Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές κι απορίες για κλιματιστικά - Part 2


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dimostr είπε

εμενα παντως τη δουλεια του την κανει το ιδιο και το kuro με το daikin εχω ενα θεματακι αλλα μολις το λυσει η αντιπροσωπεια ολα καλα 

ειπαμε το edge ειναι επιτομη και το shorai περιτομη 

και το perfera προτομη

κλεισαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • liakjim

    6101

  • dimostr

    2725

  • Specs

    1497

  • userAnon

    680

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, rbx1000 είπε

αισιοδοξο σε βλεπω

καλα δε θα χαλαστω και με τους μ@$%^ες αμα δε μου λυσουν το προβλημα που οι ιδιοι το εχουν παραδεχτει , εχω mail που λεει οτι εχει θεμα το software θα τους κανω μια καταγγελια στο ινστιτουτο καταναλωτη και βλεπουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimostr είπε

καλα δε θα χαλαστω και με τους μ@$%^ες αμα δε μου λυσουν το προβλημα που οι ιδιοι το εχουν παραδεχτει , εχω mail που λεει οτι εχει θεμα το software θα τους κανω μια καταγγελια στο ινστιτουτο καταναλωτη και βλεπουμε 

Έχεις τέτοιες πληροφορίες και δεν τις μοιράζεσαι μαζί μας;?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, rbx1000 είπε

και το perfera προτομη

κλεισαμε!

Δεν νομίζω να έχουμε δει ακόμα κανένα κλιματιστικό να φτάνει στην πράξη την σταθερότητα και την χαμηλή κατανάλωση του perfera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Rnd1978 είπε

Έχεις τέτοιες πληροφορίες και δεν τις μοιράζεσαι μαζί μας;?????

μα το εχουμει πει εδω και καιρο οτι αυτη η παρτιδα κατι εχει με τον προγραμματισμο και κανει τετοια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimostr είπε

μα το εχουμει πει εδω και καιρο οτι αυτη η παρτιδα κατι εχει με τον προγραμματισμο και κανει τετοια 

Πραγματικά δεν το θυμόμουν.. άρα και επίσημα έχει πρόβλημα το όχημα!

2 λεπτά πριν, George! είπε

Δεν νομίζω να έχουμε δει ακόμα κανένα κλιματιστικό να φτάνει στην πράξη την σταθερότητα και την χαμηλή κατανάλωση του perfera.

Το Ururu Sarara το ρώτησες; ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, George! είπε

Δεν νομίζω να έχουμε δει ακόμα κανένα κλιματιστικό να φτάνει στην πράξη την σταθερότητα και την χαμηλή κατανάλωση του perfera.

Δεν ειναι ακριβως ετσι.
Perfera τι?
9αρι, 12αρι, 18αρι, 24αρι?
Παιζει πχ το σεναριο το Perfera to 9αρι να ειναι καλυτερο απο Edge 10αρι, το 18αρι το ιδιο με edge 18αρι και το 24αρι χειροτερο απο Εdge 24αρι.

Καλο ειναι να μην παιζει τσουβαλιασμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Rnd1978 είπε

Πραγματικά δεν το θυμόμουν.. άρα και επίσημα έχει πρόβλημα το όχημα!

Το Ururu Sarara το ρώτησες; ;)

Αναφέρομαι μόνο στις δοκιμές που έχουν γίνει από μέλη εδώ στο forum.

 

  

1 λεπτό πριν, rbx1000 είπε

Δεν ειναι ακριβως ετσι.
Perfera τι?
9αρι, 12αρι, 18αρι, 24αρι?
Παιζει πχ το σεναριο το Perfera to 9αρι να ειναι καλυτερο απο Edge 10αρι, το 18αρι το ιδιο με edge 18αρι και το 24αρι χειροτερο απο Εdge 24αρι.

Καλο ειναι να μην παιζει τσουβαλιασμα.


Για το 9άρι σίγουρα αλλά κάποιες σελίδες πίσω ανέβασε και κάποιο μέλος για το 18άρι αν θυμάμαι σωστά.

Επεξ/σία από George!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Rnd1978 είπε

Πραγματικά δεν το θυμόμουν.. άρα και επίσημα έχει πρόβλημα το όχημα!

το δικο μου εχει σιγουρα τους εχω στειλει σχεδιαγραμματα και φωτογραδφιες εσωτερικης και εξωτερικης μοναδας και sn και μου εχουν απαντησει οτι θα ερθουν με δικο τους καταγραφικο να τσεκαρουν και οτι ειναι σε συννενοηση με το εργοστασιο για αντικατσταση εσωτερικης πλακετας αν επαληγθευτουν οι μετρησεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dimostr είπε

το δικο μου εχει σιγουρα τους εχω στειλει σχεδιαγραμματα και φωτογραδφιες εσωτερικης και εξωτερικης μοναδας και sn και μου εχουν απαντησει οτι θα ερθουν με δικο τους καταγραφικο να τσεκαρουν και οτι ειναι σε συννενοηση με το εργοστασιο για αντικατσταση εσωτερικης πλακετας αν επαληγθευτουν οι μετρησεις 

τι προβλημα σου εβγαλε το daikin και ποιο μοντελο εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, marios1515 είπε

τι προβλημα σου εβγαλε το daikin και ποιο μοντελο εχεις?

atxc25b νομιζω αυτη η εικονα τα λεει ολα 

22222.png.bdd2047cc11ddb3b2d8d33611afc5f79.png

Επεξ/σία από dimostr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, marios1515 είπε

αυτα τα διαγραμματα πως τα παιρνετε?

tp link hs 110 και αφου αγορασεις αυτη την πριζα και βαλεις εκει το κλιματιστυικο μετα θα κατεβασεις ενα προγραμμα στον υπολογιστη θα σε κατευθυνουν εδω γιατι εγω δε θυμαμαι πως γινεται και εισαι ετοιμος να δεις την μαγεια της πραγματικης λειτουργια των κλιματιστικων ασχετως μαρκας, χρηματων ,φημης

Επεξ/σία από dimostr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dimostr είπε

 

 

32 λεπτά πριν, dimostr είπε

το δικο μου εχει σιγουρα τους εχω στειλει σχεδιαγραμματα και φωτογραδφιες εσωτερικης και εξωτερικης μοναδας και sn και μου εχουν απαντησει οτι θα ερθουν με δικο τους καταγραφικο να τσεκαρουν και οτι ειναι σε συννενοηση με το εργοστασιο για αντικατσταση εσωτερικης πλακετας αν επαληγθευτουν οι μετρησεις 

- Τα περισσότερα από όσα κλιματιστικά έρχονται από τη Βουλγαρία, όχι μόνο Daikin, και ειδικά όσα συνοδεύονται με γενναία μείωση της τιμής (προσφορές) και άλλα "καλούδια" (πχ δωρεάν αποστολή, τοποθέτηση κλπ),είναι λειτουργικά κλιματιστικά σειρών που έχουν παρουσιάσει μικρά ή μεγάλα προβλήματα τα οποία δεν θα τα προσέξουν όλοι οι χρήστες. Αυτό γίνεται πολλά χρόνια, τουλάχιστον δέκα! Και η εισαγωγή τους ξεκίνησε από μια συγκεκριμένη εταιρία της Θεσσαλονίκης.

- Γι αυτό το λόγο είχα αναφερθεί πολύ παλαιότερα, για κλιματιστικά με Βουλγαρικό διαβατήριο κλπ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, filipN είπε

μικρά ή μεγάλα προβλήματα τα οποία δεν θα τα προσέξουν όλοι οι χρήστες.

αν  δεν εχεις καταγραφικο δε μπορεις να καταλαβεις αυτη την συμπεριφορα που έδειξε το δικο μου το οποιο ειναι απο κοτσωβολο και το κουτι εγραφε Bulgaria 

Επεξ/σία από dimostr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...