Προς το περιεχόμενο

Far Cry 6 [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φαίνεται να έχει αποδεχτεί λίγο παραπάνω το quirkyness του και το diy του. Επίσης καλό θα ήταν να άλλαζε ο τίτλος του θέματος αν γίνεται

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Far Cry 6 Gameplay Reveal Footage has been leaked online

Πάλι FC3 reskin, το ξεφτίλισαν..

To FC3 προσωπικά ήταν το πιο fun to play στη σειρά. Έχει ακουστεί αν στο 6 θα επαναφέρουν τα radio towers;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τελειώσει η αληθοφάνεια για τα παιχνίδια της Ubi, στα AC υπερφυσικά, εδώ χαϊδεύεις κροκόδειλους που τους δίνεις και εντολή να επιτεθούν..Καλά κρασιά. Το FC3 ήταν το τελευταίο καλό FC που μπορεί να είχε μια δόση υπερφυσικού, αλλά έδειχνε την εξέλιξη πως από γιωτάς γινόσουν πολεμιστής.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Έχει τελειώσει η αληθοφάνεια για τα παιχνίδια της Ubi, στα AC υπερφυσικά, εδώ χαϊδεύεις κροκόδειλους που τους δίνεις και εντολή να επιτεθούν..Καλά κρασιά. Το FC3 ήταν το τελευταίο καλό FC που μπορεί να είχε μια δόση υπερφυσικού, αλλά έδειχνε την εξέλιξη πως από γιωτάς γινόσουν πολεμιστής.

προσωπικα μου αρεσε και το primal. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για full price 60 και 70ευρω,ναι ειναι αστα να πανε.

Σε τιμες οπως παιζει τωρα στο Epic Games Store(η gold edition του FC5),μια χαρα ειναι.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Έχει τελειώσει η αληθοφάνεια για τα παιχνίδια της Ubi, στα AC υπερφυσικά, εδώ χαϊδεύεις κροκόδειλους που τους δίνεις και εντολή να επιτεθούν..Καλά κρασιά. Το FC3 ήταν το τελευταίο καλό FC που μπορεί να είχε μια δόση υπερφυσικού, αλλά έδειχνε την εξέλιξη πως από γιωτάς γινόσουν πολεμιστής.

Δεν ξέρω για τα δυο πρώτα αλλά σίγουρα από το 3 ήδη δεν πουλούσε αληθοφάνεια. Συμφωνώ με τον fulgore ότι 60-70 δεν θα τα έδινα, αλλά νομίζω οτι οταν αρχίσει να πέφτει λίγο η τιμή μια χαρά θα είναι. Αυτόν τον καιρό παίζω το 5 και μπορώ να πω οτι μια χαρά περνάω τον χρόνο μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά παιδιά είχα τον ένα μήνα δωρεάν συνδρομή την βιβλιοθήκη της Ubisoft και πραγματικά όσο και αν μου άρεσε το gameplay loop του 5, δεν μπόρεσα να το τελειώσω

Αυτό το sandbox, απλά κάντε όλα τα σημεία του χάρτη που είναι ακριβώς τα ίδια κάθε 200 μέτρα για να ελευθερώσεις την περιοχή, είναι απλά ότι χειρότερο και βαρετό

Και ουσιαστικά η ιστορία δεν προχωρούσε παρά μόνο όταν ελευθέρωνες μία από τις τρεις περιοχές, και όταν πήγαινες στην επόμενη

Ε μόλις έφτασα στην τρίτη, το παράτησα. Δεν είχα την όρεξη να το ξανά κάνω για να δω απλά δύο cutscenes

Άμα είναι έτσι και το 6, που έτσι θα είναι, μόνο στα 8€ και κάτω από epic με κουπόνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, GjokerR είπε

Δεν ξέρω για τα δυο πρώτα αλλά σίγουρα από το 3 ήδη δεν πουλούσε αληθοφάνεια. Συμφωνώ με τον fulgore ότι 60-70 δεν θα τα έδινα, αλλά νομίζω οτι οταν αρχίσει να πέφτει λίγο η τιμή μια χαρά θα είναι. Αυτόν τον καιρό παίζω το 5 και μπορώ να πω οτι μια χαρά περνάω τον χρόνο μου 

Χαλαρά το χειρότερο, μαζί με το 4. Το New Dawn πιο fun ήταν, έχει θέματα και αυτό όπως τα RPG mechanics και έλλειψη custom οπλων, αλλα το διασκέδασα πολύ παραπάνω. Ειδικά αυτό στο FC5 που τα main story σου γίνονται forced ειλικρινά απορώ πως το βάλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο FC ήταν το 2, πιο βαρετή ανοησία δεν έχει ξαναβγεί. Μόνιμο respawn των εχθρών και συνεχώς οι αποστολές πάνω-κάτω στο χάρτη. Είχε cool destruction στο περιβάλλον και κάποια άλλα features αλλά μέχρι εκεί. Το καλύτερο σίγουρα παραμένει το 1 και μετά 3/Primal για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, just getting started είπε

Εγώ προσωπικά παιδιά είχα τον ένα μήνα δωρεάν συνδρομή την βιβλιοθήκη της Ubisoft και πραγματικά όσο και αν μου άρεσε το gameplay loop του 5, δεν μπόρεσα να το τελειώσω

Αυτό το sandbox, απλά κάντε όλα τα σημεία του χάρτη που είναι ακριβώς τα ίδια κάθε 200 μέτρα για να ελευθερώσεις την περιοχή, είναι απλά ότι χειρότερο και βαρετό

Και ουσιαστικά η ιστορία δεν προχωρούσε παρά μόνο όταν ελευθέρωνες μία από τις τρεις περιοχές, και όταν πήγαινες στην επόμενη

Και οχι μονο αυτο,αλλα σε εκανε teleport απο το πουθενα για να κανεις τις συγκεκριμενες αποστολες μολις επιανες ενα στοχο στο ''reputation''της καθε περιοχης/κακου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά αυτό το ''forced open-world'' με ανούσια objectives έχει κουράσει απίστευτα. Δώστε στο λαό linear games των 10-15 ωρών με ενδιαφέρον story.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...