Προς το περιεχόμενο

Ο καλύτερος και άμεσος τρόπος για να μάθεις ξένη γλώσσα;


Boubis1411

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ZABOULIS1999 είπε

Φίλε μου δεν ξέρω τι σου λένε πι υπόλοιποι εγώ τα ζω εδώ πέρα το να μάθεις άριστα την γλώσσα δεν είναι το ζητούμενο ειδικά για οδηγός θέλουν επίπεδο συνεννόησης αυτός που έκανα εγώ τον έχουν σε εταιρίες για λεωφορεία και στην Mercedes Φρανκφούρτης για να μαθαίνει γερμανικά σε Έλληνες Ρώσους Αλβανούς και άλλους έχει βγάλει βιβλία εγκεκριμένα από το υπουργείο έχει δικό σου Site και κάνει μαθήματα σε δέκα γλώσσες εμένα με βοήθησε τώρα είσαι ελεύθερος να ακούς ότι εξυπνάδα λέει ο καθένας εδώ μέσα το Site λέγετε https://www.babellanguages.tv/

Μανώλης Μιχαλακης καλή τύχη  

για οδηγος τι ειναι το ζητουμενο?

ποσα χρονια εισαι εκει? ξερεις καλα την γλωσσα? ποτε πηγες γερμανια? τι μισθο εχεις?

συνθηκες εκει καλυτερες ? αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, ZABOULIS1999 είπε

Φίλε μου δεν ξέρω τι σου λένε πι υπόλοιποι εγώ τα ζω εδώ πέρα το να μάθεις άριστα την γλώσσα δεν είναι το ζητούμενο ειδικά για οδηγός θέλουν επίπεδο συνεννόησης αυτός που έκανα εγώ τον έχουν σε εταιρίες για λεωφορεία και στην Mercedes Φρανκφούρτης για να μαθαίνει γερμανικά σε Έλληνες Ρώσους Αλβανούς και άλλους έχει βγάλει βιβλία εγκεκριμένα από το υπουργείο έχει δικό σου Site και κάνει μαθήματα σε δέκα γλώσσες εμένα με βοήθησε τώρα είσαι ελεύθερος να ακούς ότι εξυπνάδα λέει ο καθένας εδώ μέσα το Site λέγετε https://www.babellanguages.tv/

Μανώλης Μιχαλακης καλή τύχη  

Δεν χρειάζεται έστω Α1 για οδηγός φίλε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ZABOULIS1999 είπε

Όταν λένε επίπεδο συνεννόησης το α1 με α2 είναι σίγουρα ότι τα έχεις αλλά όχι απαραίτητα σε χαρτί γιατί κάλα τα χαρτιά αλλά στην Γερμανία δεν τους νοιάζουν τα χαρτιά τους ενδιαφέρει να μιλάς για οδηγός θέλουν βασικά πράγματα λόγο ότι έχουν ανάγκη . Για οδηγός ζητούμενο είναι η συμπεριφορά και η οδήγηση η γλώσσα είναι απαραίτητη αλλά βασικά δεν θέλουν άπταιστα γερμανικά 

Οκ με Α1 είμαστε οκ δηλαδή; 

Εσύ τι δουλειά κάνεις; 

Αυτός online κάνει μαθήματα τι φάση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...