Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστα data σε απεριόριστη ταχύτητα γίνεται; Με τα νέα προγράμματα της Cosmote, γίνεται!


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Arkin είπε

Και παλι δεν ειναι unlimited. Με την προσφορα φετος που εδιναν "unlimited" για 10 μερες στις 8 ειχα φτασει τα 3TB και μετα μου ηρθε μηνυμα οτι τελειωσαν. Οποτε ας πουν 3TB η να μην παραπληροφορουν τον κοσμο. 

 

Τα προγράμματα gigamax unlimited τι σχέση έχουν με την προσφορά που είχαν δώσει όμως;

Δεν βρήκα πουθενά να αναφέρουν τέτοιο περιορισμό σε αυτά τα προγράμματα, όχι πως θα μου έκανε εντύπωση εάν υπήρχε...

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, CMOS_Z είπε

Τα προγράμματα gigamax unlimited τι σχέση έχουν με την προσφορά που είχαν δώσει όμως;

Δεν βρήκα πουθενά να αναφέρουν τέτοιο περιορισμό σε αυτά τα προγράμματα, όχι πως θα μου έκανε εντύπωση εάν υπήρχε...

Και στα προγραμματα που ειχαν δωσει εγραφαν unlimited και ειχε κρυφο cap στα 3TB. Πολυ πιθανως να ισχυει και εδω αλλα εχεις δικιο οτι δεν ειναι ακριβως ιδια περιπτωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" Συγκεκριμένα ξεκινούν από 25 ευρώ τον μήνα (2 GB, 300 λεπτά και 300 SMS προς άλλα δίκτυα) "
Σε φάση με 2x12€ ανανεωσεις στο What's up εχω 1,7GB x2 = 3,4GB  και 20€ στην κάρτα να τα κάνω ότι θέλω.
+ με φίλο που κάνουμε trade τα πάρε μοίρασε άλλα 400mb x2= 800mb 3,4gb+800mb=4,2gb και 20€ μένουν στην κάρτα για ότι πακέτο θέλουμε.
+ 3€ x2 =6€ έκπτωση για παραγγελίες box food

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ρωσία που ήμουν είχα ΔΩΡΕΑΝ απεριόριστα DATA με σήμα 4G και χωρίς καν καμία ΑΝΑΝΕΩΣΗ.

Το να έχεις Ίντερνετ είναι ΑΝΘΡΏΠΙΝΗ ΑΝΆΓΚΗ ΕΚΕΙ.

Εδώ μακροχρόνια πουλάς τα ΝΕΦΡΑ σου

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, dumakos είπε

Εγώ να κάνω μια ερώτηση.Τα δωρεάν sms που προσφέρουν πόσοι από εμάς τα χρειαζόμαστε πλέον,όταν υπάρχουν καμιά δεκαριά εφαρμογές(τις ξέρετε να μην τις αναφέρω)που κάνουν το ίδιο

Ποιες εφαρμογές που τις γνωρίζουμε δίνουν δωρεάν SMS;;;;;

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
22 minutes ago, Arkin said:

Και παλι δεν ειναι unlimited. Με την προσφορα φετος που εδιναν "unlimited" για 10 μερες στις 8 ειχα φτασει τα 3TB και μετα μου ηρθε μηνυμα οτι τελειωσαν. Οποτε ας πουν 3TB η να μην παραπληροφορουν τον κοσμο. 

Και καλά έκαναν αφού καταχράστηκες το σύμπαν... :) 

  • Like 5
  • Thanks 4
  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Και καλά έκαναν αφού καταχράστηκες το σύμπαν... :) 

Ναι ετσι οταν πληρωνουμε 8.5 ευρω το 1GB για πολλα χρονια οταν δωσουν απεριοριστα θα γινει καταχρηση και ας μην χρειαζεται απο γινατι στα χιλιαδες ευρω που μας εχουν παρει τοσα χρονια με το καρτελ τους.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση βρε παιδια

εμενα το αππ τησ κοσμοτε μου λεει οφφερ 6 ευρω για ανλιμιτεδ 15 μερες

δηλαδη 12 ευρω το μηνα

γιατι να  παω να δωσω 70 στην ιδια εταιρια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, Arkin said:

Ναι ετσι οταν πληρωνουμε 8.5 ευρω το 1GB για πολλα χρονια οταν δωσουν απεριοριστα θα γινει καταχρηση και ας μην χρειαζεται απο γινατι στα χιλιαδες ευρω που μας εχουν παρει τοσα χρονια με το καρτελ τους.

Όταν κάποιος δεν μπορεί να διαχωρίσει τα Mobile data από το σταθερό μας στο σπίτι και ψάχνει ευκαιρία να κανιβαλισει το δίκτυο κινητής σε βάρος των άλλων καψερών που θα βρίσκονται κοντά του, καλά κάνουν και το κόβουν και καλά κάνουν που βάζουν όρια και υψηλές τιμές. Κανονικά θα έπρεπε να ψάξουν και το περιεχόμενο των 3ΤΒ που κατέβαζες επι 8 ημέρες. 

4 minutes ago, dieksodo said:

μια ερωτηση βρε παιδια

εμενα το αππ τησ κοσμοτε μου λεει οφφερ 6 ευρω για ανλιμιτεδ 15 μερες

δηλαδη 12 ευρω το μηνα

γιατι να  παω να δωσω 70 στην ιδια εταιρια?

Γιατί είναι προσφορά που δεν θα ισχύει για πάντα. 

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Sad 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Όταν κάποιος δεν μπορεί να διαχωρίσει τα Mobile data από το σταθερό μας στο σπίτι και ψάχνει ευκαιρία να κανιβαλισει το δίκτυο κινητής σε βάρος των άλλων καψερών που θα βρίσκονται κοντά του, καλά κάνουν και το κόβουν και καλά κάνουν που βάζουν όρια και υψηλές τιμές. 

Γιατί είναι προσφορά που δεν θα ισχύει για πάντα. 

Βρε εγω μια χαρα ξεχωριζω τα παντα. Αλλα ειναι τοσο απατεωνες με το καρτελ τους που οταν δωσουν απεριοριστα σε πραγματα που εχουμε χρυσοπληρωσει θα τα καταχραστεις. Οχι επειδη τα χρειαζεσαι αλλα για το γαμωτο με αυτους που εχουμε μπλεξει. Εδω μεχρι προπερσι δεν ειχαμε καν 3G το unlimited τους μαρανε και σε παρα πολλα σημεια ακομα να βρεθει σημα εχουμε γεμισει νεκρα σημεια σε πολλες περιοχες της Ελλαδας.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν παιζει η extra sim, τα πακετα ειναι λουκουμι :)

επισης τα data ειναι ανωνυμα, ακομα.

δηλαδη οτι και να κατεβαζεις, οτι και να κανεις (τσοντα, τορρεντς,gaming,hacking,...) το συμβολαιο σου γραφει "unlimited 4G" και τελος

Επεξ/σία από pcos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Arkin said:

Βρε εγω μια χαρα ξεχωριζω τα παντα. Αλλα ειναι τοσο απατεωνες με το καρτελ τους που οταν δωσουν απεριοριστα σε πραγματα που εχουμε χρυσοπληρωσει θα τα καταχραστεις. Οχι επειδη τα χρειαζεσαι αλλα για το γαμωτο με αυτους που εχουμε μπλεξει. Εδω μεχρι προπερσι δεν ειχαμε καν 3G το unlimited τους μαρανε και σε παρα πολλα σημεια ακομα να βρεθει σημα εχουμε γεμισει νεκρα σημεια σε πολλες περιοχες της Ελλαδας.

Άρα μπορείς εύκολα να καταλάβεις πως οι συμπεριφορές σαν και τη δίκη σου, μας αποτρέπουν από το να έχουμε πραγματικά unlimited Mobile data... Είναι σα να πάω στον Σκλαβενίτη, να γεμίσω το καρότσι και φεύγοντας να μην πληρώσω επειδή σίγουρα έβγαλε πολλά τόσα χρόνια και δεν έχει ανάγκη...

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...