Προς το περιεχόμενο

Τουρισμός για όλους απορία


Exodia The Forbidden One

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βγήκαν πριν δύο ώρες τα αποτελέσματα για τουρισμό για όλους και κοιτάω για μία φίλη μπήκα να δω στο έναν τον πίνακα την οποία την έχει αλλά λέει μόνο το ΑΜΚΑ της από ότι κατάλαβα δεν είναι ωφελούμενοι απλά δεν την έχουν απορρίψει και δεν είναι στους απορριπτέος. Για να πάρεις εισιτήριο για το τουρισμό για όλους πρέπει να λέει ωφελούμενος δίπλα σωστά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 167
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπείτε στο tourism4all εχουν ανεβει

εμενα με εχει στους δικαιούχους κανονικα με αριθμο πρωτοκολλου, αφμ , αμκ

μερικους που τους γραφει "ωφελούμενος" τι σημαινει?? εχουν μπει ηδη σε αυτό του οαεδ ισως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια 2 αποριες εχω  εκανα αιτηση στο tourism4all εχει διαφορα απο την αιτηση στο κοινωνικο τουρισμο του οαεδ το ιδιο πραγμα δεν ειναι ?

 

2ον και χθες και σημερα κατεβαζω τους πινακες αλλα δεν μου τους ανοιγει το acrobat μου πεταει σφαλμα τι φαση ..

Στιγμιότυπο οθόνης (19).png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Mobid είπε

Παιδια 2 αποριες εχω  εκανα αιτηση στο tourism4all εχει διαφορα απο την αιτηση στο κοινωνικο τουρισμο του οαεδ το ιδιο πραγμα δεν ειναι ?

2ον και χθες και σημερα κατεβαζω τους πινακες αλλα δεν μου τους ανοιγει το acrobat μου πεταει σφαλμα τι φαση ..

Στιγμιότυπο οθόνης (19).png

Τι φάση που το acrobat δεν ανοίγει xlsx?

1 λεπτό πριν, basilis_k6 είπε

Και εγω το ιδιο

 

37 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Εχασα τον αριθμο πρωτοκολου της αιτησης μου. Πως τον βρισκω;

Καν'τε login για υποβολή ένστασης με τα στοιχεία του taxisnet και θα τον βρείτε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ξαδερφο μου τον εχει στην λιστα, κουπονι πως παιρνει; (το ζωον αντι να κανει στον ΟΑΕΔ εκανε εκει αλλα οκ παλι καλα ειναι στην προσωρινη λιστα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnieXoX είπε

Τι φάση που το acrobat δεν ανοίγει xlsx?

Καν'τε login για υποβολή ένστασης με τα στοιχεία του taxisnet και θα τον βρείτε. 

δεν δουλευει αυτο που λες. δοκιμασα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

δεν δουλευει αυτο που λες. δοκιμασα

Τι να σου πω.. εμένα μου δούλεψε..

Πας υποβολή ένστασης, βάζεις κωδικούς taxisnet, και ενώ φαίνεται να μην έχει κάνει login, όταν ξαναπάς υποβολή ένστασης σου ζητάει αφμ και σε βάζει.. το πρώτο που δείχνει είναι ο αριθμός πρωτοκόλλου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnieXoX είπε

Τι να σου πω.. εμένα μου δούλεψε..

Πας υποβολή ένστασης, βάζεις κωδικούς taxisnet, και ενώ φαίνεται να μην έχει κάνει login, όταν ξαναπάς υποβολή ένστασης σου ζητάει αφμ και σε βάζει.. το πρώτο που δείχνει είναι ο αριθμός πρωτοκόλλου

Και στον ξαδερφο μου δουλεψε.

Τα κουπονια πως θα τα παρει ομως; Και εγω που το εψαξα παντως δεν εβγαλα ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα πάρει τίποτα ακόμα..

Πρέπει να γίνουν οι ενστάσεις και μετά η κλήρωση.. οι δικαιούχοι συμμετοχής στη κλήρωση βγήκαν όχι οι τελικοί δικαιούχοι της ενίσχυσης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnieXoX είπε

Δεν θα πάρει τίποτα ακόμα..

Πρέπει να γίνουν οι ενστάσεις και μετά η κλήρωση.. οι δικαιούχοι συμμετοχής στη κλήρωση βγήκαν όχι οι τελικοί δικαιούχοι της ενίσχυσης

Α καλα, δηλαδη το επομενο καλοκαιρι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...