Προς το περιεχόμενο

Στα 129 δολάρια η τιμή του καλωδίου Thunderbolt 3 Pro της Apple


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο υπαρχουν ατομα που τα αγοραζουν (ειτε τα χρειαζονται ειτε οχι), τοσο θα τα δινουν αφου πουλανε.

Αμα μπορειτε να πουλησετε κατι σε αυτη την τιμη, θα το δινατε στα μισα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, Antilogos1975 είπε

ροδακια οχι ..αλλα ενα iphone-ακι το ζαχαρωνες...ελα πες το...μην ντρεπεσαι.

Μεχρι στιγμης οχι.δεν μου χρειαζεται καπου επαγγελματικα το ios για να το εχω αναγκη και να αναγκαστω να πληρωσω την υπερκοστολογηση.Αν βγαλει ενα κινητο με τοπ χαρακτηριστικα στην τιμη των 700 ευρω μαξ τοτε θα αγοραζα!

Γενικα κανενα κινητο δεν αξιζει πανω απο 700 ευρω μαξ.

Οποιος καταλαβε καταλαβε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, MontzOlee είπε

..... ενώ ειδική μνεία πρέπει να γίνει και στην ποιότητα κατασκευής του -είναι πλεκτό : (“braided”).

EDIT :(“brai(N)de(A)d”).

😂😭🤭

Ναι γιατι μας λείπει να κρατάει μνήμη το braided...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Arkin είπε

Ειναι η ιδια φαση με τα 15χρονα που κυκλοφορανε με iphone των 1500 ευρω ενω δεν εχουν δουλεψει ουτε λεπτο στη ζωη τους να δουν πως βγαινουν τα χρηματα? 

 

και εννοείται χωρίς data το iphone, μονο με κανένα wifi...

5 ώρες πριν, jimagas99 είπε

129€ ????? Και μάλιστα χωρίς σήμα ( μήλο) να ανάβει???? Oh my God !!!

 

Μη βιάζεσαι... αυτό θα είναι το pro. Θα το βγάλουν σε 3-4 μήνες με τετραπλάσια τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι περισσότεροι νομίζουν ότι ειναι απλα καλώδια τυλιγμένα...   Όχι δεν είναι . εχει μικροκοντρολλερ στο ακρο που κουμπώνει στη συσκευη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ier506 said:

Μη βιάζεσαι... αυτό θα είναι το pro. Θα το βγάλουν σε 3-4 μήνες με τετραπλάσια τιμη.

Ούτε ολόκληρο τον τίτλο δεν διάβασες ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, leogr90 είπε

H λογικη πίσω απο αυτα τα προιοντα ειναι πολυ απλή: η apple θελει να θεωρειται οτι παρέχει premium και exclusive προιοντα ενω στη πραγματικοτητα παράγει καταναλωτικά προίοντα για τον μέσο αγοραστη. Αν ηταν οντως premium τα γυμνασια δε θα ηταν γεματα iphone.

Γι αυτο το λόγο κατα καιρους λανσαρει "ανοητα" και υπερκοστολογημενα προιοντα οπως αυτο το καλωδιο, το stand των 1000 ευρο, το λευκωμα με τις φωτογραφιες κλπ, προιοντα που τα βλεπεις μονο σε review videos για να συνεχισει να αυτοαποκαλειται "premium εταιρεια για λιγους". Γιατι κανενας νορμαλ ανθρωπος δε θα σπαταλουσε ετσι τα λεφτα του και ουτε υπαρχει και λογος για κατι τετοιο

από τι μια λες ότι απευθύνεται στον μέσο αγοραστή και δεν είναι premium αφού τα γυμνάσια είναι γεμάτα με μηλαράκια , και από την άλλη μας λες ότι κανένας normal άνθρωπος δεν θα τα έπαιρνε , δηλαδή έρχονται γενιές μη normal ανθρώπων , και όσοι τα προτιμούν ανήκουν σε αυτή τι κατηγορια  ? , εγώ που είμαι τεχνικός και καθημερινά φτιάχνω mac/laptop/κινητά και αλλάζω lcd και αλλα ανταλλακτικά τι βλέπω τι διαφορα στη ποιότητα πάντως , Κινεζικα είναι όλα δεν λέω , αλλα τα apple έχουν αλλα στάνταρ ποιότητας πως να το κάνουμε , δεν μπορούμε να πούμε ότι δεν είναι έτσι επειδή είναι ακριβά για το πορτοφόλι μας , 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, νομιζω ειναι λιγο υπερβολικη η τιμη. Πηρα τις προαλλες ενα καλωδιο 2 μετρων     HDMI 2.1 για συνδεση pc με τηλεοραση και εδωσα 35 ευρω και παλι μου φανηκαν αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
54 minutes ago, tsibosp said:

Τι να πω, νομιζω ειναι λιγο υπερβολικη η τιμη. Πηρα τις προαλλες ενα καλωδιο 2 μετρων     HDMI 2.1 για συνδεση pc με τηλεοραση και εδωσα 35 ευρω και παλι μου φανηκαν αρκετα.

Και γω πήρα προχθές ένα 5 μέτρα για να επεκτείνω το ντουι μιας λάμπας στην αποθήκη με 2 ευρώ! Να τα βλέπουν οι ληστές της apple αυτά! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, imvrios είπε

Σύντομα θα κυκλοφορήσει ένα Blitzwolf ή ένα Baseus μούρλια, 15€-20€.

 

Καλά ΟΚ εάν βγάλει ποτέ η Blitzwolf και η καθε κινεζοεταιρια του Alibaba με τους 40 κλεφτες καλωδιο που θα μπορεις να μεταφερεις αρχεια 40Gbps πες μου να αγοράσω 10 και να σου κανω και εγω ενα δωρο στην τιμη των 20€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...