Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη] Xiaomi MI Curved 34" @ Banggood 372€ [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, imvrios είπε

Τελείωσε; 490 γράφει. Με group buy βγαίνει 352.

Επεξ/σία από bilythekid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 276
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου την ακύρωσε ο Κότσος απροειδοποίητα και ενώ μου είχαν πει ότι θα παραλάβω σίγουρα, αλλά εδώ που τα λέμε .... καλύτερα, έτσι όπως βλέπω που πέφτει η τιμή!  Θα κρατηθώ λίγο παραπάνω μιας και είμαι σχεδόν σίγουρος πως μέχρι την BF θα πάει 300 ευρώ. Προβλέπω ότι η συγκεκριμένη οθόνη θα μπει σε κάθε σπίτι μέχρι τα Χριστούγεννα... 😛

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Εμένα μου την ακύρωσε ο Κότσος απροειδοποίητα και ενώ μου είχαν πει ότι θα παραλάβω σίγουρα, αλλά εδώ που τα λέμε .... καλύτερα, έτσι όπως βλέπω που πέφτει η τιμή!  Θα κρατηθώ λίγο παραπάνω μιας και είμαι σχεδόν σίγουρος πως μέχρι την BF θα πάει 300 ευρώ. Προβλέπω ότι η συγκεκριμένη οθόνη θα μπει σε κάθε σπίτι μέχρι τα Χριστούγεννα... 😛

Άρχισε με τα κινητά, ακολουθούν τα monitor...😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Εμένα μου την ακύρωσε ο Κότσος απροειδοποίητα και ενώ μου είχαν πει ότι θα παραλάβω σίγουρα, αλλά εδώ που τα λέμε .... καλύτερα, έτσι όπως βλέπω που πέφτει η τιμή!  Θα κρατηθώ λίγο παραπάνω μιας και είμαι σχεδόν σίγουρος πως μέχρι την BF θα πάει 300 ευρώ. Προβλέπω ότι η συγκεκριμένη οθόνη θα μπει σε κάθε σπίτι μέχρι τα Χριστούγεννα... 😛

Αν την χρειάζεσαι κακώς δεν έκανες αναφορά στην γραμματεία καταναλωτή.. Μέσα σε 10 μέρες θα είχες θετική απάντηση όταν θα είχαν νέες παραλαβές.. Δεν νομίζω να ξαναπέσει τόσο χαμηλά το monitor από επίσημη αντιπροσωπεία τουλάχιστον. Από κανένα amazon ίσως την δούμε 350-380 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, argosixna είπε

Γτ θελεις 144 hz για τις δουλειες που γραφεις? Υπαρχει διαφορα στα 60 με τα 144 ? Σοβαρα ρωταω :D

Έχεις να προτείνεις κάποια κάρτα που να βγάζει αυτή την ανάλυση αλλά να τερματίζει στα 60;

Επεξ/σία από mindnever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...