Προς το περιεχόμενο

xiaomi redmi note 9 pro(google ads και θεμα με το ακουστικο?????)


alexcrx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα ρε αλανια,πηρα το redmi note 9 pro και μου βγαζει συνεχεια google ads.............

Πως τα σταματαω ρε μαγκες?????????ειναι πολυ σπαστικο...............

Να πω πως χρειαζομαι το playstore λογω viber skype maps(που ειναι για την δουλεια μου)

Και κατι αλλο που μου φαινεται περιεργο...........

Οταν εχω κληση και εχει φασαρια δεν ακουω σχεδον τπτ(απο το ακουστικο οχι την ανοιχτη ακροαση)...................τι φαση?????????εχει θεμα η ετσι ειναι????(αν και δεν νομιζω)

Να πω οτι το εχω στην θηκη που δινει μαζι

Σας ευχαριστω προκαταβολικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexcrx είπε

Kαλησπερα ρε αλανια,πηρα το redmi note 9 pro και μου βγαζει συνεχεια google ads.............

Πως τα σταματαω ρε μαγκες?????????ειναι πολυ σπαστικο...............

Να πω πως χρειαζομαι το playstore λογω viber skype maps(που ειναι για την δουλεια μου)

Και κατι αλλο που μου φαινεται περιεργο...........

Οταν εχω κληση και εχει φασαρια δεν ακουω σχεδον τπτ(απο το ακουστικο οχι την ανοιχτη ακροαση)...................τι φαση?????????εχει θεμα η ετσι ειναι????(αν και δεν νομιζω)

Να πω οτι το εχω στην θηκη που δινει μαζι

Σας ευχαριστω προκαταβολικα

Τα Google ads που στα βγάζει; Στην home screen  του κινητού; Αν ναι, κάποια εφαρμογή σου τις πετάει. Δοκίμασε να βγάλεις κάποιες υποπτες εφαρμογές να δεις αν σταματήσει.

Για το ακουστικό  δεν ξέρω καθώς δεν είχα ποτέ xiaomi. Όταν δεν έχει φασαρία ακούς κανονικά; 

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, koutsis είπε

Τα Google ads που στα βγάζει; Στην home screen  του κινητού; Αν ναι, κάποια εφαρμογή σου τις πετάει. Δοκίμασε να βγάλεις κάποιες υποπτες εφαρμογές να δεις αν σταματήσει.

Για το ακουστικό  δεν ξέρω καθώς δεν είχα ποτέ xiaomi. Όταν δεν έχει φασαρία ακούς κανονικά; 

Δεν ειναι εφαρμογη, ειναι η μαγεία του MIUI.

Οδηγιες εχει εδω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, koutsis είπε

Τα Google ads που στα βγάζει; Στην home screen  του κινητού; Αν ναι, κάποια εφαρμογή σου τις πετάει. Δοκίμασε να βγάλεις κάποιες υποπτες εφαρμογές να δεις αν σταματήσει.

Για το ακουστικό  δεν ξέρω καθώς δεν είχα ποτέ xiaomi. Όταν δεν έχει φασαρία ακούς κανονικά; 

Σε ευχαριστω για την απαντηση

Τα πεταει και στον chrome και σε παιχνιδια που εχει μεσα.........χωρις να πατησω να συνεχισει με ads

Δεν υπαρχει κατι να τα κοβει?????????

Δηλαδη σιγουρα θα βαλω viber,skype maps,στο viber εβγαλε ad πχ.......

Για το ακουστικο οταν ειμαι σπιτι ακουγεται κομπλε..........πχ αμα παρω το 1252 ειναι καμπανα αλλα εξω........τοσο γτπ ειναι το ακουστικο του???? 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, alexcrx είπε

Σε ευχαριστω για την απαντηση

Τα πεταει και στον chrome και σε παιχνιδια που εχει μεσα.........χωρις να πατησω να συνεχισει με ads

Δεν υπαρχει κατι να τα κοβει?????????

Δηλαδη σιγουρα θα βαλω viber,skype maps,στο viber εβγαλε ad πχ.......

Για το ακουστικο οταν ειμαι σπιτι ακουγεται κομπλε..........πχ αμα παρω το 1252 ειναι καμπανα αλλα εξω........τοσο γτπ ειναι το ακουστικο του???? 😋

Εμένα μου είχε τύχει σε samsung να πετάνε διαφημίσεις  και έφταιγε μια κινεζο εφαρμογή που είχα. Μόλις την έβγαλα σταμάτησαν. Τώρα όπως είπε ο πιο πάνω σε xiaomi μπορεί να τις πετάει το ίδιο το λειτουργικό του κινητού. Για το ακουστικό πάλι η xiaomi δεν φημίζεται για την ποιότητα των εξαρτημάτων της, άρα μπορεί να είναι και φυσιολογικό...

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xaerialtwistx είπε

Δεν ειναι εφαρμογη, ειναι η μαγεία του MIUI.

Οδηγιες εχει εδω.

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ............

βλεπω εχει πολυ πραμα...........🤣🤣🤣

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Εμένα μου είχε τύχει σε samsung να πετάνε διαφημίσεις  και έφταιγε μια κινεζο εφαρμογή που είχα. Μόλις την έβγαλα σταμάτησαν. Τώρα όπως είπε ο πιο πάνω σε xiaomi μπορεί να τις πετάει το ίδιο το λειτουργικό του κινητού. Για το ακουστικό πάλι η xiaomi δεν φημίζεται για την ποιότητα των εξαρτημάτων της, άρα μπορεί να είναι και φυσιολογικό...

φαντασου αυτο εχει τιγκα κινεζο εφαρμογες..........🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2020 στις 10:25 ΜΜ, alexcrx είπε

Σε ευχαριστω για την απαντηση

Τα πεταει και στον chrome και σε παιχνιδια που εχει μεσα.........χωρις να πατησω να συνεχισει με ads

Δεν υπαρχει κατι να τα κοβει?????????

Κατέβασε από το store το blocada slim και ενεργοποίησε μέσα από το μενού του το adguard dns. Βάλε και μέσα από τις ρυθμίσεις να παίζει συνεχεια στο παρασκήνιο και να μην ενεργοποιειται η εξοικονόμηση μπαταρίας και θα κοπούν οι διαφημίσεις στον Chrome 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο θέμα και εγώ με το μικρόφωνο .. Αλλά αγορασμένο από info quest αλλάχτηκε η συσκευή και όχι φτιάχτηκε.... 

Όπως κάνουν κάποια μαγαζιά που το φέρνουν αυτή από έξω.. 

 

Δοκίμασε την εφαρμογή που έχει το κινητό που παράγει ήχους για καθάρισμα του μικροφώνου... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Semelalike είπε

Το ίδιο θέμα και εγώ με το μικρόφωνο .. Αλλά αγορασμένο από info quest αλλάχτηκε η συσκευή και όχι φτιάχτηκε.... 

Όπως κάνουν κάποια μαγαζιά που το φέρνουν αυτή από έξω.. 

Δοκίμασε την εφαρμογή που έχει το κινητό που παράγει ήχους για καθάρισμα του μικροφώνου... 

εμενα ειναι το ακουστικο αλλα μαλλον δε το εβαζα σωστα στο αυτι μου...........

η εφαρμογη ειναι για να καθαρισει το ηχειο που εχει(ανοιχτη ακροαση,μουσικη)και οχι για το μικροφωνο ή το ακουστικο.........

εγω επειδη το πηρα απο kaizer μου λενε οτι πρεπει να το στειλουν να το δουν και θα μεινω χωρις τηλ για 5-10 μερες πραγμα που δεν γινεται γιατι το χρειαζομαι στην δουλεια μου........

ακομα και για doa ή για dap το ιδιο μου λενε.......................

τεσπα δεν ηξερα αλλα τωρα εμαθα............

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστικό ήθελα να γράψω φίλε μου.... Πήρα από kaizer note 10 plus το άνοιξα εκεί να βάλω τζάμακι και είχε καμένο pixel και αντί να μου το κάνει επιστροφή μου είπε να το πάω σε service... Απαράδεκτο.... Οπότε τώρα προσέχω πολύ από που ψωνίζω... Προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο....και να έχω και το doa για 15 μέρες.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Semelalike είπε

Ακουστικό ήθελα να γράψω φίλε μου.... Πήρα από kaizer note 10 plus το άνοιξα εκεί να βάλω τζάμακι και είχε καμένο pixel και αντί να μου το κάνει επιστροφή μου είπε να το πάω σε service... Απαράδεκτο.... Οπότε τώρα προσέχω πολύ από που ψωνίζω... Προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο....και να έχω και το doa για 15 μέρες.... 

καταλαβα οποτε δεν θα βγαλω ακρη ουτε για doa ουτε για τπτ..............

την επομενη φορα kaizer nope

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2020 στις 10:31 ΜΜ, alexcrx είπε

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ............

βλεπω εχει πολυ πραμα...........🤣🤣🤣

φαντασου αυτο εχει τιγκα κινεζο εφαρμογες..........🤣🤣🤣

Μακριά πας να γλυτώσεις κάποια χρήματα και μπλέκεις όχι πάντα βέβαια αλλά αν σου τύχει κλαις... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Semelalike είπε

Μακριά πας να γλυτώσεις κάποια χρήματα και μπλέκεις όχι πάντα βέβαια αλλά αν σου τύχει κλαις... 

και αμα δεις στο skroutz εχουν μονο θετικες..................

πως εγινε αυτο??????

ρε μπας και τα εχουν κανει πλακακια??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες; παντός πολύ γνωστή είχαν σχετικά πρόβλημα και δεν δεχονται να το περουν πίσω πάρα μόνο να το πας στο service.... κινητό ενός λεπτού..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Semelalike είπε

Λες; παντός πολύ γνωστή είχαν σχετικά πρόβλημα και δεν δεχονται να το περουν πίσω πάρα μόνο να το πας στο service.... κινητό ενός λεπτού..... 

θελουν τσουνα αλλα τωρα μαματα........εκανα το λαθος οποτε το πουλακι τσιου.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...