Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV από 6,90 ευρώ το μήνα με HBO περιεχόμενο και χωρίς δέσμευση δικτύου και συμβολαίου


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από φθινόπωρο λογικά θα το έχουν και σε browsers και smart tvs.

Καλώς χάρηκα όταν η κυρά Nova με το υπερθεαμά της έχασε το HBO.

ΗΒΟ σε τιμές χώμα.

Δηλαδή αν κάποιος το πάρει ρεφενέ με άλλους 2, μπορεί να έχει πλέον HBO με 2 ευρώ και κάτι το μήνα.

Και με τα 2 αυτά ευρώ μαζί με HBO και μια σαρανταριά live κανάλια,  eurosport, discovery κλπ.

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sto Vodafone Tv που εχω εγω με box,εχει καλο περιεχομενο το HBO.Μονο το Watchmen δεν εχει προς το παρον.Παιζει και 4Κ κανονικα.Αν βγει και σε app σε LG tv που λεει ειναι καλη φαση.Εδω υπαρχει το Paok TV σε app στην tv 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ως εχων εμπειρια απο βασικα πακετα, nova, cosmote και vodafone, μπορω να πω οτι της Βονταφον ειναι μακραν το καλυτερο.

Εχει καλυτερα καναλια (προσωπικη αποψη) και δωρεαν αρκετες ταινιες και σειρες. Βεβαια δεν στελνεις εικονα σε αλλη πηγη ουτε  με σφαιρες (εχω δοκιμασει 6 διαφορετικους τροπους)

Η μεγαλη δυναμη της Κοσμοτε ειναι το πληρες replay στα βασικα καναλια που τα πιανεις χωρις κεραια. Ενω εχει και  αρκετες πηγες να δεις (αυτην την περιοδο, μπορει μετα να βαλει χαμηλοτερο οριο)

Η Νοβα στο βασικο πακετο υστερει.

7 ευρω δεν ειναι ασχημα, αλλα θα προτιμουσα, ενα συνολικο πακετο. Πχ αυτο με 38 ευρω, με 50ρι και φουλ τηλεοραση, ειναι μια χαρα, πηγα να το παρω αλλα δεν ειχε θυρες, και για αυτο πηγα Κοσμοτε.
 

38 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Simpsons έχει? Στο site της fox αναφέρει πως συνεργάζονται με Vodafone TV.

Το εχει μονο ως επεισοδια στα καναλια FOX, οχι σε ολοκληρους κυκλους.

Επεξ/σία από eko13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, zx1234r είπε

Simpsons έχει? Στο site της fox αναφέρει πως συνεργάζονται με Vodafone TV.

Τα PG και PG-13 VOD (ολόκληροι κύκλοι δηλαδή) του FOX+ θα πάνε όλα στο ελληνικό Disney+ όταν λανσαριστεί κι εδώ.

To FOX+ θα κλείσει για να δώσει περιεχόμενο στο ελληνικό Disney+.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι έβαλαν το Friends.

Αυτό είναι περιεχόμενο που δεν είναι καθαρό ΗΒΟ αλλά του HBO Max.

Άρα λογικά θα βγει κάποια στιγμή και από το ελληνικό Netflix όπως έχει ήδη βγει από το αμερικάνικο Netflix.

Βασικά πιστεύω πέρα από το καθαρό HBO βγαίνει και από το Max στη Vodafone TV θα καταλήγει.

Ουσιαστικά θα καταλήξει να είναι η ελληνική "έκδοση" του ΗΒΟ Μax.

Δεν είναι μόνο ελληνικό φαινόμενο αυτό, πχ η αυστραλιανή έκδοση του ΗΒΟ Μax είναι το Binge.

Καλύτερα να το έχουμε έτσι εδώ γιατί έτσι δεν θα πάρουμε την γενική ευρωπαϊκή τιμή του ΗΒΟ Μax αλλά αυτή τη χαμηλή τιμή των 7 ευρώ.

Τιμή λογική για τα ελληνικά δεδομένα, διαφορετικά θα ήταν κάπου στα 15 ευρώ, όσο και το ελληνικό Netflix δηλαδή.

Επεξ/σία από aypnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

Ναι, σε κονσέρβα

Εδω και δυο μηνες εχουν αρχισει να παιζουν ολα τα πρωταθληματα

4 ώρες πριν, lostregr123 είπε

από browser μπορείς να δεις;

Το γραφει στο τελος του αρθρου οτι απο φθηνοπωρο θα υποστηριζονται και οι browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, anax111 είπε

Έχει δοκιμάσει να το δουλέψει κανένας μέσω BlueStacks; Εάν δουλεύει τότε μπορεί να μπεις και σε TV μέσα από στικάκι. 

Αυτό αναρωτιέμαι και γω. Άμα τρέχει απροβλημάτιστα σε BlueStacks είμαστε άρχοντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, dimitris_sal είπε

Μπορεις να βοηθησεις?Με τι στοιχεια μπαινεις μέσα?Γιατι το κατεβασα,εβαλα τα στοιχεια που εχω στο myvodafone  και δεν τα δεχεται.Πρεπει να κανω και αλλου εγγραφη?

edit

Εβγαλα άκρη.Ευχαριστω!!

Επεξ/σία από vlandakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, lost2 said:

Την εφαρμογή την έβαλα στο δικό μου κινητό (rooted) αλλά και στου αδελφού μου (unrooted) και δεν δούλεψε ποτέ σε κανένα από τα 2 , μίλησα πάνω από 40 φορές με κάποιον υπεύθυνο και καλά , αλλά μέχρι και προχθές που έφυγα τελικά από voda και έβαλα Wind vision , δεν δούλεψε ποτέ, άσε που έλεγαν ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο σε μια συσκευή.... πάντως σε άλλους είδα ότι δούλευε.... αλλά από όσο ξέρω και το wind vision και της cosmote δεν παίζουν σε Android tv λειτουργικό (δοκίμασα να τρέξω το wind vision με μετατροπή του σε android tv app, στο box μου έτρεξε σε τηλεόραση φίλου δεν έτρεξε με - android tv και τα 2 )

Κάτι δε κάνεις καλά.. Το wind vision τσεκαρισμένο τρέχει σε Android tv, εγκαθιστώντας την εφαρμογή για κινητά.. Βάζοντας και μια εφαρμογή για κλείδωμα του rotation της οθόνης παίζει αρκετά καλά. 

Από εκεί και πέρα το συγκεκριμένο έχει καλύτερο περιεχόμενο από το vision.. Και η τιμή είναι καλή.. Αν παίζει και σε τηλεόραση με κάποιο τρόπο θα είναι τσάμπα.. Θα το δοκιμασω και εγώ και θα ενημερωσω

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theothunder είπε

Αυτό αναρωτιέμαι και γω. Άμα τρέχει απροβλημάτιστα σε BlueStacks είμαστε άρχοντες

 

Δυστυχώς δεν δουλεύει στο BlueStacks. To δοκίμασα, το βγάζει routed. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...