Προς το περιεχόμενο

Vodafone tv χωρίς αποκωδικοποιητή σε όλα τα δίκτυα με 6,90€ το μήνα και ο πρώτος μήνας δωρεάν


notist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Διάβασα ότι από σήμερα είναι διαθέσιμη η Vodafone tv χωρίς αποκωδικοποιητή σε όλα τα δίκτυα με 6,90€ το μήνα με τον πρώτο μήνα δωρεάν και θέαση έως 5 συσκευές  από τις οποίες μπορούν να βλέπουν ταυτόχρονα οι 3. Νομίζω ότι η τιμή είναι πολύ καλή έχοντας το HBO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/8/2020 στις 10:57 ΜΜ, notist είπε

Καλησπέρα. Διάβασα ότι από σήμερα είναι διαθέσιμη η Vodafone tv χωρίς αποκωδικοποιητή σε όλα τα δίκτυα με 6,90€ το μήνα με τον πρώτο μήνα δωρεάν και θέαση έως 5 συσκευές  από τις οποίες μπορούν να βλέπουν ταυτόχρονα οι 3. Νομίζω ότι η τιμή είναι πολύ καλή έχοντας το HBO

η τιμή και το περιεχόμενο καλό ωστόσο θα κάτσεις να δεις ταινία στο κινητό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,δεν ξέρω αν ισχύει αλλά αν κάποιος το έχει ψάξει ίσως μπορεί να το επιβεβαιώσει.αφορα μόνο κινητό.ΔΕΝ μπορείς να κάνεις cast σε κάποια τηλεόραση.... διακόπτει με κάποιον τρόπο την μετάδοση όταν πας να το κάνεις.αν ισχύει, τότε δεν αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Jkatikas είπε

Παιδιά καλησπέρα,δεν ξέρω αν ισχύει αλλά αν κάποιος το έχει ψάξει ίσως μπορεί να το επιβεβαιώσει.αφορα μόνο κινητό.ΔΕΝ μπορείς να κάνεις cast σε κάποια τηλεόραση.... διακόπτει με κάποιον τρόπο την μετάδοση όταν πας να το κάνεις.αν ισχύει, τότε δεν αξίζει

αυτό είναι γνωστό. Λογικά θα ενεργοποιήσουν σύντομα τη λειτουργία για cast στην TV όπως συμβαίνει στο εξωτερικό.

1167743910_chromecast-vodafone-tv2.jpg.064cefcc8964484261b96d197b258714.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...