Προς το περιεχόμενο

[ρομποτικη σκούπα] Xiaomi Mijia STYJ02YM Mop Vacuum Cleaner 2100pa @ Banggood στα 224 Ευρώ


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης να πω ότι το αυτοκόλλητο - ταινία ασφαλείας της xiaomi στο κουτί ήταν κομμένο. Πιθανόν για να βάλουν μέσα τον αντάπτορα πρίζας από US σε EU. Συνέβη και σε εσάς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, abitolive είπε

Επίσης να πω ότι το αυτοκόλλητο - ταινία ασφαλείας της xiaomi στο κουτί ήταν κομμένο. Πιθανόν για να βάλουν μέσα τον αντάπτορα πρίζας από US σε EU. Συνέβη και σε εσάς?

Ναι και σε εμένα, αν δεν και σκέφτηκα ότι ήταν ο λόγος που αναφέρεις... αλλά ότι έστειλαν μεταχειρισμένη...

37 λεπτά πριν, sndev είπε

Οσοι εχετε κινεζική παίρνετε ενα firmware που επιτρέπει πολλαπλούς χάρτες απο εκει θα το καταλάβετε 

Ισχύει, ναι αυτό ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν κάποιος από Αθήνα πήρε Κινέζικη και δεν την θέλει, εγώ μιας και έχω κινέζικο gateway και αναγκαστικά το mi home συνδεδεμένο στην Κίνα, σας ξαλαφρώνω ευχαρίστως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Craven είπε

Πάντως αν κάποιος από Αθήνα πήρε Κινέζικη και δεν την θέλει, εγώ μιας και έχω κινέζικο gateway και αναγκαστικά το mi home συνδεδεμένο στην Κίνα, σας ξαλαφρώνω ευχαρίστως :)

Σε ποια τιμή;😂

Και γω παρέλαβα εχθές και δεν την άνοιξα ακόμη. Το κουτί απέξω γράφει σε ένα αυτοκολλητακι και λέει china version. Με κατασκευή 12/2019. Δεν ξαναειχα κάτι παρόμοιο και θα χρειαστώ να διαβάσω τις οδηγίες πρώτα. Να πω την αμαρτία μου προτίμησα κλασικό σκούπισμα και σφουγγάρισμα με τα πατροπαράδοτα εργαλεία 😂😂 από το να κάτσω να μάθω πως λειτουργεί. Νταξει δεν πιστεύω να ναι ολόκληρη επιστημη, θα την καταφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ερώτηση είναι αυτή :) στην τιμή που την πήρε (224)... 293 έχει Ελλάδα και μετά τις διακοπές βλέπω να την παίρνω από εδώ, η διαφορά στα χρήματα δεν είναι τόσο τεράστια απλά φοβάμαι ότι θα με παιδέψει τόσο να έχω το gateway κίνα και να πρέπει να κάνω clone την εφαρμογή ή να την έχω αλλού σε κάνα tablet που στο τέλος με βλέπω να αναγκάζομαι να πουλάω τον gateway μαζί με τους σένσορες και τα φώτα για να πάρω Ευρωπαϊκά... δεν ξέρω αν αξίζει ο κόπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαστε να βαλετε υγρα swiffer απο πίσω με χαρτοταινία, στο απλο σκουπισμα δινει 1 boost επιπλέον κ το σπιτι θα μοσχοβολαει

SmartSelect_20200801-182529_Gallery.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, osfpe είπε

Ναι και σε εμένα, αν δεν και σκέφτηκα ότι ήταν ο λόγος που αναφέρεις... αλλά ότι έστειλαν μεταχειρισμένη...

Κι εγώ έτσι σκέφτηκα αρχικά, αλλά δεν μοιάζει για μεταχειρισμένη. Μετά είδα και τον αντάπτορα και έκανα τον συνειρμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sndev είπε

Δοκιμαστε να βαλετε υγρα swiffer απο πίσω με χαρτοταινία, στο απλο σκουπισμα δινει 1 boost επιπλέον κ το σπιτι θα μοσχοβολαει

SmartSelect_20200801-182529_Gallery.jpg

Αφου ειναι απο μονη της και σφουγγαριστρα με το ανταλλακτικο που ηδη εχει, ποιος ο λογος να αγοραζεις και να βαζεις πανακια swiffer ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...