Προς το περιεχόμενο

Δωρακια σε αγορα νεου αμαξιου?


exitpc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείτε δώρο το σετακι με τον πυροσβεστήρα τρίγωνο κλπ το οποίο αν πας στα jumbo θα το πάρεις με λιγότερο από 10€. Μάλλον πολύ δούλεμα πέφτει και εμείς τσιμπάμε σαν ψαρούκλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, poihths είπε

παιδιά δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείτε δώρο το σετακι με τον πυροσβεστήρα τρίγωνο κλπ το οποίο αν πας στα jumbo θα το πάρεις με λιγότερο από 10€. Μάλλον πολύ δούλεμα πέφτει και εμείς τσιμπάμε σαν ψαρούκλες

Δεν ξέρω αν το βρίσκεις με 10ε σαν πακέτο με πυροσβεστήρα της προκοπής , τρίγωνο της προκοπής πάλι και το κιτ , εγώ απο πράκτικερ το πήρα 32ε  με πυροσβετήρα βέβαια όχι μεγέθους τσέπης . Οπότε αν στον δίνουν τον θεωρείς δώρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tutuyo είπε

στην περιπτωση σου νομιζω ειναι καθαρα θεμα αντιπροσωπου😉

προσωπικα δεν εχω ακουσει κανεναν να ειναι ευχαριστημενος απο τον μεγαλο Σ

δλδ πραγματικα μεχρι και μια γενια πριν στα Civic κολλούσε ακομη το μεγαλο, αισθητικης 80's, Σ πισω! - βαλε ενα πλαισιο στις πινακιδες βρε οπως κανουν ολες οι αντιπροσωπειες

δεν ξερω αν το κανει ακομη...

Φυσικά και τα βάζει ακόμα :

Civic-gia-4troxoi3.jpg

 

Σημ. Το έβγαλα λίγο μετά τη φωτογραφία!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sargus είπε

Φυσικά και τα βάζει ακόμα :

Civic-gia-4troxoi3.jpg

Σημ. Το έβγαλα λίγο μετά τη φωτογραφία!

Κούκλα το Civic!!! Μακάρι να μπορούσα να το πάρω και ας κολλαγε το Σ και στη μούρη μου!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Kapws είπε


@sargus Για πες ασφαλή τρόπο στους αδαείς... άφησε σημάδι/θαμπάδα;

Όχι, δεν άφησε τίποτα.

Το άφησα στον ήλιο να κάψει, μετά του έριξα λίγο ζεστό νερό και πήρα μια μοιχήνα (κλωστή ή ότι έχεις) και την κατέβασα παράλληλα με το αμάξωμα πίσω από το σήμα μέχρι που ξεκόλλησε όλο. Λένε ότι όσο πιο νωρίς το κάνεις τόσο πιο εύκολα βγαίνει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, sargus είπε

Όχι, δεν άφησε τίποτα.

Το άφησα στον ήλιο να κάψει, μετά του έριξα λίγο ζεστό νερό και πήρα μια μοιχήνα (κλωστή ή ότι έχεις) και την κατέβασα παράλληλα με το αμάξωμα πίσω από το σήμα μέχρι που ξεκόλλησε όλο. Λένε ότι όσο πιο νωρίς το κάνεις τόσο πιο εύκολα βγαίνει.

Αντίστοιχα που έχω βγάλει και εγώ , ζεσταίνεις με σεσουάρ μαλλιών , το βγάζεις με μία κάρτα (π.χ. πιστωτική) ξεπλένεις την κόλλα και αφού θα είναι ζεστό φεύγει γρήγορα .

Εγώ πέρασα και μία γυαλιστική και μπόμπα

Και νωρίς όντως όχι μόνο για την ευκολία , για να μην κάνει και διαφορά το χρώμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα βάζει ο εισαγωγέας. 

Από το να σου το βγάλει κάποιος μάστορας βιαστικά να σου κάνει κ ζημιά, καλύτερα να το βγάλεις μόνος σου με την ησυχία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/7/2020 στις 6:12 ΜΜ, sargus είπε

Φυσικά και τα βάζει ακόμα :

Civic-gia-4troxoi3.jpg

Σημ. Το έβγαλα λίγο μετά τη φωτογραφία!

Μα πως να μην εκνευριζεσαι!

ΣΤΟΝ πλεον φουτουριστικο,αντισυμβατικο κωλο αυτοκινητου της αγορας, πας και μου κολλας το σηματακι 20ετιας που θυμιζει φορτηγο

Λιγο σεβασμο στην μαρκα σου ρε γμτ. Αλλα ποιος τον εχασα τον σεβασμο για να τον βρει ο Σ...

Τεσπα. Ας αρπαξω την ευκαιρια να πω οτι ειναι ισως το μοναδικο αμαξι που του παει μουρλια το γκρι. Το εχω δει και σε μπλε και σε ασπρο αλλα δεν φτουρανε.

Το γκρι στα αλλα αμαξια ειναι μονοτονο και μετριο, εδω απογειωνεται.

 

Ετσι μου ειχαν κανει και στην Best Car οταν ειχα ψωνισει Corsακι κατακοκκινο,πηγαν και μου κολλησαν το σημα τους που ειναι κιτρινομαυρο, ενω τους ειχα πει ρητα να μην βαλουν τιποτα. Ε δλδ ελεος. Ευτυχως με σεσουαρ και λιγη υπομονη βγαινει

Επεξ/σία από tutuyo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σάββατο πήρα το Corolla υβριδικό 1,8L στα €25,500. Γενικά είχε τα πάντα όλα μεσα το κάρο και απλά τους "ζόρισα" και μου έβαλαν σαν δώρα συναγερμό, μαρσιπιεδάκια αλουμινίου, αισθητήρες μπρος και πίσω και δώρο τα 2 πρώτα σέρβις του αμαξιού. Συνεργάσιμος πολύ ο πωλητής και δεν έφερε ιδιαίτερα μεγάλη αντίρηση για τα μπλιμπλίκια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που οι αισθητήρες δεν είναι στάνταρ και τους βάζουν έξτρα.

Επίσης μου κάνει εντύπωση πόσοι παίρνουν καινούργια αυτοκίνητα! Μπράβο! :lol:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, zio10 είπε

Επίσης μου κάνει εντύπωση πόσοι παίρνουν καινούργια αυτοκίνητα! Μπράβο! :lol:

Εε για να υπάρχουν μεταχειρισμένα κάποιος πρέπει να τα πάρει καινούρια πρώτα. :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...