Προς το περιεχόμενο

Vodafone Fastpath VDSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα,
Hθελα να ρωτησω σχετικα με την δυνατητα fastpath στη VDSL 50 γραμμη της vodafone.
Ημουν στην cosmote σε 50 VDSL με fastpath (ισως PSTN) προσφατα εκανα αλλαγη σε vodafone και εχω αυξημενα ping σε παιχνιδια.
Μιλησα με 2 τεχνικους απο την vodafone και η απαντηση τους ηταν πως δεν υποστηριζεται αυτη την στιγμη η δυνατοτητα fastpath σε 50 VDSL. 

Ισχυει κατι τετοιο;
ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 30/07/2020 at 20:36, mikevchq said:

Τι ping έχει μια fastpath γραμμή και πως μπορείς να καταλάβεις αν είναι fastpath; Το γράφει στο gui του router;

το γραφει στο ρουτερ και σε ping σε dns θα δεις κατω απο δεκα

On 30/07/2020 at 19:25, need pc said:

Kαλησπερα,
Hθελα να ρωτησω σχετικα με την δυνατητα fastpath στη VDSL 50 γραμμη της vodafone.
Ημουν στην cosmote σε 50 VDSL με fastpath (ισως PSTN) προσφατα εκανα αλλαγη σε vodafone και εχω αυξημενα ping σε παιχνιδια.
Μιλησα με 2 τεχνικους απο την vodafone και η απαντηση τους ηταν πως δεν υποστηριζεται αυτη την στιγμη η δυνατοτητα fastpath σε 50 VDSL. 

Ισχυει κατι τετοιο;
ευχαριστω.

δεν ειναι οτι δεν υποστηριζεται αλλα δεν το ζητανε απο τοξ κατοχο της καμπινας διοτι δηλωνεται ως βλαβη και χρεωνεται οσο ξερω. 

On 31/07/2020 at 19:55, go2jimmys1 said:

Εγώ είμαι σε fastpath στην vodafone σε vdsl 50 αλλά και η καμπίνα που συνδέομαι είναι της vodafone. Ίσως αυτό παίζει κάποιο ρόλο.

λογικα ναι επειδη ειναι δικια τους η καμπινα οποτε δεν χρεωνεται

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...