Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμενο για μεσα στην πολη


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

απ οτι καταλαβα για δουλειες θα το θελει (υλικα κλπ) οποτε δε νομιζω να τον βολεψει να κανει μιση ωρα μια δουλεια 5-10 λεπτων

για δε παιρνεις κανα innova? ανετα παιζουν στα λεφτα αυτα. στερεωσε με χταποδια ενα κανιστρο, στερεωσε και ενα καραβοπανο για καλυμμα και πιστευω θα βολευτεις

:lol: χοντα τζιρο καλυτερα

spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lezantas26 είπε

απ οτι καταλαβα για δουλειες θα το θελει (υλικα κλπ) οποτε δε νομιζω να τον βολεψει να κανει μιση ωρα μια δουλεια 5-10 λεπτων

για δε παιρνεις κανα innova? ανετα παιζουν στα λεφτα αυτα. στερεωσε με χταποδια ενα κανιστρο, στερεωσε και ενα καραβοπανο για καλυμμα και πιστευω θα βολευτεις

Και το Lidl απο μενα ειναι 2.4 χιλιομετρα, 4.4 συνολικα, πολλες φορες εχω παει με τα ποδια να παρω κατι (μια εποχη ειχα παει και για να παρω αυτα τα κονταρια που ειναι για να κλαδευεις δεντρα). Δυστυχως ο κοσμος δεν καταλαβαινει πως πρεπει να περπαταει (ουτε και εγω μεχρι σχετικα προσφατα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Να περπατας ρε τρελε, εγω καθε μερα κανω κανω 3.5-4 χιλιομετρα περπατημα, ειδικα μεσα απο στενα ειναι και σχετικα δροσερα το καλοκαιρι και βλεπεις και πραγματα που δεν ειχες ξαναδει.

Βρε και εγω παω χωραφα και κανω τον κυκλο μαζι με τους αλλους μουρλους εκει αλλα οταν σου λεει η γυναικα αμαν ξεχασα να παρω αυτο η μου τελειωσε και εχει την κατσαρολα πανω τι της λες τα λεμε σε καμια ωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Βρε και εγω παω χωραφα και κανω τον κυκλο μαζι με τους αλλους μουρλους εκει αλλα οταν σου λεει η γυναικα αμαν ξεχασα να παρω αυτο η μου τελειωσε και εχει την κατσαρολα πανω τι της λες τα λεμε σε καμια ωρα;

Αμε, ετσι να δεις πως Δεν θα ξαναξεχασει τιποτα :) (αν αρχισει και ξεχναει περισσοτερα τοτε οκ δεν σε θελει μεσα στο σπιτι :P )

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα σκουτερακι που μου αρεσει επειδη εχει σχετικα μεγαλες ροδες ειναι το sym symphony 150 σε τιμες παιζει 700-800 ευρω και ειναι του 2010.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκουτερακι ή μια μηχανη προσφερει μεγαλυτερη παθητικη και ενεργητικη ασφαλεια;

Ας συγκρινουμε, για παραδειγμα, ενα cb250 cbf250  με καποιο 300αρι beverly που κυκλοφορει ευρεως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, panostom είπε

το σκουτερακι ή μια μηχανη προσφερει μεγαλυτερη παθητικη και ενεργητικη ασφαλεια;

Ας συγκρινουμε, για παραδειγμα, ενα cb250 cbf250  με καποιο 300αρι beverly που κυκλοφορει ευρεως

Η μηχανή γιατί έχεις τον απόλυτο έλεγχο της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά.

Θέλω να βάλω ζελατίνα στο sym symphony 200. Ρώτησα κάπου και μου είπαν 85 η κοντη και 100 η μεγάλη. Σαν τιμές είμαι εντάξει;Μπορείτε να μου προτείνετε εσείς κάποιον;μένω θεσσαλονίκη

Σας ευζαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...