Προς το περιεχόμενο

Επιλογή κινητού 250-300ε


kanesaxo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3/8 βγαινει το pixel 4a, καλυτερα περιμενε γτ ακουγεται εντονα οτι θα κοστιζει 300 με 350 και σιγουρα αξιζει αν μπορεις να δωσεις κατι παραπανω για το os και την καμερα

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες συγνώμη που δε βρηκα χρονο να μπω χτες να ξεκαθαρίσω το τοπιο. Ισως να το εγραψα εγώ λάθος και να μην εγινα κατανοητος!

Ειχα rugged συσκευή (που την πηρα οταν βγηκε σχεδον 300ε με ΠΟΛ και οχι 200 που εχει σήμερα). Απλά τονισα πως ΔΕΝ ξαναγοράζω τέτοιου τυπου συσκευη που ΝΑΙ μεν λογω δουλειας τη χρειαζομαι, ΑΛΛΑ επειδη σαν γνήσιο...παιδι κίνας, ρημάζει πανεύκολα

Εν τέλει παρήγγειλα, επειδή καιγόμουν (εχω κινητο που υπολειτουργει 2 μερες τωρα και δε μπορω να συννενοηθω) και περίμενα μια απάντηση απο σας (κι ευχαριστώ για το κόπο σας, το Xiaomi Mi Note 10 Lite 6GB 128GB και ο Θεός βοηθός.

Σας ευχαριστώ και πάλι. 

Υ.Γ. το αντίστοιχο blackview 9800 εβγαινε περίπου στα 320 ανευ φπα, αλλά ειπα να μη το ρισκάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Ειχα rugged συσκευή

Να στο χαλάσω λίγο αλλά δεν είχες ούτε rugged ούτε συσκευή αλλά μια κινέζικη @@ρια.

Και επειδή έχω εμπειρία από πιστοποιημένες rugged συσκευές , είτε κινητά είτε laptops, κάνουν ακριβώς για αυτό που είναι φτιαγμένες για πολύ καιρό.

Του πεθερού μου το xcover το πάτησε με το f150 σε πλακόστρωτο και συνέχισε να δουλεύει για πάνω από χρόνο πολύ εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
56 λεπτά πριν, omitziz είπε

Να στο χαλάσω λίγο αλλά δεν είχες ούτε rugged ούτε συσκευή αλλά μια κινέζικη @@ρια.

Και επειδή έχω εμπειρία από πιστοποιημένες rugged συσκευές , είτε κινητά είτε laptops, κάνουν ακριβώς για αυτό που είναι φτιαγμένες για πολύ καιρό.

Του πεθερού μου το xcover το πάτησε με το f150 σε πλακόστρωτο και συνέχισε να δουλεύει για πάνω από χρόνο πολύ εύκολα.

οπως εχω ξαναπει, οταν δουλευα στο τερμιναλ του αεροδρομιου , μου ειχανε δωσει ενα xcover 3 ...

μου ειχε πεσει απο κυλιομενες, μου ειχε πεσει μεσα σε τουαλετες, το ειχα χαζεψει στις τουμπες...

τετοιο σκυλι δεν ξαναειχα.

τωρα αυτα blackview δεν τα ξερω για να πω την αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θυμαται κανενας αυτο;

Ericsson R250s

Τηλεφωνάρα καθαρα εργοταξιακη! Εβαζες και την μακρια κεραια και επιανε παντου σχεδον σε βουνα τοτε που τα δικτυα κινητης ηταν σκορποχωρι! Ακομη το εχω.

1DFF2F6E-5AEF-407E-972A-A7D183B1F153.jpeg.9fd00a1e074219d2b24a929d757ac9d3.jpeg
3787D1A6-CB62-498F-AB70-4ABF7829DE90.jpeg.8bded7db3d5ff50b6fe26d6d340df306.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, omitziz είπε

Να στο χαλάσω λίγο αλλά δεν είχες ούτε rugged ούτε συσκευή αλλά μια κινέζικη @@ρια.

Και επειδή έχω εμπειρία από πιστοποιημένες rugged συσκευές , είτε κινητά είτε laptops, κάνουν ακριβώς για αυτό που είναι φτιαγμένες για πολύ καιρό.

Του πεθερού μου το xcover το πάτησε με το f150 σε πλακόστρωτο και συνέχισε να δουλεύει για πάνω από χρόνο πολύ εύκολα.

Μάστορα δε ξέρω τι να χαλάσεις και τι όχι. Τη συσκευή την έχω δύο χρόνια και κάτι ψιλά. Έχει βγάλει ένα κάρο προπονήσεις στο ποδήλατο όπου πνίγεται στον ιδρώτα, είναι χύμα σε χωματουργικά μέσα με σκόνες και μπιχλα. Έχει πέσει αμέτρητες φορές κάτω, σε μπετό, σκυρα, στο σπίτι. Έχει φύγει από νεύρα σε τοίχο, έχει φάει γροθιές στο τραπέζι. 

ΔΕΝ έχω παράπονο από την μηχανική αντοχή της. Παράπονο έχω επειδή είναι κινεζια τελειωμένη και έβγαλε ένα κάρο προβλήματα που δε μπορώ να αντιμετωπίσω και δε θέλω να ασχοληθώ γιατί δεν είμαι 15 χρονών να παίζω με κινητά.

Αυτά για το κομμάτι του rugged, για να μη λέμε ότι θέλουμε, και συγνωμη που στο στο χαλάω κι εγώ.

Για τη πιστοποίηση, θα συμφωνήσω. Την πληρώνεις. Γι'αυτό ένα rugged τάμπλετ έχει 100ε, αλλά ένα πιστοποιημένο rugged τάμπλετ για ένα δέκτη gps έχει 500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Μάστορα δε ξέρω τι να χαλάσεις και τι όχι. Τη συσκευή την έχω δύο χρόνια και κάτι ψιλά. Έχει βγάλει ένα κάρο προπονήσεις στο ποδήλατο όπου πνίγεται στον ιδρώτα, είναι χύμα σε χωματουργικά μέσα με σκόνες και μπιχλα. Έχει πέσει αμέτρητες φορές κάτω, σε μπετό, σκυρα, στο σπίτι. Έχει φύγει από νεύρα σε τοίχο, έχει φάει γροθιές στο τραπέζι. 

ΔΕΝ έχω παράπονο από την μηχανική αντοχή της. Παράπονο έχω επειδή είναι κινεζια τελειωμένη και έβγαλε ένα κάρο προβλήματα που δε μπορώ να αντιμετωπίσω και δε θέλω να ασχοληθώ γιατί δεν είμαι 15 χρονών να παίζω με κινητά.

Αυτά για το κομμάτι του rugged, για να μη λέμε ότι θέλουμε, και συγνωμη που στο στο χαλάω κι εγώ.

Για τη πιστοποίηση, θα συμφωνήσω. Την πληρώνεις. Γι'αυτό ένα rugged τάμπλετ έχει 100ε, αλλά ένα πιστοποιημένο rugged τάμπλετ για ένα δέκτη gps έχει 500.

Βαλε μια καλη θηκη 360 ή rugged σε αυτο που αγορασες και θα εχεις το ιδιο αποτελεσμα και θα μπορεις να την βγαζεις και να εχεις φυσιολογικο κινητο εκτος δουλειας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...