Προς το περιεχόμενο

Ως “season update” του PES 2020 θα κυκλοφορήσει το PES 2021


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον δεν καταλάβατε ότι θα δώσει κάτι κατώτερο στα pc ps4 xbox one από ότι στις νέες κονσόλες για να μας οδηγήσει σε αγορά νέας κονσόλας, το 60 αρι θα το πάρει από τις νέες κονσόλες,  περιμένω κάτι σαν το pes 19 για το ps3 σε σχέση με την έκδοση για ps4 σαν βελτίωση ανάλογη απο το Ps4 στο ps5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, SamaelMorningstar είπε

Υπάρχει ακόμα το PES;

εκτός από δικαιώματα ομάδων,παικτών κλπ που τα παίρνεις με ένα patch όλα...τι καλύτερο έχει το fifa? γιατί έδωσα δύο ευκαιρίες τα τελευταία χρόνια στο fifa,έχοντας όλη την καλή διάθεση,δεν είμαι προκατειλημμένος,αλλά πραγματικά το gameplay του είναι για τα μπάζα,καμία σχέση με του pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, countass είπε

εκτός από δικαιώματα ομάδων,παικτών κλπ που τα παίρνεις με ένα patch όλα...τι καλύτερο έχει το fifa? γιατί έδωσα δύο ευκαιρίες τα τελευταία χρόνια στο fifa,έχοντας όλη την καλή διάθεση,δεν είμαι προκατειλημμένος,αλλά πραγματικά το gameplay του είναι για τα μπάζα,καμία σχέση με του pro.

Μην το παρεξηγείς δεν παίζω κανένα από τα δύο πια...μόνο ΝΒΑ τουλάχιστον αυτοί νοιάζονται για τα λεφτά που ξοδεύεις για ένα παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει; Το update αυτό κάθεται επάνω από την υπάρχουσα εγκατάσταση του PES 2020, σωστά; Εγώ που έχω τη digital έκδοση του παιχνιδιού, θα πρέπει απαραίτητα να κατεβάσω και τη digital έκδοση του update ή μου κάνει και η hard copy;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...