Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, kokos198 είπε

Το ebill το φτιάχνω αφού μου έρθει κάποιος λογαριασμός? γιατί μου ζητάει Κωδικό Εταίρου που δεν έχω...

Εγώ πήρα την ΔΕΗ τηλέφωνο εξυπηρέτηση, με σύνδεσε μετά με αυτούς που ασχολούνται με τις συμβάσεις έδωσα αριθμο παροχής, και κάποια άλλα στοιχεία ταυτοποίησης και μου είπαν το κωδικό εταίρου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 λεπτά πριν, korakios είπε

εγώ λέω να το σπαμάρουμε

πχ , ώ ρε φίλε , κοίτα ,τι λέει εδώ ?

https://www.dei.gr/Documents2/DIGITAL/apories_el.pdf

1842122670_.png.9b363d99f685f270f472755ef60e4f2f.png

αυτό βγάζει όταν πατάς το

589535465_.png.c3166d5305a9afebec322f07ee74a875.png

στο

https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelates/promo/myhomeonline

Και πού να δεις τι βρήκα εγώ... υπάρχει ένα αρχείο που στέλνουν που λέγεται 'Ενδείξεις μετρητή'.

Έχει και κουτάκι για νυχτερινό.

1.jpg.64d31167d287403f5a5d20683c5833ef.jpg

 

Το γράφει ΚΑΙ στις οδηγίες, που δεν τις διαβάζει κανένας.

2.jpg.0bcaf90755fd827f8d1cf4d851276fd1.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ ekrepali για την αμεση απαντηση. Μολις υπεγραψα ψηφιακα ολα τα εγγραφα και τους τα στειλα. 

Παλι καλα που θυμηθηκα περυσι οταν εκανα υο enter για το εξοχικο για τα 100 ευρω πιστωση, και μου επιστρεψαν 200 🤪

Ελπιζω και τωρα αντι για 30, να βαλουν εστω 60, να βγαλουμε εστω τα δελτια του τζοκερ εδω και δυο βδομαδες. 😊😁😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός κι αν έχει διοθρωθεί το συστεμικό λάθος, στο διάστημα που έλειπες.

Με αυτή την υπεύθυνη δήλωση που υπέγραψες μπορεί να είσαι ήδη 100ευρώ μείον1.jpg.238fbb84ff2e5bae3c4d8447d4d18933.jpg

 

 

Μη με κρατάτε άλλο εδώ... φεύγω λέμε. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τρελοι παντως. Σε γεωτρηση με 37000kw που ηρθε σημερα εβαλαν οι αθεοφοβοι της ΔΕΗ 1300 ευρω ρητρα και αλλα 100 για CO2. Δηλαδη δεν εχουν το θεο τους βαζουν οσο θελουν λες και εχουμε μηχανες που κοβουν χρημα να τους τα δωσουμε. Στο σπιτι ευτυχως εχω enter οποτε αν παει να γινει μαλακια και εκει θα τους παρει και θα τους σηκωσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Arkin είπε

οι αθεοφοβοι της ΔΕΗ 

Φεύγεις για ιδιώτη σήμερα κιόλας... στυλιαρι δεν χρειαζεται, θα σου δωσουν αυτοι και θα σου πουν και την θεση του.. :P 

Επεξ/σία από VirusX2gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λόγικά έχει ξαναγραφτεί αλλά μετά από τόσες σελίδες έχει χαθεί η μπάλα...αν είσαι σε Γ1 οικιακό και πας στο online σου δίνουν ως πιστωτικό την εγγύηση που είχες πληρώσει στο Γ1 ή την κρατάνε μέχρι να κόψεις την παροχή (ή να αλλάξεις πάροχο);

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Λόγικά έχει ξαναγραφτεί αλλά μετά από τόσες σελίδες έχει χαθεί η μπάλα...αν είσαι σε Γ1 οικιακό και πας στο online σου δίνουν ως πιστωτικό την εγγύηση που είχες πληρώσει στο Γ1 ή την κρατάνε μέχρι να κόψεις την παροχή (ή να αλλάξεις πάροχο);

Την κρατάνε μέχρι να κόψεις την παροχή ή να αλλάξεις πάροχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν πληρωθεί ηλεκτρονικά ο λογαριασμός στο online θα υπάρχει διπλή χρέωση και από την πάγια εντολή?? Λήγει πχ εμένα 26 και πληρώσω στις 15 του μήνα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VirusX2gr είπε

Φεύγεις για ιδιώτη σήμερα κιόλας... στυλιαρι δεν χρειαζεται, θα σου δωσουν αυτοι και θα σου πουν και την θεση του.. :P 

Εχουν αγροτικο ρευμα ιδιωτες εκτος τη δεη? Η ΔΕΗ φετος ξεφυγε με τα 1400 ευρω κοντα που εβαλε παραπανω στις 37000kw καθε χρονο ερχονταν 3500 ευρω το πολυ το χρονο. Τωρα πηγε στα 4700 και εχει και μια εκπτωση ενεργειας λεει 442 ευρω. Δηλαδη χωρις αυτη παμε πανω απο 5000 ευρω ειναι παραλογα ποσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, jimis_vts είπε

Ξέρουμε αν πληρωθεί ηλεκτρονικά ο λογαριασμός στο online θα υπάρχει διπλή χρέωση και από την πάγια εντολή?? Λήγει πχ εμένα 26 και πληρώσω στις 15 του μήνα? 

Το ρώτησα εχθές αυτό και μου απάντησαν ότι θα υπάρξει διπλή χρέωση και ότι θα φανεί στον επόμενο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...