Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, alelo είπε

Βλέπω πως έχει αλλάξει η τιμή γιατί εγώ ήμουν στο 0.10 και τώρα είναι στο 0.18 .

που το βλέπεις αυτό ?

8 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

Αν πάρω αύριο τηλ θα μου πουν σε τι τιμή θα κλείσει το συμβόλαιο μου? 

όχι , ο καθένας θα σου πει ανάλογα τον ωροσκόπο, ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν , είναι το μόνο σίγουρο

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, alelo είπε

Και πως θα ξέρω σε τη τιμή θα κλείσει το συμβόλαιο μου. Να πάω σε ένα κατάστημα? Η πλέον είναι αργά

ούτε σε κατάστημα ξέρουν, σε άλλους λένε ημερομηνία υπογραφής σε άλλους ημερομηνία ενεργοποίησης

έχε αυτά καβάντζα για κάθε ενδεχόμενο

https://www.insomnia.gr/forums/topic/745862-δεη-myhome-onlineenter/?do=findComment&comment=58938960

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μου έχουν κάνει ένα λάθος στα στοιχεία που μου πέρασαν μέσα τον αριθμό  κιν. τηλεφώνου μου πρόσθεσαν ένα εφτάρι παραπάνω στη μέση , Θα έχω πρόβλημα για να κάνω χρήστη e Bill,η αφού κάνω από κει θα μπορέσω να το αλλάξω Τον αριθμό που μου περάσανε.
και σε ποσεσ ωρες μερες μπορω να κανω ebill γιατι τωρα μου λεει οτι ειναι λαθος αφμ/ταυτοτητα
 
 
 
 
 
Επεξ/σία από glxakias1990
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, glxakias1990 είπε

Μου έχουν κάνει ένα λάθος στα στοιχεία που μου πέρασαν μέσα τον αριθμό  κιν. τηλεφώνου μου πρόσθεσαν ένα εφτάρι παραπάνω στη μέση , Θα έχω πρόβλημα για να κάνω χρήστη e Bill,η αφού κάνω από κει θα μπορέσω να το αλλάξω Τον αριθμό που μου περάσανε

αυτό είναι και το λιγότερο θέμα που έχεις , αν θυμάμαι καλά δεν είχες ακυρώσει το ΚΟΤ και έκανες για enter , άρα μπαίνεις Γ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, korakios είπε

ούτε σε κατάστημα ξέρουν, σε άλλους λένε ημερομηνία υπογραφής σε άλλους ημερομηνία ενεργοποίησης

έχε αυτά καβάντζα για κάθε ενδεχόμενο

https://www.insomnia.gr/forums/topic/745862-δεη-myhome-onlineenter/?do=findComment&comment=58938960

Και τι κάνω τώρα περιμένω πότε θα έρθει ο λογαριασμός? Θα πάρω τηλ αύριο και ας ελπισω να πέσω σε κάνα χριστιανό και να μου πει . Αλλιώς θα ακυρώσω τώρα την αίτηση μην πάω για Μαλι και βγω κουρεμένος στο τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι συνδρομητής στη ΔΕΗ κ δεν έχω καταλάβει το χαμό που γίνεται με το πρόγραμμα. Διάβασα τις πρώτες σελίδες κ τις τελευταίες για να πάρω μυρωδιά κ δεν. 
εχει κάποιος όρεξη να εξηγήσει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cmad είπε

Είμαι συνδρομητής στη ΔΕΗ

Γ1 φαντάζομαι , με ΚΟΤ ή όχι ?

2 λεπτά πριν, cmad είπε

εχει κάποιος όρεξη να εξηγήσει ;

ξεκινάς απο εδώ ή αν βιάζεσαι θα καταλάβεις και εδώ απο τα συμφραζόμενα

ή κατεβάζεις και το excel της υπογραφής μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alelo είπε

Θα πάρω τηλ αύριο και ας ελπισω να πέσω σε κάνα χριστιανό και να μου πει .

ότι και να σου πει (σωστό ή λάθος) μη το δίνεις σημασία

8 λεπτά πριν, alelo είπε

Και τι κάνω τώρα περιμένω πότε θα έρθει ο λογαριασμός?

ναι

8 λεπτά πριν, alelo είπε

Αλλιώς θα ακυρώσω τώρα την αίτηση μην πάω για Μαλι και βγω κουρεμένος στο τέλος

σε ποιο πρόγραμμα ήσουνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά συγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί..

1. Το Enter έχει "κλειδωμένη" τιμή Kwh για 24 μήνες ή θα αλλάζει όποτε Θέλουν

2. Από Γ1 με ebill και μετάβασή στο Enter, πληρώνω νέα εγγύησή (και ποια είναι αυτή) ή τρέχει η παλιά του Γ1?

3. Με ποιο τρόπο γίνεται η χρέωσή για τον ένα μήνα που πέρασε από την έκδοσή του τελευταίου εκκαθαριστικού σε Γ1 μέχρι και τη μέρα αλλαγής προγράμματος σε Enter?  Τους δίνω εγώ μέτρησή ή έρχονται αυτοί

4. Χωρίς ΚΟΤ,  συνεπείς στις πληρωμές μου, με ευελιξία για πάγια πληρωμή, που θα πηγαίνατε Online η Enter?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, korakios είπε

αυτό είναι και το λιγότερο θέμα που έχεις , αν θυμάμαι καλά δεν είχες ακυρώσει το ΚΟΤ και έκανες για enter , άρα μπαίνεις Γ1

Εγώ έκανα αίτηση για enter στο κατάστημα 9 η ώρα το πρωί αλλά ακύρωσα το ΚΟΤ κανα 2ωρο μετά. Αντίο ζωή τώρα; 😅

10 λεπτά πριν, korakios είπε

αυτό είναι και το λιγότερο θέμα που έχεις , αν θυμάμαι καλά δεν είχες ακυρώσει το ΚΟΤ και έκανες για enter , άρα μπαίνεις Γ1

Εγώ έκανα αίτηση για enter στο κατάστημα 9 η ώρα το πρωί αλλά ακύρωσα το ΚΟΤ κανα 2ωρο μετά. Αντίο ζωή τώρα; 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τον κόβω εντελώς ανενημέρωτο, πιο πολύ θα μπλέξει τα μπούτια του παρά θα καταλάβει... 😄

@cmad απαντάς στις εξήσεις βασικές ερωτήσεις.

6 λεπτά πριν, korakios είπε

1) Γ1 φαντάζομαι?

 

6 λεπτά πριν, korakios είπε

2) με ΚΟΤ ή όχι ?

 

3) Έχεις ebill; Αν δεν έχεις ebill δοκίμασε να κάνεις εγγραφή (θα τα καταφέρεις αν τα στοιχεία σου στο σύστημα της ΔΕΗ είναι επικαιροποιημένα).

΄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, asdafas είπε

Εγώ έκανα αίτηση για enter στο κατάστημα 9 η ώρα το πρωί αλλά ακύρωσα το ΚΟΤ κανα 2ωρο μετά. Αντίο ζωή τώρα; 😅

δεν ξέρω πως δουλεύει το σύστημα της ΔΕΗ , λογικά μέχρι να επεξεργαστούν το αίτημα θα έχει ενημερωθεί και της ΗΔΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...