Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Backpack 10L Bag 10 Colors - 4,98€ - Gearbest


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω και εγώ 2 τέτοια τσαντάκια (μαύρη-μπλε), στα 3 ευρώ από το mi store πέρυσι.

Για λίγα πράγματα και βασική χρήση είναι ok αλλά μην περιμένετε και τίποτα το ιδιαίτερο.

Προσωπικά δεν τα χρησιμοποιώ και κάθονται στην άκρη, καθότι για τις καθημερινές μου μετακινήσεις θέλω περισσότερο χώρο. 

Πάντως για 4-5 ευρώ είναι ok για κάποιον που δεν κουβαλάει πολλά πράγματα και είναι και αδιάβροχο το ύφασμα (τουλάχιστον αυτό δείχνει αλλά όχι το φερμουάρ).

2 μόνο τα διαμερίσματα, ένα μεγαλούτσικο πίσω και ένα μικρό μπροστά που παίρνει ένα πορτοφόλι και κλειδιά π.χ. Τίποτα το φοβερό. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ανακάλυψα στην προαναφερθείσα προσφορά των 3€ και είχα αγοράσει και γω 6, τα μισά τα μοίρασα στην οικογένεια.
Έκτοτε είναι το βασικό τσαντικό μου μέσα στην πόλη.
Το πορτοκαλί για καθημερινή χρήση στην δουλειά, στους καφέδες και γενικά έξω και το μαύρο και βεραμάν για καλύτερες φάσεις, φαίνονται πραγματικά πρήμιουμ ποιότητας σε αυτά τα χρώματα.
Χωράει μπουκάλι με νερό, πορτοφόλι, κινητό και το τσαντάκι με τα είδη ηλεκτρονικού τσιγάρου και περισσεύει και χώρος για το τσαντάκι με τα αντηλιακά πχ, αυτές τις μέρες.

Καλές ραφές, δεν έχει ανοίξει τίποτα και το φτάνω στα όρια του συνέχεια. Μόνη ζημιά, μια θεία που ήθελε να μου βάλει μια τσάντα μήλα μέσα και τράβαγε και ξανατράβαγε το φερμουάρ, με αποτέλεσμα να έχουμε αποκόλληση ενός μακριού πλαστικού που έχει για να είναι το φερμουάρ πιο εύχρηστο. Εξακολουθώ να το χρησιμοποιώ χωρίς αυτό, δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Αν το ξαναβρώ στα 3€ από Ελλάδα, θα πάρω σίγουρα άλλα 4-5, να έχω την υπόλοιπη ζωή μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την πήρα την περασμένη εβδομάδα από τον Κωτσόβολο που την είχε 9κατι, είναι μια χαρά και πολύ εξυπηρετική. 

Έβαλα μέσα το MacBook Pro 13 (του 2015 που είναι πιο μεγάλο και βαρύ) με πλαστική θήκη που το έχω και επίσης iPad 9.7 και τσαντάκι με πορτοφόλι κλπ μαζί με με τα καλώδια για το λαπτοπ. Είναι τέλεια!

Επεξ/σία από kaktos77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...