Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εκανα αιτηση το Σαββατο(χτες) για online, με αλλαγή παρόχου! Θα ενημερώσω απο αυριο για την εξέλιξη της διαδικασίας..!

Επεξ/σία από VirusX2gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, vespasianos είπε

και εγώ που έκανα τρεις αιτήσεις για εμένα και συγγενικών προσώπων ενεργοποιήθηκαν την άλλη ημέρα. 

Ωραιος,πολυ γρήγορα εσένα. Εγω την εκανα ηλεκτρονικα 17/9 μεσω του e bill και αναμένω ακομα, εσυ την έκανες χειροκινητα και τους την εστειλες, μέσω τηλ η e bill? 

Επεξ/σία από nikos1980
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, george1551 είπε

Πάντως έπεσα από τα σύννεφα  με την Ελιν, πραγματικά η αναδρομική χρέωση που έβαλαν τους έριξε πολλά σκαλοπάτια στα μάτια μου  επιτόπου έπεσε  αίτηση για ΔΕΗ online και ας μην ειναι η φτηνότερη , βαρέθηκα τα καραγκιοζιλίκια των εναλλακτικών ο επόμενος που θα με πάρει για αλλαγή ρεύματος θα ακούσει τα σχολιανά του.

σου απαντάω εδώ μιας και αφορά και για ΔΕΗ , το οτι έχει 24μηνη δέσμευση το onilne δε σημαίνει οτι η εταιρία δεσμεύεται , έχει δικαίωμα στο  μετά το 6μηνο να εφαρμόσει αλλαγές τιμής (με δικαίωμα αποχώρησης)

Επίσης για την ιστορία ήδη είχε γίνει στο παρελθόν στο Γ1 με αναδρομικά μεγάλα

https://www.sofokleousin.gr/irthan-ayksiseis-fotia-ano-tou-17-stous-logariasmous-tis-dei

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

σου απαντάω εδώ μιας και αφορά και για ΔΕΗ , το οτι έχει 24μηνη δέσμευση το onilne δε σημαίνει οτι η εταιρία δεσμεύεται , έχει δικαίωμα στο  μετά το 6μηνο να εφαρμόσει αλλαγές τιμής (με δικαίωμα αποχώρησης)

Επίσης για την ιστορία ήδη είχε γίνει στο παρελθόν στο Γ1 με αναδρομικά μεγάλα

https://www.sofokleousin.gr/irthan-ayksiseis-fotia-ano-tou-17-stous-logariasmous-tis-dei

Την αναδρομικοτικα, δεν καταλαβαίνω.

Δεν είχε ανακοινωθεί από τον Αύγουστο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, nikos1980 είπε

Ωραιος,πολυ γρήγορα εσένα. Εγω την εκανα ηλεκτρονικα 17/9 μεσω του e bill και αναμένω ακομα, εσυ την έκανες χειροκινητα και τους την εστειλες, μέσω τηλ η e bill? 

Μέσω e-bill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συνέχεια της αίτησης που έκανα το Σάββατο για αλλαγή παρόχου και μετάβαση στο online, σήμερα με πήραν τηλ και προχώρησε η αίτηση κανονικά. Από e-bill που έκανα σε συγγενικό πρόσωπο που ήταν ήδη ΔΕΗ έγινε σε μια εργάσιμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, VirusX2gr είπε

Σε συνέχεια της αίτησης που έκανα το Σάββατο για αλλαγή παρόχου και μετάβαση στο online, σήμερα με πήραν τηλ και προχώρησε η αίτηση κανονικά. Από e-bill που έκανα σε συγγενικό πρόσωπο που ήταν ήδη ΔΕΗ έγινε σε μια εργάσιμη. 

Α, εσυ ερχεσαι απο αλλο παροχο, νεος πελατης, οταν λες προχωρησε αρα και ενεργοποιήθηκε το πρόγραμμά? Η σου λεει το αιτημα υπο εξεταση, εγω μια ζωη στην δεη και ακομα σε αναμονη ενεργοποιησης

2 λεπτά πριν, vespasianos είπε

Πρέπει να γίνεται χαμός απο αιτήσεις.

Οντως.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, scarface5323 είπε

Από Ελίν σε ΔΕΗ myhome online τι

 εγγύηση πληρώνω στην ΔΕΗ με ενεργό κοτ α?

Νομίζω έχει μηδενική εγγύηση το online.
Αλλά και να χρεωθείς κάποιο ποσό κάτι είχα διαβάσει ότι στέλνεις email και σου επιστρέφεται σε επόμενο λογαριασμό το ποσό για τα KOT.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ θα περιμένω μέχρι τις 29/9 να έρθει ο ΔΕΔΔΗΕ για καταμέτρηση, ώστε να κάνω την αίτηση στη ΔΕΗ στις 30/9. Διαφορετικά φοβάμαι ότι θα γίνει μπλέξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...