Προς το περιεχόμενο

Nokia 3310 - 15,63€ - Banggood


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Υπαρχει τετοια επιλογη στο 3310? Δεν το ξερω αλλα αμφιβαλω

 

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Ούτε εγώ το γνωρίζω, απλά επισήμανα για ποιον λόγο μπορεί να είναι χρήσιμο το 4g στη συγκεκριμένη συσκευή

Φυσικά και έχει!

Ένας άλλος ακόμα λόγος είναι ότι μέχρι το 2022 θα καταργηθεί το 2τζ και μέχρι το 2024 το 3τζ.
Υποτίθεται, ότι το αγοράζεις για να το κρατήσεις και όχι για να το πετάξεις.

Για να μπεις μια στα γρήγορα, να δεις τα μειλ σου άντε και κάνα μήνυμα στο φβ μια χαρά κάνει την δουλειά του αυτό με το 4τζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγοράστηκε και θα μπει σε ένα συρταρακι.

Πάμε σε τόσο crowd control καταστάσεις που ποτέ δε ξερεις αν σου χρειαστεί.

Απορώ που δεν τα έχουν απαγορεύσει ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα παιδιά και αναρωτιέστε εάν μπαίνουν Ελληνικά σε ένα απλό τηλέφωνο. Τεράστια δυσκολία να πατήσεις menu και settings...α έλα κατάλαβα...το θες για την «γιαγιά» σου...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν έχουν όλα τα τηλέφωνα ελληνικά, μάλλον δεν έχεις χρησιμοποιήσει κινητό από το εξωτερικό προ android

Επεξ/σία από nvel
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό κατάλαβες; Άντε να το κάνω πιο λιανά νέε μου. 
 

Είμαι νέος άνθρωπος και δεν μπορώ να χειριστώ ένα απλό τηλέφωνο με αγγλικό μενού εν έτη 2020;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αφού αυτό εννοούσες γιατί έγραψες ότι θα πρέπει να πάνε στις ρυθμίσεις, να κάνουν τι να αφήσουν ένα κινητό που είναι στα αγγλικά στην ίδια γλώσσα;

δεν ξέρουν όλοι αγγλικά και αυτοί που ξέρουν θα θέλουν να στέλνουν και μηνύματα σε ελληνικά;

τώρα κατάλαβα γιατί δεν έχεις χρησιμοποιήσει κινητό προ android

Επεξ/σία από nvel
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Νέα παιδιά και αναρωτιέστε εάν μπαίνουν Ελληνικά σε ένα απλό τηλέφωνο. Τεράστια δυσκολία να πατήσεις menu και settings...α έλα κατάλαβα...το θες για την «γιαγιά» σου...

Βασικα προοριζεται για τους παππουδες που εξακολουθουν να βολευονται με ενα τετοιο κλασεις χειροτερο αλλα αυτο θελουν.

Σε καθε περιπτωση εαν δεν μπαινουν Ελληνικα θα το κρατησω για τον εαυτο μου με μια δευτερη καρτα με το ιδιο νουμερο μεσα για περιπτωσεις που η μπαταρια μου ειναι off και ειμαι και χωρις powerbank (οχι και τοσο σπανιες περιπτωσεις σε εμενα).

Αρνουμαι να αυτομαστιγωθω και να διαβασω email μεσα απο τετοιο τηλφωνο και σε καθε περιπτωση το 3G ειναι αρκετο για αυτο.

ΟK. Κανεις δε λεει οχι να εχει και 4G αλλα μιλαμε για 15€. Δεν θα κατσω να το ψαξω και πολυ ειναι η αληθεια. Εχω αγορασει πολυ πιο αχρηστα πραγματα τωρα που το σκεφτομαι.....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, nvel είπε

αφού αυτό εννοούσες γιατί έγραψες ότι θα πρέπει να πάνε στις ρυθμίσεις, να κάνουν τι να αφήσουν ένα κινητό που είναι στα αγγλικά στην ίδια γλώσσα;

δεν ξέρουν όλοι αγγλικά και αυτοί που ξέρουν θα θέλουν να στέλνουν και μηνύματα σε ελληνικά;

τώρα κατάλαβα γιατί δεν έχεις χρησιμοποιήσει κινητό προ android

Και ένας ακόμα λόγος μπορεί να είναι ότι δεν γουστάρουμε όλοι τα αγγλικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Νέα παιδιά και αναρωτιέστε εάν μπαίνουν Ελληνικά σε ένα απλό τηλέφωνο. Τεράστια δυσκολία να πατήσεις menu και settings...α έλα κατάλαβα...το θες για την «γιαγιά» σου...

Θα το αλλάξεις από αγγλικά σε αγγλικά ?

Πήρα και εγώ ένα για άνθρωπο μεγαλύτερης ηλικίας που μια ζωή βολευόταν με  ΝΟΚΙΑ. Θα προσπαθήσω να του περάσω ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, nvel said:

αφού αυτό εννοούσες γιατί έγραψες ότι θα πρέπει να πάνε στις ρυθμίσεις, να κάνουν τι να αφήσουν ένα κινητό που είναι στα αγγλικά στην ίδια γλώσσα;

δεν ξέρουν όλοι αγγλικά και αυτοί που ξέρουν θα θέλουν να στέλνουν και μηνύματα σε ελληνικά;

τώρα κατάλαβα γιατί δεν έχεις χρησιμοποιήσει κινητό προ android

Το τι καταλαβαίνεις, ειδικά για προ android εποχής, ας το καλύτερα...

8 minutes ago, markos9 said:

Και ένας ακόμα λόγος μπορεί να είναι ότι δεν γουστάρουμε όλοι τα αγγλικά.

Μη γουστάρεις, μάθε Κινέζικα να σε παραδεχτώ. Σχετικά δε μ᾽αυτό που βάζεις στην υπογραφή σου με κόκκινα, άσε με να αμφιβάλω, αλλά ακόμη και εάν είναι έτσι, ο πλούτος της κάθε γλώσσας δεν έχει να κάνει αποκλειστικά με το πλήθος των λέξεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Vasilis 07 said:

Θα το αλλάξεις από αγγλικά σε αγγλικά ?

Πήρα και εγώ ένα για άνθρωπο μεγαλύτερης ηλικίας που μια ζωή βολευόταν με  ΝΟΚΙΑ. Θα προσπαθήσω να του περάσω ελληνικά.

Άντε να απαντήσω σε σένα και μετά να πάω για καφέ γιατί βαριέμαι. Λέγοντας νωρίτερα για την τεράστια δυσκολία του menu settings, εννοούσα ότι σε ένα τόσο απλό τηλέφωνο δεν είναι δα και τόσο δύσκολο να το χειριστείς πατώντας τα κουμπιά που ανέφερα, όχι για να αλλάξεις φυσικά στην Ελληνική που δεν θα υπάρχει, αλλά γενικά στις ελάχιστες λειτουργιες που θα πραγματοποιείς. Γκε γκε;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Το τι καταλαβαίνεις, ειδικά για προ android εποχής, ας το καλύτερα...

Μη γουστάρεις, μάθε Κινέζικα να σε παραδεχτώ. Σχετικά δε μ᾽αυτό που βάζεις στην υπογραφή σου με κόκκινα, άσε με να αμφιβάλω, αλλά ακόμη και εάν είναι έτσι, ο πλούτος της κάθε γλώσσας δεν έχει να κάνει αποκλειστικά με το πλήθος των λέξεων.

Άστο φίλε, ζήσε στον κόσμο σου καλύτερα αν πιστεύεις έτσι για την γλωσσά σου η ακόμα καλύτερα στο αμερικα σου!

Υ.γ. τα κινέζικα τα αφήνω γι σένα...

2 Υ.γ. αυτό με το κόκκινο, αν είσαι συνάδελφος τότε κάτι δεν πάει καλά με σένα. Αν δε τότε άσε τις αμπελοφιλοσοφίες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Άντε να απαντήσω σε σένα και μετά να πάω για καφέ γιατί βαριέμαι. Λέγοντας νωρίτερα για την τεράστια δυσκολία του menu settings, εννοούσα ότι σε ένα τόσο απλό τηλέφωνο δεν είναι δα και τόσο δύσκολο να το χειριστείς πατώντας τα κουμπιά που ανέφερα, όχι για να αλλάξεις φυσικά στην Ελληνική που δεν θα υπάρχει, αλλά γενικά στις ελάχιστες λειτουργιες που θα πραγματοποιείς. Γκε γκε;

Είσαι από τους κλασικούς που μπαίνουν σε ένα θέμα λένε την παπαριά τους,  με υφάκι του στυλ εγώ τα ξέρω όλα και μετά το γυρίζουν με αποτέλεσμα το θέμα να ξεφύγει και να κλειδωθεί ? Από που κατάλαβες ότι κάποιος έχει δυσκολία να αλλάξει γλώσσα στο 3310 ? Άντε πήγαινε για καφέ γιατί το τεχνολογικό κομμάτι δεν το κατέχεις. Και τα γκε γκε στην γκατζολία σου.  

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...