Προς το περιεχόμενο

Κλήση σε επαγγελματικό εκτός ωραρίου.


Cernic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά λόγο τις δουλειάς μου κρατάω το βανακι στο εξοχικό το σαββατοκυριακο.ειμαι υπάλληλος και την Κυριακή με έγραψαν για μια παράβαση που εκανα.Εγω δουλεύω Δευτέρα -παρασκευη.θα έχω κάποιο επιπλέον πρόστιμο η κάτι η εταιρία;γνωρίζει κάποιος κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Cernic είπε

Καλησπέρα παιδιά λόγο τις δουλειάς μου κρατάω το βανακι στο εξοχικό το σαββατοκυριακο.ειμαι υπάλληλος και την Κυριακή με έγραψαν για μια παράβαση που εκανα.Εγω δουλεύω Δευτέρα -παρασκευη.θα έχω κάποιο επιπλέον πρόστιμο η κάτι η εταιρία;γνωρίζει κάποιος κάτι;

να μιλησεις τη Δευτέρα με τον υπεύθυνό σου και να πεις την αλήθεια.

ποιά ήταν η παράβαση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν χρειάζεται να πεις τίποτα αν πιστεύεις ότι θα σου δημιουργηθεί πρόβλημα , δεν έγινε και τίποτα σοβαρό. Πλήρωσε το πρόστιμο κανονικά και δεν υπάρχει πρόβλημα από την στιγμή που δεν σου πήραν τις πινακίδες ή δεν ενεπλάκεις σε ατύχημα. Συμβαίνουν αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε χρειάζεται να συμβεί το σοβαρό.....η διπλή γραμμή υπάρχει για κάποιο λόγο εκεί ακριβώς για να μην περνάμε στο αντίθετο.

να σέβεσαι τον ΚΟΚ και να οδηγείς σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι ξερω απο ιδια πειρα η προσπεραση σε διπλη διαχωριστικη σημαινει απωλεια διπλωματος.Την ειχα κανει την "εξυπναδα" μου πριν μερικα χρονια και μου ειπε ο αστυνομικος οτι πρεπει να μου παρει κανονικα το διπλωμα ,αλλα κατοπιν διαβουλευσεων εκοψε κληση οτι πατησα τη διπλη γραμμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι τίποτα δεν μου πήραν με έγραψαν για επικίνδυνη οδήγηση 100 γτ προσπέρασα σε διπλή γραμμη.

Κάπως έτσι και σε μένα.απλα το θέμα μου είναι επειδή ήμουν εκτός ωραρίου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Πλήρωσε το πρόστιμο και πρόσεχε.Ελπίζω να μην έχει gps tracker το αμάξι .

Δεν έχω θέμα με την δουλειά μου φίλε αλλά με το αν πεσει πρόστιμο στην εταιρία γτ θεωρούν ότι δουλειά Κυριακή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Cernic είπε

Δεν έχω θέμα με την δουλειά μου φίλε αλλά με το αν πεσει πρόστιμο στην εταιρία γτ θεωρούν ότι δουλειά Κυριακή...

Λες η τροχαία να ενημερώνει την επιθεώρηση εργασίας, και αυτή με τη σειρά της να ελέγχει την κατάσταση ωρών εργασίας του προσωπικού της εταιρείας σου? :)

Πάντως σου έκανε σκόντο το όργανο, κανονικά αυτή η παράβαση εκτός από 100€ πρόστιμο προβλέπει 20 ημέρες αφαίρεση στοιχείων κυκλοφορίας και άδειας οδήγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...