Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, madwalker είπε

Γιατί την έκανες από w&v..? Aν το έχεις γράψει δώσε σελίδα,λινκ. Ευχαριστώ!

Γιατί οι χρεώσεις του σταθερού προγράμματος της W&V που είχα υπερδιπλασιάστηκαν στο site τους, και μου έστειλαν e-mail στον τελευταίο έναντι πως...

 

DHPJiBv.png

yWwm4v0.png

 

Οπότε...είπα να την κάνω σιγά σιγά πριν έρθει το μπουγιουρντί.

Επεξ/σία από Dante80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 λεπτά πριν, balogreg είπε

Καλησπέρα σε όλους.Το πρόγραμμα είναι ενεργό μέχρι το 2023.Απο εδώ και πέρα πρέπει να κάνω κάτι άλλο ή όλα είναι οκ;

Screenshot_2021-11-16-21-16-05-973_com.android.chrome.jpg

Τσεκάρεις μόνον , να είναι ενεργοποιημένη η Πάγια εντολή Πληρωμής με Κάρτα , & Είσαι Ο.Κ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Και κακως τα εβαλε.

Αν εσυ βαριεσαι να ψαξεις και να διαβασεις δεν θα κατσουμε εδω περα καθε φορα που ρωταει ενας σε καθε σελιδα το ιδιο ερωτημα που εχει απαντηθει 500 φορες να κανουμε αναλυση και ν'ανεβαζουμε ορους και link γιατι εσυ εχεις κολλημα και θες επιχειρηματα και αποδειξεις.

Ειμαστε εδω μεσα καποια ατομα που προσπαθουμε σχεδον εδω κι εναν χρονο να βοηθησουμε ο καθενας με τον τροπο του και τις γνωσεις οσο περισσοτερο κοσμο μπορει κι ερχεσαι εσυ τωρα να μας πεις οτι λεμε και μαλακιες.

Δυστυχως υπαρχουν πολλες φορες καποιοι που απλα μπαινουν για να πουνε την μαλακια τους και να χαλασουν ενα ολοκληρο θεμα με τις αποψεις και τις παρατηρησεις αλλα εχουν ημερομηνια ληξης.Ελπιζω να μην εισαι ενας απο αυτους και να μην συνεχισεις στο ιδιο μοτιβο.

 

Και πολλές φορές κάποιοι γράφουν την οποία μαλακία/ξεμαλακια τους και θέλουν οι άλλοι να παίρνουν την άποψη τους ως θέσφατο. Ελπίζω να αλλάξεις τροπάρι και να μην συνεχίσεις να γραφεις κάτι, χωρίς να το υποστηρίζεις με κάποιο τρόπο και να απαιτείς ο άλλος να ψάξει να δει αν αυτό που έγραψες εσύ ισχύει ή όχι. Καλύτερα μην γράφεις και άσε τον άλλο να ψάξει. Αν γράφεις όμως, να το υποστηρίζεις κάπως και όχι "έτσι, επειδή το είπα εγώ".

Αυτά από εμένα και γεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, _Biohazard_ είπε

Και πολλές φορές κάποιοι γράφουν την οποία μαλακία/ξεμαλακια τους και θέλουν οι άλλοι να παίρνουν την άποψη τους ως θέσφατο. Ελπίζω να αλλάξεις τροπάρι και να μην συνεχίσεις να γραφεις κάτι, χωρίς να το υποστηρίζεις με κάποιο τρόπο και να απαιτείς ο άλλος να ψάξει να δει αν αυτό που έγραψες εσύ ισχύει ή όχι. Καλύτερα μην γράφεις και άσε τον άλλο να ψάξει. Αν γράφεις όμως, να το υποστηρίζεις κάπως και όχι "έτσι, επειδή το είπα εγώ".

Αυτά από εμένα και γεια σου.

Οτι θελω θα γραφω κι οτι θελω θ'απαιτω και σ'οποιον αρεσει.

Κατσε διαβασε τωρα να παρεις τις απαντησεις που θες κι ασε με εμενα αν δεν σ'αρεσουν αυτα που γραφω.

Αγνοηση κι εσυ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@HERTHAN αν πας απο κατασταστημα, για να κανεις αιτηση το online και να επισπευσεις την διαδικασια, επειδη νομιζω ειχε αναφερθει οτι δεν κανουν το online σε καταστημα αλλα το Γ1 δεν θα χρεωθεις με την εγγυηση του Γ1 130 ευρω ή οχι?

Εχει αναφερθει κατι γι αυτο, κι το εχασα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Κι εγω εκλεισα για αυριο ραντεβου 12 η ωρα για να κανω την διαδικασια απο το καταστημα για το online.Aν δεν μπορουνε να κανουν το online στο καταστημα θα κανω πρωτα το Γ1Ν και μετα θα το ενεργοποιησω απο το ebill.

Ελπιζω να μην εχω καποιο προβλημα γιατι ειναι και 17 Νοεμβριου αυριο και θα εχουμε επεισοδια.:P

Εσύ και ΔΕΗ δεν πάτε μαζί... 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@_Biohazard_χρόνο να χρησιμοποιήσεις την αναζήτηση δεν έχεις , έχεις και απαίτηση να σου απαντά κάποιος τεκμηριωμένα επειδή βαριέσαι τη ζωή σου , αλλά στο να τη λες σε κάποιον πρώτος είσαι

Μάθε να λες ευχαριστώ πρώτα και μετά να τις πετάς ελευθέρας

  • Like 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει φάει από πολύ κόσμο ignore και προστίθενται κι άλλοι. γνωστό στυλάκι. μην ασχολείστε και πάμε παρακάτω στα δικά μας για τη ΔΕΗ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ababa641 είπε

Εσύ και ΔΕΗ δεν πάτε μαζί... 😜

Εχω 50% επιπλεον εκπτωση λογω μηχανικης υποστηριξης και θα ημουν μαλακς αν δεν πηγαινα.

Μονο και μονο γι'αυτο παω

 

2 ώρες πριν, ppmarkos είπε

@HERTHAN αν πας απο κατασταστημα, για να κανεις αιτηση το online και να επισπευσεις την διαδικασια, επειδη νομιζω ειχε αναφερθει οτι δεν κανουν το online σε καταστημα αλλα το Γ1 δεν θα χρεωθεις με την εγγυηση του Γ1 130 ευρω ή οχι?

Εχει αναφερθει κατι γι αυτο, κι το εχασα?

Ναι εχει αναφερθει και θα την πληρωσω κανονικα την εγγυηση.Αν θυμαμαι καλα εχουν αναφερθει δυο ποσα τα οποια παιζουν και συγκεκριμενα 100 ευρω και 130 ευρω.

Επισης απ'οτι εχει αναφερθει το ποσο ης εγγυησης δεν μου επιστρεφεται με την μεταβαση μου στο online κι απλα μεταφερεται.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dante80 είπε

Γιατί οι χρεώσεις του σταθερού προγράμματος της W&V που είχα υπερδιπλασιάστηκαν στο site τους, και μου έστειλαν e-mail στον τελευταίο έναντι πως...

 

DHPJiBv.png

yWwm4v0.png

 

Οπότε...είπα να την κάνω σιγά σιγά πριν έρθει το μπουγιουρντί.

Περίπου το ίδιο μου ήρθε κ εμένα από τον Ήρων. Δυστυχώς έτσι είναι και δεν γλιτώνουμε όπου κ να πάμε.Εκτός  ίσως από το ένα μικρό ποσό της ρήτρας αναπροσαρμογής που κάποιοι λένε ότι Δεν χρεώνουν. Πχ το zero από αυτούς που ίσως ήταν μια λύση πριν την κάνεις. Καλή τύχη κ περαστικά μας αδελφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, madwalker είπε

Εκτός  ίσως από το ένα μικρό ποσό της ρήτρας αναπροσαρμογής που κάποιοι λένε ότι Δεν χρεώνουν. Πχ το zero από αυτούς που ίσως ήταν μια λύση πριν την κάνεις. 

Ναι το zero ειναι ισως η καλυτερη λυση.:P

Καληνυχτα insomnia.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, madwalker είπε

ίσως από το ένα μικρό ποσό της ρήτρας αναπροσαρμογής που κάποιοι λένε ότι Δεν χρεώνουν

παντού πρόσκοποι υπάρχουν

3 ώρες πριν, madwalker είπε

Πχ το zero από αυτούς που ίσως ήταν μια λύση πριν την κάνεις

Spoiler

Lol GIF

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...