Προς το περιεχόμενο

UPS Bitmore 850VA 16.44€ Κώτσος σε δύο καταστήματα μόνο


argimeg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω είναι πολύ καλή περίπτωση αλλά μόνο παραλαβή από καταστήματα Πατησίων και Αμπελοκήπων. 

https://www.kotsovolos.gr/computing/peripherals/ups-statheropoihtes/134882-bitmore-u850-850va#homepage

Σκρούτζ στα 53€

https://www.skroutz.gr/s/3902143/Bitmore-U850.html#shops

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω πάρει στο παρελθόν 29.90 αν θυμαμαι καλά. μέχρι ώρας δουλεύει...
Αν κάποιος είναι Κοντά σε κάποιο από τα δυο κ πάει για αυτόν κ μπορεί να κάνει εξυπηρέτηση να τσιμπήσει κ για εμένα ένα ας στείλει ένα πμ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολυ καλο. Το εχω βαλει σε υπολογιστη μαζι με οθονη. Αψογο μεχρι στιγμης. Και εγω θα ηθελα αλλο ενα, pm.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, katsikoula είπε

Δεν γίνεται να κάνουμε κράτηση online και να πάμε να παραλάβουμε; Πρέπει δηλαδή να πάμε μέχρι εκεί και να ρισκάρουμε να έχει ξεπουλήσει; 😕

Η το ακόμα πιο χυδαίο που έπαθα την Δευτέρα... Να πας εκεί πρώτος στο κατάστημα και να σου πουν ότι έχει γίνει κράτηση... Σε τελευταία κομμάτια, που πάντα σου λένε ότι δεν γίνεται...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

17€ ups με εγγύηση...ξεφτίλα τιμή. Δυστυχώς μόνο Αθήνα.

Ελπίζω μόνο να μην είναι τίποτα εκθεσιακά αν και λέει καθαρά ότι είναι stock clearance αλλά τι εννοούν αυτοί με το stock clearance τώρα ένας Θεός ξέρει. Καλύτερα για αυτούς που θα βάλουν παραγγελία να ρωτήσουν.

Τηλεφωνική κράτηση δεν κάνουν;

Επεξ/σία από argimeg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, poseidon98 είπε

Και εγώ κατέβηκα απο Πάρνηθα κέντρο...και πέρασα απο τον Κωτσόβολο Πατησίων 😓

Και; Πήρες ή είχαν ξεπουλήσει;

edit: Τώρα κατάλαβα ότι απλά πέρασες από έξω πηγαίνοντας στον προορισμό σου... :(

edit #2: Μόλις κάλεσα στα κεντρικά και μου είπαν ότι δεν υπάρχει πουθενά απόθεμα. Τους ρώτησα αν θα μπορούσα να κάνω ηλεκτρονικά κράτηση ή αγορά σε περίπτωση που υπήρχε και μου απάντησαν αρνητικά.

Επεξ/σία από katsikoula
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Κωτσόβολου Πατησίων το πήρα εγώ πριν από λίγο, εκείνο στους Αμπελόκηπους μάλλον κάποιος άλλος είτε από εδώ είτε γενικά.

Εννοείται ήταν εκθεσιακό, χωρίς κουτί, χωρίς τίποτα. Αλλά ρώτησα μπόλικες φορές και μου επιβεβαίωσαν όλοι πως με την απόδειξη έχει κανονικά εγγύηση. Εξωτερικά δεν έχει κάποιο θέμα, αν η μπαταρία του τα τιναξει πιο γρήγορα από το αναμενόμενο (κάνα 6μηνο δεν έχουν οι μπαταρίες?), θα τους το πάω για επισκευή εντός εγγύησης 😆.

Σε κάθε περίπτωση αξίζει, σε αυτά τα λεφτα έχει μόνο η μπαταρία του.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, argimeg είπε

17€ ups με εγγύηση...ξεφτίλα τιμή. Δυστυχώς μόνο Αθήνα.

Ελπίζω μόνο να μην είναι τίποτα εκθεσιακά αν και λέει καθαρά ότι είναι stock clearance αλλά τι εννοούν αυτοί με το stock clearance τώρα ένας Θεός ξέρει. Καλύτερα για αυτούς που θα βάλουν παραγγελία να ρωτήσουν.

Τηλεφωνική κράτηση δεν κάνουν;

Υποτίθεται ούτε ηλεκτρονική, ούτε τηλεφωνική κράτηση. Βέβαια εγώ έβγαλα το συμπέρασμα ότι κάνουν του κεφαλιού τους γενικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Alxnks είπε

Του Κωτσόβολου Πατησίων το πήρα εγώ πριν από λίγο, εκείνο στους Αμπελόκηπους μάλλον κάποιος άλλος είτε από εδώ είτε γενικά.

Εννοείται ήταν εκθεσιακό, χωρίς κουτί, χωρίς τίποτα. Αλλά ρώτησα μπόλικες φορές και μου επιβεβαίωσαν όλοι πως με την απόδειξη έχει κανονικά εγγύηση. Εξωτερικά δεν έχει κάποιο θέμα, αν η μπαταρία του τα τιναξει πιο γρήγορα από το αναμενόμενο (κάνα 6μηνο δεν έχουν οι μπαταρίες?), θα τους το πάω για επισκευή εντός εγγύησης 😆.

Σε κάθε περίπτωση αξίζει, σε αυτά τα λεφτα έχει μόνο η μπαταρία του.

Μόνο ένα είχε; Μην πάω τσάμπα αν και είμαι κοντά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Alxnks είπε

Του Κωτσόβολου Πατησίων το πήρα εγώ πριν από λίγο, εκείνο στους Αμπελόκηπους μάλλον κάποιος άλλος είτε από εδώ είτε γενικά.

Εννοείται ήταν εκθεσιακό, χωρίς κουτί, χωρίς τίποτα. Αλλά ρώτησα μπόλικες φορές και μου επιβεβαίωσαν όλοι πως με την απόδειξη έχει κανονικά εγγύηση. Εξωτερικά δεν έχει κάποιο θέμα, αν η μπαταρία του τα τιναξει πιο γρήγορα από το αναμενόμενο (κάνα 6μηνο δεν έχουν οι μπαταρίες?), θα τους το πάω για επισκευή εντός εγγύησης 😆.

Σε κάθε περίπτωση αξίζει, σε αυτά τα λεφτα έχει μόνο η μπαταρία του.

Όποιος θέλει μπορεί να πάει να πάρει αυτό της Πατησίων.

Μου το φέρανε πριν λίγο σπίτι και κατευθείαν έφυγε για επιστροφή μιας και ήταν σπασμένη η μία γωνία του (αν ήταν μόνο αυτό θα το κρατούσα), αλλά κυρίως δεν μπορούσε να πατηθεί το κουμπί να δουλέψει, κινούνταν στον αέρα το κουμπί. Όταν κατάφερα να το κάνω το κουμπί να πατήσει τον διακόπτη μέσα....απλά έκανε ένα μπιπ και έκλεινε. Ψόφια μπαταρία; Ψοφιο μηχάνημα; Δεν με νοιάζει. Πήγε πίσω στο κατάστημα. Εκεί ο υπάλληλος (που πριν διαβεβαίωνε ότι είναι μια χαρά το μηχάνημα) έλεγε ότι δεν μπορεί να κάνει τίποτα και αν θέλουμε πιστωτικό μόνο, το service του καταστήματος το ίδιο, έστειλα μερικά screenshots με την πολιτική του Κωτσόβολου για DOA, είπα και για Συνήγορο Καταναλωτή μιας και "θεωρώ ότι υπάρχει εξαπάτηση στην πώληση ελαττωματικού προϊόντος και στη συνέχεια έκδοση πιστωτικού ώστε να ξοδεύουν χρήματα στην εταιρεία σας που διαφορετικά δεν υπήρχε πρόθεση να ξοδευτουν" και επίσης δεν τηρείτε τους ίδιους σας τους όρους για DOA προϊόν....τωρα γίνεται η επιστροφή χρημάτων στο ταμείο.

Θα φάει και μια αρνητική στο google το συγκεκριμένο κατάστημα και όλα καλά.

Επεξ/σία από Alxnks
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...