Προς το περιεχόμενο

Μεγάλο δίλλημα! Samsung note 10+ Η IPhone 11 Pro Max??


kamounias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά γεια σας..είμαι εδω κ καιρό ανάμεσα σε αυτές της δυο συσκευές αλλά δεν ξέρω που να καταλήξω! Μια βοήθεια ευπρόσδεκτη...

Επεξ/σία από kamounias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα πες την αλήθεια, για flame το άνοιξες το θέμα.

Απλά τα πράγματα, αν είσαι στο οικοσύστημα του android πάρε galaxy, αν είσαι στο οικοσύστημα της apple πάρε iphone.

Επεξ/σία από Gioandro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρόνια έπερνα μόνο galaxy k note κ φέτος πήρα pro max. Το μόνο που μου λείπει είναι να κατεβάζω ταινίες με τορρεντ. Κατά τα αλλά άλλο μενού κάτι καινούργιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kamounias είπε

Παιδιά γεια σας..είμαι εσω κ καιρό ανάμεσα σε αυτές της δυο συσκευές αλλά δεν ξέρω που να καταλήξω! Μια βοήθεια ευπρόσδεκτη...

Καμία από τις δυο κάνε υπομονή καλύτερα δυο μήνες ακόμα αν γίνεται να ανακοινωθεί και το iphone 12 pro max και τότε μπορείς να το συγκρίνεις με το note 20 Ultra και αγοράζεις αυτό που προτιμάς εσυ περισσότερο το οποίο επίσης ανακοινώνεται τον Αύγουστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας ευχαριστώ παιδιά για της απαντήσεις!! Το θέμα το άνοιξα μόνο κ μόνο επειδή δεν ξέρω ποια συσκευή να επιλέξω! Τώρα έχω iPhone 8 Plus...ναι μεν με ενδιαφέρει το πενάκι όπως επίσης η καλή κάμερα αλλά με προβλιματιζει ο exynos! Από την άλλη τούμπανο το 11 pro max αλλά αυτό το ios σε περιορίζει πολύ!!! Από την άλλη δεν ξέρω κατά ποσό έχει καλύτερη κάμερα κάτι που χρειάζομαι λόγο δουλειάς!! Τεσπα ίσως κάνω λίγο υπομονή μέχρι να βγουν τα καινούργια μοντέλα...

Επεξ/σία από kamounias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...