Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικό πατίνι καμικάζι με 110++ km/h στην Κηφισίας


Krepalidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, piiii είπε

Τα 120 τα πιάνει με τον ένα η άλλο τρόπο. Να σταματάει απο τα 120 μπορεί;;;;

Είμαι σίγουρος ότι πίσω απο τους μίνι τροχούς έχει και 4πιστονες δαγκάνες με αεριζόμενους δίσκους...

Άντε και φρενάρεις, δεν πέφτεις με αυτή την ταχύτητα μπροστά;

14 ώρες πριν, zx1234r είπε

Επαναλαμβάνω. Δεν είναι καθόλου πρέποντα τα σχόλια τύπου "καλά να πάθει", "και σιγά μην χάσω τον ύπνο μου αν τον σκοτώσω", "βάζω στοίχημα ότι θα γίνει παραπάνω από 3 κομμάτια" και "θα τον φάω καλαμάκι χοιρινό". Καλά, διαβάζετε τι γράφετε ορισμένοι???!!! Σοβαρευτείτε γιατί μιλάμε για ανθρώπινες ζωές και εσείς γελάτε. Όσο επιπόλαιος κι αν είναι ο αναβάτης, είναι ένας άνθρωπος, το παιδί κάποιου πατέρα και κάποιας μητέρας. Είναι ένας άνθρωπος. Αντί να έρχεστε να βγάζετε τη χολή σας, την επόμενη φορά που θα δείτε κάποιον να κυκλοφορεί έτσι σταματήστε τον. Μιλήστε του. Κάντε κάτι για να το εμποδίσετε ή να το αλλάξετε.

Γιατί και εσείς οι οδηγαρες με ι.χ., τις κάνετε τις παρανομίες σας. Ουδείς αναμάρτητος. Είτε είναι κόκκινο, είτε κίνηση στη λεα, είτε παρκάρισμα σε θέση ΑΜΕΑ, είτε παράβαση οριου, είτε κίνηση αντίθετα σε μονόδρομο.

Τι λες;

Εδώ η λογική-όπως διαβάζω-είναι να έχω το μεγαλύτερο όχημα ωστέ να μπορώ να τον βάλω από κάτω και να μην πάθω γρατζουνιά...

14 ώρες πριν, Black Demis είπε

οταν ο άλλος δεν σέβεται την  ζωή του και του διπλανού του ο λόγος να το κάνουμε εμείς?

όταν πας 110+ με τέτοιο μέσο δεν ειναι παρανομία ειναι καθαρά αυτοκτονία από όποια πλευρά και να το πάρεις
και κανίς ποτέ δεν έχει λυπηθεί τον αυτόχειρα

Τότε να μην κυκλοφοράνε ούτε πεζοί/ποδηλάτες έξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 hour ago, Salvation81 said:

 

Φιλαράκο...έχεις θέματα σοβαρά κι εσύ και κάμποσοι άλλοι στο thread αυτό...

Γενικά στρίψτε λίγο γιατί αν γίνει καμιά μαλακία ποτέ στη ζωή σας και σακατέψετε ή σκοτώσετε καναν άνθρωπο και τον δείτε κάτω λιώμα εκτός από το ότι δε θα καταφέρετε να ξανακοιμηθείτε ΠΟΤΕ, θα καταστρέψετε τη ζωή σας συνολικά και σε κάθε επίπεδο...Αφήστε τα λόγια και τις μαγκές στα forum λοιπόν και να εύχεστε κι εσείς και όλοι μας ποτέ ξανα σε κανέναν άνθρωπο να μη συμβεί κάτι τέτοιο..

Το είπε και ένας παραπάνω...Βλέπεις κάτι στραβό?..Μίλα του αν μπορείς και εξήγησέ του...Δε μπορείς? Προχώρα και συνέχισε τη ζωή σου και να εύχεσαι να συνεχίσει και αυτός τη δική του..Όσο και αν ρισκάρει από λάθος του..

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, eMike είπε

Φιλαράκο...έχεις θέματα σοβαρά κι εσύ και κάμποσοι άλλοι στο thread αυτό...

Γενικά στρίψτε λίγο γιατί αν γίνει καμιά μαλακία ποτέ στη ζωή σας και σακατέψετε ή σκοτώσετε καναν άνθρωπο και τον δείτε κάτω λιώμα εκτός από το ότι δε θα καταφέρετε να ξανακοιμηθείτε ΠΟΤΕ, θα καταστρέψετε τη ζωή σας συνολικά και σε κάθε επίπεδο...Αφήστε τα λόγια και τις μαγκές στα forum λοιπόν και να εύχεστε κι εσείς και όλοι μας ποτέ ξανα σε κανέναν άνθρωπο να μη συμβεί κάτι τέτοιο..

Το είπε και ένας παραπάνω...Βλέπεις κάτι στραβό?..Μίλα του αν μπορείς και εξήγησέ του...Δε μπορείς? Προχώρα και συνέχισε τη ζωή σου και να εύχεσαι να συνεχίσει και αυτός τη δική του..Όσο και αν ρισκάρει από λάθος του..

Αυτο μπορεις να το εξηγησεις; Εγω δεν θα παθω τιποτα, η ασφαλιστικη θα παρει τα ινια και ας κοψει τον λαιμο της.

Επισης να πιασεις και να μιλησεις σε ποιον; Ο τυπας με την CBR εσπασε τον καθρευτη του αλλου και εξαφανιστηκε, φυσικα η πινακιδα απο πισω γυρισμενη απο κατω για να μην φαινεται (μακαρι να ζησω αρκετα για να δω μια μερα την Τροχαια να αφαιρει πινακιδες και διπλωματα σε τετοιες περιπτωσεις που ξεκαθαρα τις πινακιδες τις εχουν ετσι για να φευγουν απο παντου). Πριν καμια 10αρια χρονια ειμαι τερμα δεξια με φλας (και μαλιστα καμια 10αρια δευτερολεπτα το φλας), κοιταω καθρευτη ολα καλα, παω να στριψω και περναει στο τσακ ενα Town Mate με εναν πιτσιρικο και την γκομενα απο πισω. Σταματαει αρχιζει και βριζει, λεω οκ αστον. Κανει οπισθεν, μπαινει στο στενο και ερχεται διπλα μου. Ε μολις παω να του πω να προσεχει με φτυνει και φευγει.

Συγνωμη αλλα σταματησα να ειμαι πολιτισμενος ως προς τους μηχανοβιους απο εκεινη την στιγμη. Αν δεν σεβονται κανεναν και ουτε καν τον ευατο τους (στην οποια περιπτωση αντε γεια και δεν θα μου λειψετε καθολου) δεν θα τους σεβαστω ουτε εγω.

47 λεπτά πριν, _BASSstarlet_ είπε

Καταλαβαίνεις τι απαντάς στο τελευταίο quote?

Βρίσκεις φυσιολογικό τα 110+ με ποδήλατο;

Πας και εσυ τωρα να βγαλεις ακρη, εσκασαν μυτη ποδηλατες, μηχανοβιοι και σιγουρα καποιοι με πατινια και πανε να βγαλουν τους παντες λαδι.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...