Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray 128GB 639€@kotsovolos [ΤΈΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Rebel21 είπε

Η προωθητική ενέργεια της Samsung είναι όφελος 200 ευρώ.

Η τιμή αυτή είναι λάθος αφού έπρεπε να είναι 1039-200,που είναι και η τιμή στις υπόλοιπες μεγάλες αλυσίδες. 

Το σύστημα του κοτσόβολου αφαιρεί την έκπτωση 2 φορές. 

Δεν νομίζω γιατί θα το έκανε σε όλα τα χρώματα. Την επιπρόσθετη έκπτωση την δίνει μόνο στο γκρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ νομίζω οταν το παρήγγειλα ηταν διαθέσιμο. Ελπίζω να παραλάβω αμεσα. Με go4morevθα μου βγει εμμεσα περιπου 550, σε 12 δόσεις. Αντίστοιχη εποχή πριν 3 χρόνια ειχα πάρει το απλό s8 540 ευρώ από vodafone. 

Επεξ/σία από scirocco 13
Προσθήκη πληροφορίας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Rebel21 είπε

Η προωθητική ενέργεια της Samsung είναι όφελος 200 ευρώ.

Η τιμή αυτή είναι λάθος αφού έπρεπε να είναι 1039-200,που είναι και η τιμή στις υπόλοιπες μεγάλες αλυσίδες. 

Το σύστημα του κοτσόβολου αφαιρεί την έκπτωση 2 φορές. 

Δεν ειναι λαθος η τιμη. Το κινητο στο χρωμα αυτο και στην τιμη το εχει στο χθεσινοβραδινο newsletter με την "εκρηξη προσφορων μπροστα στα ματια σου" και ισχυει μονο για το σ/κ.

 

 

Επεξ/σία από Giama
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 minutes ago, jobous said:

Δεν νομίζω γιατί θα το έκανε σε όλα τα χρώματα. Την επιπρόσθετη έκπτωση την δίνει μόνο στο γκρι. 

Κι εγώ σκέφτομαι την πιθανότητα να είναι λάθος ακριβώς λόγω της αποκλειστικής extra έκπτωσης σε αυτό το χρωμα. Παρόλα αυτά το παρήγγειλα...Κωτσόβολος είναι, δεν χάνεις χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Giama said:

Δεν ειναι λαθος η τιμη. Το κινητο στο χρωμα αυτο και στην τιμη το εχει στο χθεσινοβραδινο newsletter με την "εκρηξη προσφορων μπροστα στα ματια σου" και ισχυει μονο για το σ/κ.

Δεν ειναι λαθος η τιμη. Το κινητο στο χρωμα αυτο και στην τιμη το εχει στο χθεσινοβραδινο newsletter με την "εκρηξη προσφορων μπροστα στα ματια σου" και ισχυει μονο για το σ/κ.

Δεν ειναι λαθος η τιμη. Το κινητο στο χρωμα αυτο και στην τιμη το εχει στο χθεσινοβραδινο newsletter με την "εκρηξη προσφορων μπροστα στα ματια σου" και ισχυει μονο για το σ/κ.

Στο newsletter αναφέρει τιμή 839€ κι όχι 639€ όπως και βγαίνει τελικά (κι επιπλέον σε αυτό οι πόντοι των καρτών).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DrFreeman είπε

Στο newsletter αναφέρει τιμή 839€ κι όχι 639€ όπως και βγαίνει τελικά (κι επιπλέον σε αυτό οι πόντοι των καρτών).

Ειναι 839 η διαφημιζομενη τιμη + το οφελος 200€ στο καλαθι ενω τα υπολοιπα χρωματα ειναι 1039 + το οφελος 200€ στο καλαθι.

Σιγουρα δεν ειναι λαθος. Το μονο πιθανο θεμα ειναι η διαθεσιμοτητα κατοπιν παραγγελιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Panagiotis_K είπε

Εγώ έκανα την αγορά με alpha bonus χρεωστική αλλά άμεσα φάνηκαν 2556 πόντοι. Δηλαδή, 639€ x 4 πόντους (ανά € αγοράς). Οι 50000 πόντοι έχουμε εικόνα πότε θα φανούν? 

Αναφέρθηκε και ποιο πριν. Στις 17 Σεπτεμβρίου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, giorginho είπε

Επίσης αναφέρθηκε και πιο πριν να αναμένετε 40000 στις 17/9 και όχι 50000 αλλά εκτός από έναν δε βλέπω να έδωσε σημασία κανένας άλλος... 

40 είναι με την αρχική προωθητική ενέργεια που υπήρχε εξαρχης https://www.kotsovolos.gr/alpha-bonus. Εφόσον στην προσφορά λέει 50, θα πάρεις 50 όπως μου έχει αντίστοιχα και σε τηλεόραση που είχα πάρει 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια προσφορά λέει 50 ρε παιδιά; Στη σελίδα του προϊόντος που λέει 50 η τιμη είναι πανω απο 799€, οπότε προφανώς και θα λεει 50! Βλέπεις όταν στο καλάθι πέφτει στα 639€ να σου λέει τίποτα 50? 

Πριν 2-3 βδομάδες εριξαν το Note 10 Lite από τα 649€ στα 379 ή κάπου εκεί, πιστεύεις ότι όσοι το πήραν σε αυτήν την τιμή θα πάρουν και 40.000 πόντους; Τέλος πάντων, αν πάρετε 50 (δεν το βλέπω) έχει καλώς, αν πάρετε 40 να δω τι θα λετε στον Κωτσοβολο.... (για να μην παρεξηγουμεθα και με 40000 μια χαρά προσφορα είναι, αλλά το "50000" είναι από την κεκτημένη.... χαρά σας 😜). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorginho είπε

Σε ποια προσφορά λέει 50 ρε παιδιά; Στη σελίδα του προϊόντος που λέει 50 η τιμη είναι πανω απο 799€, οπότε προφανώς και θα λεει 50! Βλέπεις όταν στο καλάθι πέφτει στα 639€ να σου λέει τίποτα 50? 

Πριν 2-3 βδομάδες εριξαν το Note 10 Lite από τα 649€ στα 379 ή κάπου εκεί, πιστεύεις ότι όσοι το πήραν σε αυτήν την τιμή θα πάρουν και 40.000 πόντους; Τέλος πάντων, αν πάρετε 50 (δεν το βλέπω) έχει καλώς, αν πάρετε 40 να δω τι θα λετε στον Κωτσοβολο.... (για να μην παρεξηγουμεθα και με 40000 μια χαρά προσφορα είναι, αλλά το "50000" είναι από την κεκτημένη.... χαρά σας 😜). 

Η εκπτωση γινεται στο καλαθι και οχι στο ιδιο το προιον. Απο περιεργεια, εσυ εχεις αντιθετη εμπειρια οπου να πηρες λιγοτερους ποντους επειδη ειχες εκπτωση (ειτε απο προωθητικη ενεργεια, ειτε κουπονι κτλ) στο καλαθι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Οράτιος είπε

Να ζητήσω συγνώμη αν σας μπέρδεψα, δεν ήτο σκοπός μου. 

Την ώρα της ανάρτησες μου όλα ήταν 649€στο σκρουτζ, από μαγαζιά που ήταν με παράδοση 30 ημερών, ενώ το ακριβώς μαγαζί που το είχε διαθέσιμο ήταν 700+.

Με τα μπόνους των καρτών βέβαια κατεβαίνει η τιμή του γύρω στα 550-580€,αλλά δεν είναι για όλους. (κατόχους των συγκεκριμένων μόνο καρτών με τις αντίστοιχες προωθητικές ενέργειες) 

Αν οι διαχειριστές νομίζουν ότι είναι λάθος, ας το κλειδώσουν το παρόν θέμα,... Δε υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης κάθε φορά για ασήμαντα πράγματα αδέρφια. 

Ευχαριστώ. 

Μια χαρά προσφορά είναι. Καλα έκανες και το ανέβασες. Συγκρίνε ο άλλος παραγγελία μέσω 2 αναξιόπιστων σκρουτζομαγαζων με Κωτσόβολο. Στα υπόλοιπα μαγαζιά η διαφορά στην τιμή είναι μεγαλύτερη ακόμα και χωρίς τους bonus/go4more πόντους . Ας γράψει αυτός σε άλλο topic τα παράπονα του τα οποία είναι και άτοπα και με περίεργο κίνητρο.

9 ώρες πριν, ozzo είπε

Εμένα μου βγήκε 381€ σε 36 άτοκες.

Πήρα 55112 πόντους.

Με εξαργύρωση στη βονταφον αντιστοιχούν σε 258€.

Οπότε 639-258=381€ σε 36 άτοκες.

10€/μήνα!!!!

Not bad#

Τhanks ts Ορατιε!!!!

Οι 50.000 πόντοι στην vodafone αντιστοιχούν σε 125 ευρώ.

 

Επεξ/σία από vendetta123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, ozzo είπε

Εμένα μου βγήκε 381€ σε 36 άτοκες.

Πήρα 55112 πόντους.

Με εξαργύρωση στη βονταφον αντιστοιχούν σε 258€.

Οπότε 639-258=381€ σε 36 άτοκες.

10€/μήνα!!!!

Not bad#

Τhanks ts Ορατιε!!!!

 

Τους 50.000 πόντους ΘΑ τους πάρεις μετά από 2 μήνες , αν τους πάρεις και δεν είναι λιγότεροι. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ όπως γράφεις...

Φαντάζομαι έχεις μαντικές ικανότητες που σου επιτρέπουν να προϋπολογίζεις την αντιστοιχία πόντων-χρημάτων για μετά από 3 χρόνια σε μια εταιρία όπως η Vodafone που μετά από 3 χρόνια μπορεί να μη συμμετέχει ΚΑΝ στο bonus..

Στο μεσοδιάστημα δες και μήπως λήξουν οι πόντοι σου ΠΡΙΝ την 3ετία γιατί παλιά έληγαν στο 24μηνο οπότε είναι κάτι που αλλάζει ΚΑΙ ΑΥΤΟ...

Να μου έβαζες την έκπτωση σε καύσιμα ή στο Βασιλόπουλο θα σου έλεγα σωστός.

Το να κάνεις παραπλανητικούς υπολογισμούς όμως δε βοηθάει..

Σε 3 χρόνια που εσύ ακόμα θα πληρώνεις το S20+ του 2020 ίσως έχουμε δίκτυο 5G και συσκευές των 200 ευρώ που θα το έχουν ως standard feature... 😉

Τεσπά , ο καθένας προσπαθεί να δικαιολογήσει την αγορά του με το δικό του τρόπο.

Επεξ/σία από Looter
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...