Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV από 6,90 ευρώ το μήνα με HBO περιεχόμενο και χωρίς δέσμευση δικτύου και συμβολαίου


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, polemikos said:

... Η τηλεοπτική πλατφόρμα της Vodafone είναι από σήμερα διαθέσιμη για όλους τους καταναλωτές, ανεξαρτήτως δικτύου, χωρίς να απαιτείται όχι μόνο η παρουσία αποκωδικοποιητή αλλά και οποιαδήποτε δέσμευση συμβολαίου κάτι που γίνεται για πρώτη φορά στην ελληνική αγορά. Άκρως επιθετική θεωρείται ...

 

Ανεπάντεχα καλή κίνηση της Βόδιαfone, ποιός το περίμενε, θα κόψει φράγκα από ανταγωνιστές.
6.90€/pcm στυλ netflix αλλά με HBO, καλό αλλά what gives?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Six Feet Under δεν το έχει. Επίσης πιστεύω οιτ είναι τυράκι και σίγουρα θα το αυξήσει. Σ αυτή την φάση πάντως δίνει περισσότερο περιεχόμενο απ τους υπολοιπους 

Επεξ/σία από ignome4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι αν τέτοιου είδους ανακοινώσεις τις κάνουν και σε άλλες χώρες ή μόνο εδώ, στα Βαλκάνια;
Από την ανακοίνωση λένε ότι ισχύει μόνο για φορητά μέσα ουσιαστικά, δηλαδή να το πάρω για να βλέπω στις πόσες; 9 ίντσες του τάμπλετ στην καλύτερη;
Από τα σχόλια διαβάζω ότι ακόμα και η εφαρμογή δεν τρέχει απροβλημάτιστα παντού, δηλαδή στην καλύτερη, δώσανε beta έκδοση σε ευρεία διανομή. Στην χειρότερη δεν θα φτιάξει ποτέ.
Αυτό που λείπει τελείως από την ανακοίνωση είναι σαφές χρονοδιάγραμμα για εφαρμογές τηλεόρασης ή γενικά τους τρόπους που θα μπορούμε να βλέπουμε πρόγραμμα στην τηλεόραση μας.

Πολλά πλην σε μια κίνηση που μόνο απογοητευμένους πελάτες μπορεί να φέρει.

Εγώ περιμένω φθινόπωρο που θα σταματήσουμε τις εκδρομές στις παραλίες, να βάλω vodafone tv, από την στιγμή που είναι OTT και είναι σε μία εφικτή τιμή, μόνο και μόνο για τις σειρές του HBO, αλλά αν συνεχίσει έτσι και δεν εμπνέει εμπιστοσύνη, δεν το βλέπω. Επίσης θέλω να το βλέπω στην τηλεόραση μου και δεν ξέρω ακόμα αν αυτό θα γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ. Αλήθεια προσπαθώ. Πληρώνω απο την πρώτη μέρα Netflix, Amazon Prime Video, Youtube Premium και σκοπεύω να πληρώνω και Disney+. Αλλά ρε παιδιά φτάνει. Δεν γινεται τόσες συνδρομες. Εχω φιλους και συγγενείς σε χώρες της Σκανδιναβίας και στις ΗΠΑ. Ανθρώπους με καλές δουλειές και μισθούς που εδω δεν θα δούμε σε 200 χρόνια. Και διαμαρτυρονται. Δεν ειναι φυσιολογικό να υπάρχουν 800 συνδρομες και να δινουμε κανα 500αρικο μονο για αυτες. Προσπαθώ εδώ και χρόνια να μην κατεβαζω πειρατικα. Αλλά δεν γινεται να πάμε ετσι. Αναγκαστικά θα το γυρισουμε σε πειρατεια ξανα. Ειδικα τώρα που και στην Ελλάδα το internet ανεβαζει ταχυτητες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά να είχε κάνει η Nova από την 1η μέρα και θα ήταν μονοπώλιο για χρόνια, κανένας δεν θα μπορούσε να την κουνήσει. Τώρα χρωστάει και ...της Μιχαλούς. In topic το HBO είναι δελεαστικό και σίγουρα αν θέλουν να σταματήσουν την πειρατεία πρώτα πρώτα πρέπει να εξορθολογίσουν τις τιμές.  Καλή κίνηση κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...