Προς το περιεχόμενο

Intel: Στα τέλη του 2022 τουλάχιστον μετά από νέα αναβολή η κυκλοφορία 7nm επεξεργαστών


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Καλά..

κάντε τώρα λίγο οφθαλμόλουτρο

Untitled-1.gif

Έχω σε max load 69 βαθμούς στον FX-8320 στα 4Ghz με αερόψυξη. ΝΑΙ, ΣΕ PILEDRIVER ΜΕ ΑΕΡΟΨΥΞΗ. Τι ακριβώς προσπαθείς να αποδείξεις; Τι ακριβώς οφθαλμόλουτρο να κάνουμε; Τις μετράμε πόσο τις έχουμε με εικόνες από το hw monitor (τις θερμοκρασίες); Ειλικρινά, δεν κατάλαβες πόσο αστείο ήταν αυτό το σχόλιο;

Επεξ/σία από MikeKata
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Thresh είπε

CoreTemp εν έτει 2020, blast from the past...

;)

δεν τρέχει σε ryzen? μη μου πεις!!!!

1 λεπτό πριν, MikeKata είπε

Έχω σε max load 69 βαθμούς στον FX-8320 στα 4Ghz με αερόψυξη. ΝΑΙ, ΣΕ PILEDRIVER Τι ακριβώς προσπαθείς να αποδείξεις; Τι ακριβώς οφθαλμόλουτρο να κάνουμε; Τις μετράμε πόσο τις έχουμε με εικόνες από το hw monitor (τις θερμοκρασίες); Ειλικρινά, δεν κατάλαβες πόσο αστείο ήταν αυτό το σχόλιο;

βάλε screenshot αλλιώς δεν σε πιστεύει κανείς

2 λεπτά πριν, AtiX είπε

Με υδρόψυξη πάντα...

με αυτήν...

https://www.mgmanager.gr/ψύκτρες-ανεμιστήρες/69349-corsair-hydro-series-h100x-high-performance-liquid-cpu-cooler-240mm-radiator-cw-9060040-ww.html?skr_prm=WyIzNzE0MjFjZi02YjY5LTRhYzAtYmI2Ny0xYTg2NDYzYmFmOWMiLDE1OTU4NDg4NTE5NzMseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να εξηγούμαστε...

ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΙΝΤΕΛ... μάλιστα ήμουν έτοιμος να αλλάξω και να πάω στην 10η γενιά... μόλις είδα ασυμβατότητα με Minitix (ολες οι μητρικές χτυπάνε) και μόλις είδα ότι το κέρδος σε fps είναι μικρό και η καταλάνωλη μεγαλύτερη ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΊΡΝΩ... 

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Σύμφωνα με το site του εδώ και χρόνια. 

Ε ρε φίλε.. ΣΟΡΡΥ ΤΩΡΑ είναι η δεν είναι ΞΕΦΤΙΛΑ αυτό? Δηλαδή εσένα δεν σε ενοχλεί? Και ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ.. είμαστε σοβαροί τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Μόλις πάω σπίτι σε κάνα 4ωρο, βλέπεις μερικοί δουλεύουμε, δεν τη μετράμε με το Coretemp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, tsarouc said:

Ε ρε φίλε.. ΣΟΡΡΥ ΤΩΡΑ είναι η δεν είναι ΞΕΦΤΙΛΑ αυτό? Δηλαδή εσένα δεν σε ενοχλεί? Και ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ.. είμαστε σοβαροί τώρα?

Ανάποδα το κατάλαβες, υπάρχει support day 1 της κυκλοφορίας τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MikeKata είπε

Μόλις πάω σπίτι σε κάνα 4ωρο, βλέπεις μερικοί δουλεύουμε, δεν τη μετράμε με το Coretemp.

Παρόλα αυτά γράφεις αβέρτα... ωραία δουλειά κάνεις... Που να ήξερε το αφεντικό σου ....

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Ανάποδα το κατάλαβες, υπάρχει support day 1 της κυκλοφορίας τους.

Μπορώ να έχω ένα screenshot παρακαλώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsarouc είπε

Παρόλα αυτά γράφεις αβέρτα... ωραία δουλειά κάνεις... Που να ήξερε το αφεντικό σου ....

Μπορώ να έχω ένα screenshot παρακαλώ?

Την έννοια του διαλείμματος για φαϊ την έχουμε ακουστά; Όχι, ε; Πρέπει να έχεις δουλέψει κάποτε για να την έχεις... Βέβαια εσύ είσαι αυτός που από το πρωί το έχει πάει σερί με τα σχόλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Thresh είπε

Από το μηχάνημα σου αν δεν σου κάνει κόπο.

5 λεπτά πριν, MikeKata είπε

Την έννοια του διαλείμματος για φαϊ την έχουμε ακουστά; Όχι, ε; Πρέπει να έχεις δουλέψει κάποτε για να την έχεις... Βέβαια εσύ είσαι αυτός που από το πρωί το έχει πάει σερί με τα σχόλια...

Εγώ έχω άδεια. Έχεις πρόβλημα ΚΑΙ με αυτό? Και πες στο αφεντικό σου ότι πολύ αργά σας δίνει το διάλειμμα... Κατά τις 12 με 1 πρέπει να τρώει ο άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, tsarouc said:

Από το μηχάνημα σου αν δεν σου κάνει κόπο.

Sorry αλλά δεν το κατεβάζω, έχω ήδη 2 άλλα installed. Το επίσημο changelog του site είναι εκεί. Ψέματα λένε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thresh είπε

Sorry αλλά δεν το κατεβάζω, έχω ήδη 2 άλλα installed. Το επίσημο changelog του site είναι εκεί. Ψέματα λένε?

Για στείλε από τα 2 άλλα τότε αν δεν σου κάνει κόπο...

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως προσπαθούν να το φτιάξουν... εγώ ξέρω ότι δεν παίζει σε ryzen... Φίλος έχει τον 3900Χ και του βγάζει άλλαντάλλων... τώρα του είπα να κατεβάσει την νέα έκδοση από περιέργεια... 

 

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Δυστυχώς μου κάνει.

Πολύ ευγενικός είσαι. Ειρωνικά το λέω φυσικά. Και δεν σου κάνει καθόλου κόπο. Απλά ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ να ποστάρεις αυτό είναι όλο 

:)

Ξέρω θα πας μητρική θα κάνεις Underclok και undervolt μπας και βγάλει κάνα νούμερο της προκοπής.. αλλά και πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...