Προς το περιεχόμενο

Iphone 11 pro waterproof case


Stelaras1993

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα,

καθως φευγω για παξους την αλλη βδομαδα μου ειρθε η ιδεα να παρω μια αδιαβροχη θηκη . Επειδη δεν μπορω να βρω κατι ειτε ετοιμοπαραδοτο και σε χαμηλη σχετικα τιμη (δεν θελω να δωσω πανω απο 30€)  εχετε κατι στο νου σας;  Ευχαριστω πολυ !! 
 

 

λεω να παρω αυτην τι λετε;

https://agorashop.gr/store/ghostek-nautical-2-iphone-11-pro-black.html

Επεξ/σία από Stelaras1993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει ήδη προστασία το iphone;

Πάντως να έχεις το νου σου να μην αφήνεις το κινητό στον ήλιο γιατί ειδικά με τέτοιες θήκες δεν "αναπνέει" και θα έχεις θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχει IP68 αλλα καθως δεν ειναι αδιαβροχο και εχει  απλα προστασια στο νερο δεν το διακινδυνευω να το βαλω στην θαλασσα . Σε πισινα θα το εβαζα .  Ναι θα το εχω παντα σε τσαντα και θα το βγαζω και εκτος θηκης . Μονο για τις βουτιες θα την βαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostasbm είπε

πάρε άλλο τηλέφωνο .......εγώ παίρνω το 5ς μαζί μου

Ρε μανκα θελω να τραβηξω υποβρυχιες φωτο. Απλα δεν το ρισκαρω να το βαλω ετσι χωρις θηκη σε αλατονερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Ρε μανκα θελω να τραβηξω υποβρυχιες φωτο. Απλα δεν το ρισκαρω να το βαλω ετσι χωρις θηκη σε αλατονερο

Επειδή το έψαχνα και εγώ.

Αν κρατήσεις το κινητό και δεν πάρεις το 12 παίρνεις catalyst.

αν δεν το κρατήσεις πάρε redpepper

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexakos89 είπε

Επειδή το έψαχνα και εγώ.

Αν κρατήσεις το κινητό και δεν πάρεις το 12 παίρνεις catalyst.

αν δεν το κρατήσεις πάρε redpepper

Αυτη που εβαλα στο λινκ λες οχι καλυτερα redpepper? Ναι παω για το 12 ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

Ρε μανκα θελω να τραβηξω υποβρυχιες φωτο. Απλα δεν το ρισκαρω να το βαλω ετσι χωρις θηκη σε αλατονερο

εγώ δεν το βαζω γιατί δεν αγοράζω κάθε μέρα τηλέφωνο.....μια στραβή και τέλος....πέρα από αυτό η θήκη είναι εγγυημένη...λεω τώρα

πάρε μια φτηνιαρα action camera με αδριαβοχη θηκη 

Επεξ/σία από kostasbm
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

Αυτη που εβαλα στο λινκ λες οχι καλυτερα redpepper? Ναι παω για το 12 ... 

Επειδή θα την χρησιμοποιήσεις 10 φορές πάρε ότι πιο φτηνό. Πάρε και pouch. Αλλά δεν ξέρω τι φωτό βγάζουν εκείνα.

καλη είναι και αυτή που έβαλες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Επειδή θα την χρησιμοποιήσεις 10 φορές πάρε ότι πιο φτηνό. Πάρε και pouch. Αλλά δεν ξέρω τι φωτό βγάζουν εκείνα.

καλη είναι και αυτή που έβαλες. 

Βρήκα μια redpepper dots και τελικά αποφάσισα να πάρω αυτή. εκτός του ότι είναι πιο φθηνή, βλέπω ότι κλείνει  και πλήρως το κινητό στα πλάγια Γιατι καποιες θήκες άλλες  αφήνουν αυτό το αθόρυβη λειτουργία / δυνατό  χωρίς προστασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Dmspolys είπε

Έδωσες 1000 ευρώ για συσκευή και τσιγκουνευεσαι να πάρεις καλή θήκη για υποβρύχιες φωτογραφίες? Κάρτα έχεις η αναπάντητη ? Χαχαχα

ρε σατανα ...καλο...

🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Dmspolys είπε

Έδωσες 1000 ευρώ για συσκευή και τσιγκουνευεσαι να πάρεις καλή θήκη για υποβρύχιες φωτογραφίες? Κάρτα έχεις η αναπάντητη ? Χαχαχα

Το οτι εδωσα 1000 ευρω για κινητο δεν σημαινει πως θα δωσω  80 ευρω για θηκη  δεν ειναι θεμα τσιγκουνιας ειναι θεμα οτι δεν πιστευω οτι καμια θηκη αξιζει αυτα τα λεφτα . 30 ευρω για θηκη ειπα μεγιστανα μου δεν ειπα 5 ευρω,  μπερδευεσαι . Επισης επειδη θες πολλα ψωμια να πιασεις τα συμβολαια που εχω στην κοσμοτε  και τους μισθους κλπ  κατσε εσυ με τις αναπαντητες εχω απεριοριστα μαζι με κοσμοτε τβ και διαφορα αλλα. Επισης ξερω οτι κανεις πλακα αλλα μεσα απο τις πλακες λεγονται οι μεγαλυτερες αληθειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...