Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές κι απορίες για κλιματιστικά - Part 2


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • liakjim

    6101

  • dimostr

    2725

  • Specs

    1497

  • userAnon

    680

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, dimostr είπε

εξωτερικη 7-8 ζητηση 21 @rbx1000 πιστεύω να σου λυθούν οι οποίες απορίες είχες 

1288594977_23-11.png.e2d3c1bc4a27ad6c26543b7493b12814.png

23-11 νταικιν.png

23-11 τογιο.png

Ναι.
Οι χθεσινες καταναλωσεις δεν ηταν για το διαστημα που ελεγες οτι ηταν. Δουλευαν περισσοτερες ωρες απο οτι ελεγες.

Πραγματικες εσωτερικες εχεις ιδιες?

Η μονωση του σπιτιου σου ειναι σουπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Legolas είπε

Κάποια άποψη για τα Tesla μαστορια? 

Kinηση υψηλου ρισκου εξ οσων εχουν γραφτει κατα καιρους...για την υποστηριξη κυριως.

Επεξ/σία από Specs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, rbx1000 είπε

Ναι.
Οι χθεσινες καταναλωσεις δεν ηταν για το διαστημα που ελεγες οτι ηταν. Δουλευαν περισσοτερες ωρες απο οτι ελεγες.

Πραγματικες εσωτερικες εχεις ιδιες?

Η μονωση του σπιτιου σου ειναι σουπερ.

Ναι η απόκλιση είναι 0,5 έως 1,5 με 2 που έχει εκεί που είναι το daikin είμαι δεύτερο όροφο τελευταίο και η μόνωση στη ταράτσα είναι σούπερ 

Επεξ/σία από dimostr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Λόγω δωροεπιταγής Praktiker έχω ξεχωρίσει τα 2 Midea τους στο site τους. Ο χώρος μου είναι για 18άρι με κύριο σκοπό τη θέρμανση. Από τις 4 επιλογές του Praktiker https://www.praktiker.gr/c/klimatistika-110/Ονομαστική-Απόδοση-BTU-18000?criteria=fff417e19260b3b0&lf=  έχω ξεχωρίσει τα MIDEA στα 719€ και 769€ αντίστοιχα αλλά δεν μπορώ να βρω τις διαφορές τους. έχει κανείς κάποια άποψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Specs είπε

Kinηση υψηλου ρισκου εξ οσων εχουν γραφτει κατα καιρους...για την υποστηριξη κυριως.

Τα Tesla είναι της εταιρίας που έχει και τα ηλεκτρικά αμάξια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, geodimis είπε

Καλημέρα. Λόγω δωροεπιταγής Praktiker έχω ξεχωρίσει τα 2 Midea τους στο site τους. Ο χώρος μου είναι για 18άρι με κύριο σκοπό τη θέρμανση. Από τις 4 επιλογές του Praktiker https://www.praktiker.gr/c/klimatistika-110/Ονομαστική-Απόδοση-BTU-18000?criteria=fff417e19260b3b0&lf=  έχω ξεχωρίσει τα MIDEA στα 719€ και 769€ αντίστοιχα αλλά δεν μπορώ να βρω τις διαφορές τους. έχει κανείς κάποια άποψη;

Eπειδη δεν το κατεχω το θεμα δωροεπιταγη,εχετε καποιο ποσο που θα αφαιρεθει απο την αγορα του και επιλεγετε πρακτικερ? Αν ναι οι τιμες σε αλλα μαγαζια σκρουτζ ειναι κανα 100ρικο φτηνοτερα εκαστο...για διαφορες σε λιγο.

Μαλλον wifi μονο.

Λεπτομερειες απο χρηστες εδω https://www.skroutz.gr/s/14682175/Midea-Blanc-2018-MA-18NXD0.html#reviews

και εδω https://www.skroutz.gr/s/14682290/Midea-Prime-2018-MA2-18NXD0.html#reviews

Το blank συνηθως ειναι ακριβοτερο,αλλα ειναι σε προσφορα τωρα και εχουν ιδια τιμη

Αλλη εκρεμμοτητα ερωτησεων εχουμε?

Αν ναι ριχτε το τωρα αγαπητοι ,που κανω τα ρεπο των ειδικων,αλλα με χαλαρες απαντησεις παιδια.

Και μην ξεχνιομαστε και χασω και το στοιχημα.

Σημερα καποιος οριστικα ψωνιζει...

Επεξ/σία από Specs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, dimostr είπε

Τα θαύματα σταμάτησαν την εποχή του Χριστού

Απεχθανομαι το τζογο αλλιως...μεχρι και λυση στο daikin σου πριν το τελος της πανδημιας θα πονταρα αν εχανα...

Αλλα παλι σκεφτομαι ,μολις δεησει ο κωτσοβολος μετα απο 15 μερες που περασαν  και τοποθετησω το toshiba μην μπω στο κλαμπ πριονέ...

Επεξ/σία από Specs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Specs είπε

Απεχθανομαι το τζογο αλλιως...μεχρι και λυση στο daikin σου πριν το τελος της πανδημιας θα πονταρα αν εχανα...

Αλλα παλι σκεφτομαι ,μολις δεησει ο κωτσοβολος μετα απο 15 μερες που περασαν  και τοποθετησω το toshiba μην μπω στο κλαμπ πριονέ...

Toshiba και πριόνια δε συμβαδίζουν λίγος σεβασμός στις επιτομες παρακαλώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimostr είπε

Toshiba και πριόνια δε συμβαδίζουν λίγος σεβασμός στις επιτομες παρακαλώ 

Δεν ειμαι Κρητικος,Ηπειρωτης ειμαι και κατοικω Θεσσαλια,Αττικη και Ηπειρο,αρα σεβασμος δεεεεεν...θα ειμαι αμειλικτος οταν το τοποθετησω η θα παραδεχτω τον ακατονομαστο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Specs είπε

Δεν ειμαι Κρητικος,Ηπειρωτης ειμαι και κατοικω Θεσσαλια,Αττικη και Ηπειρο,αρα σεβασμος δεεεεεν...θα ειμαι αμειλικτος οταν το τοποθετησω η θα παραδεχτω τον ακατονομαστο !

Ποιο μοντέλο έχεις πάρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...