Προς το περιεχόμενο

PES 2019 και eFootball PES 2020 Lite δεν ξεκινούν ξαφνικά


cos_dr2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα φίλοι μου.

 Είμαι απελπισμένος γιατί δοκίμασα να ξεκινήσω τα εν λόγω παιχνίδια (και τα δυο αγορασμένα από το steam φυσικά) και δεν ξεκινούν ενώ έπαιζα κανονικά.

 Και τα δύο ξεκινάνε με λευκή οθόνη και μετά ctd.

 Το σύστημα μου 3600x/5700xt/16gbram τα έπαιζε κανονικότατα τουλάχιστο πριν 3 εβδομάδες που είχα παίξει, τώρα δεν γίνεται τίποτα.

 Είμαι ενημερωμένος στα w10, ενημερωμένοι drivers/chipset, ενημερωμένο το steam, ολα ενημερωμένα, οχι OC/UV, ξαφνικά μουλάρωσαν και τα δυο ενώ όλα τα άλλα

 παιχνίδια και εφαρμογές παίζουν κανονικά.

Έχω κάνει έρευνα στο διαδικτυο, βλέπω πως στο παρελθόν συμβαίνει με άλλους, δεν πιάνει καμία λύση.

 το DX ενημερωμένο.

 Τιποτα, τα PES ενημερωμένα.

 Τι να κάνω, υπάρχει καμια ιδέα, το έχει κανενας άλλος αντιμετωπίσει και πως το έλυσε τελικά.

 Thanks!

 Help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, dimitriskougou είπε

Κάνε verify τα παιχνίδια

Δυστυχώς δεν έπιασε ούτε αυτό, επίσης απεγκατέστησα και ξαναεγκατεστησα το efootball 2020 και τιποτα.

 Το μόνο που βρήκα είναι ένα πρόσφατο ποστ στο rebbit με έναν δυο που έλυσαν το πρόβλημα με την εγκατάσταση των προηγούμενων GPU drivers της 5700XT

 Μονο αυτό δεν δοκίμασα, θα το δοκιμάσω σαν έσχατη λύση.

 Ολα τα άλλα παιχνιδια δουλευουν κανονικά, αυτά τα δυο μουλάρωσαν που ειναι PES και τα δυο και όντως από τότε που έριξα τους τελευταίους adrenaline δεν τα είχα φορτώσει από ότι θυμάμαι, πριν έπαιζαν σφαίρα. Μάλλον αυτό θα φταίει, ελπίζω δηλαδή γιατί δεν γίνεται να μην παίζω pro. Αυτά τα πράγματα δεν γίνονται. χαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγάλε τους 20.7.2 και πέρασε τους δοκιμασμένους 20.4.2 και θα δουλέψει.Σε 2 διαφορετικά pc με 5700XT παρουσιάστηκε το ίδιο πρόβλημα.

Επεξ/σία από Inler
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Inler είπε

Βγάλε τους 20.7.2 και πέρασε τους δοκιμασμένους 20.4.2 και θα δουλέψει.Σε 2 διαφορετικά pc με 5700XT παρουσιάστηκε το ίδιο πρόβλημα.

κατάλαβα. Και τι θα γινει. Δεν θα κανουν κάτι?

 Αντε πια με τους drivers τους. χαχαχαχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...