Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Nαι εξαφανίστηκε η πάγια εντολή απ'τη κεντρική σελίδα.

Έχω κρατήσει βέβαια screenshot απ'το ιστορικό που φαίνεται ότι την ενεργοποίησα 15/10... μετά βέβαια σβήστηκε κι αυτό.

Eμενα μονο αυτα εχει απο την πρωτη μερα χωρις καμια αλλαγη.

1111111111111.PNG.35e3c7f77fbe378ab200f54cdc405286.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με την κάρτα τι παίχτηκε και εξαφάνισαν την επιλογή? 

Είχα βάλει την δικιά μου που την χρησιμοποιώ μόνο για αγορές ίντερνετ αλλά ήθελα να την αλλάξω με της γυναίκας μου...

Είπαμε μέχρι πόσες μέρες πριν την πάγια εντολή μπορούμε να πληρώσουμε?

6 Δεκεμβρίου λήγει ο λογαριασμός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Eμενα μονο αυτα εχει απο την πρωτη μερα χωρις καμια αλλαγη.

1111111111111.PNG.35e3c7f77fbe378ab200f54cdc405286.PNG

Μίλησα με το 800** πριν από λίγο γιατί κι εμένα μου δείχνει στο ebill ότι το αίτημά μου για το online είναι ακόμα υπό εξέταση ενώ και η πάγια εντολή που είχα κάνει εξαφανίστηκε.

Μου είπαν λοιπόν ότι εδώ και δύο μέρες είμαι ήδη στο online και άσχετα με το τι λέει το ebill η πάγια εντολή που είχα κάνει προ ημερών εξακολουθεί να ισχύει και ότι φαίνεται κανονικά στο σύστημά τους. Άρα το ebill πάσχει στις ενημερώσεις του...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lazarnik είπε

Από Δεκέμβρη είπε. Δεν ρώτησα ημέρα ακριβώς. Λογικά αυτό που συζητάμε από προχθές.  

Άντε να δούμε αν θα προλάβω να βάλω και τον πατέρα μου. Πολύ έξυπνη κίνηση να κάνουν τα updates αυτές τις μέρες που τρέχουν όλοι να προλάβουν. Και φοβάμαι καμία ώρα μην του μλοκαρει και την κάρτα τόσες φορές που την έβαλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω Δευτέρα που έχω άδεια να μπορώ να κάνω από κοντά αλλαγή από nrg και ένταξη στο enter την τιμή που είναι τώρα. 

Χρειάζεται ραντεβού για επίσκεψη στην ΔΕΗ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, JDimi είπε

Ελπίζω Δευτέρα που έχω άδεια να μπορώ να κάνω από κοντά αλλαγή από nrg και ένταξη στο enter την τιμή που είναι τώρα. 

Χρειάζεται ραντεβού για επίσκεψη στην ΔΕΗ; 

Κανε ραντεβου online να είσαι καλυμμένος

Επεξ/σία από archiezulu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GHv11Ms.png

Χθες πατήθηκε η αίτηση στο e-bill, σήμερα ενεργό το πρόγραμμα. Μετά το ξύλο που έφαγα για μεταφορά από W&V στην άλλη παροχή, αυτή την φορά η δουλειά ήταν κρέμα, εντυπωσιακό!. 🤩

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vsk είπε

Μίλησα με το 800** πριν από λίγο γιατί κι εμένα μου δείχνει στο ebill ότι το αίτημά μου για το online είναι ακόμα υπό εξέταση ενώ και η πάγια εντολή που είχα κάνει εξαφανίστηκε.

Μου είπαν λοιπόν ότι εδώ και δύο μέρες είμαι ήδη στο online και άσχετα με το τι λέει το ebill η πάγια εντολή που είχα κάνει προ ημερών εξακολουθεί να ισχύει και ότι φαίνεται κανονικά στο σύστημά τους. Άρα το ebill πάσχει στις ενημερώσεις του...

Ναι εμενα φαινεται μεσα οτι εχω ενεργοποιηθει στο online απο 18/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dante80 είπε

GHv11Ms.png

Χθες πατήθηκε η αίτηση στο e-bill, σήμερα ενεργό το πρόγραμμα. Μετά το ξύλο που έφαγα για μεταφορά από W&V στην άλλη παροχή, αυτή την φορά η δουλειά ήταν κρέμα, εντυπωσιακό!. 🤩

Πόσες μέρες έκανε να γίνει η μετάβαση σε δεη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, archiezulu είπε

Κανε online να είσαι καλυμμένος

ούτε καν , εκτός αν είσαι σίγουρος οτι η ημερομηνία αίτησης (όχι συμβολαίων) καλύπτει

16 λεπτά πριν, Jason13 είπε

Και θα ισχυει για τους παλιους;

ΟΧΙ

16 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

Με ισχύει από πότε?? Δηλαδή όποιος κάνει αίτηση σήμερα χρεώνεται με αυτά?

για αίτηση άγνωστο , αν έχεις υπογράψει συμβόλαιο ήδη είσαι κατοχυρωμένος

εκτός αν γίνει ότι έγινε με την NRG και το fixed 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

ούτε καν , εκτός αν είσαι σίγουρος οτι η ημερομηνία αίτησης (όχι συμβολαίων) καλύπτει

ΟΧΙ

για αίτηση άγνωστο , αν έχεις υπογράψει συμβόλαιο ήδη είσαι κατοχυρωμένος

εκτός αν γίνει ότι έγινε με την NRG και το fixed 😂

Του πατέρα μου θέλω να το κάνω που είναι ήδη Γ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tzagaritos είπε

Άντε να δούμε αν θα προλάβω να βάλω και τον πατέρα μου. Πολύ έξυπνη κίνηση να κάνουν τα updates αυτές τις μέρες που τρέχουν όλοι να προλάβουν. Και φοβάμαι καμία ώρα μην του μλοκαρει και την κάρτα τόσες φορές που την έβαλα 

Ξέρουν τι κάνουν αυτοί.  Εδώ στο κατάστημα επέμενε να με βάλει ςντερ με το ζόρι,  του λέω οχι. Θέλω γ1ν για να πάω online , και είμαι με κοτ. Και επέμενε ξανά λεγοντας ότι και στο έντερ μπαίνει κοτ. Αποκλείεται εγώ. Μετά ανακαλύπτω ότι με έβαλε 100 εγγύηση,  μα του λέω 20 ειναι για κοτ... τον έβαλα να μου τα αλλάξει. Και στο τέλος του λέω να τα βάλει στον λογαριασμό,  λέει δεν γίνεται πρέπει να πληρωθούν εδώ. Εκεί δεν ήθελα να διαφωνήσω για να τελειωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lazarnik είπε

Ξέρουν τι κάνουν αυτοί.  Εδώ στο κατάστημα επέμενε να με βάλει ςντερ με το ζόρι,  του λέω οχι. Θέλω γ1ν για να πάω online , και είμαι με κοτ. Και επέμενε ξανά λεγοντας ότι και στο έντερ μπαίνει κοτ. Αποκλείεται εγώ. Μετά ανακαλύπτω ότι με έβαλε 100 εγγύηση,  μα του λέω 20 ειναι για κοτ... τον έβαλα να μου τα αλλάξει. Και στο τέλος του λέω να τα βάλει στον λογαριασμό,  λέει δεν γίνεται πρέπει να πληρωθούν εδώ. Εκεί δεν ήθελα να διαφωνήσω για να τελειωνω

Εμένα πάντως στο λογαριασμό τα είχε βάλει από μόνη της. Ότι να ναι πράγματικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...