Προς το περιεχόμενο

Nokia 3310 - 15,63€ - Banggood


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Θα το αλλάξεις από αγγλικά σε αγγλικά ?

θα το αλλάξει από αγγλικά σε αμερικάνικα

34 λεπτά πριν, markos9 είπε

Και ένας ακόμα λόγος μπορεί να είναι ότι δεν γουστάρουμε όλοι τα αγγλικά.

κάποιοι έλληνες σκέφτονται αγγλικά και εκφράζονται έτσι (είχαμε και πρωθυπουργό) οπότε προτιμούν τα αγγλικά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τρωει να το αγορασω για το πατέρα, αλλα δεν το έχει καθόλου, εχει μαθει με σπαστό/flip-phone που ενεργοποιείται/κλεινει αυτοματα με τη μηχανική κινηση...

...και να το ξεκλειδώνει με ένα συγκεκριμένο τροπο βαρύ θα του πέσει.

Αν πετύχετε κανα καλο και φθηνό σπαστό δικαρτο ρίξτε μια ειδοποίηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chriskourou είπε

Επειδή το θέλω για τον πατέρα μου που είναι μεγάλος σε ηλικία, ελληνικά δεν μπαίνουν με τίποτα;

Το τηλέφωνο το έχω πάρει για την μάνα μου πάνω από ένα χρόνο και δεν είχε ελληνικά όπως αυτό του νήματος.Υστερα απο λιγο ψάξιμο και σχετικά εύκολα βρέθηκαν ελληνικά και λειτουργεί μια χαρά!Αν βρω κάτι θα το αναφέρω αν και νομίζω ότι με λίγο ψάξιμο από όποιον ενδιαφέρεται θα βρεθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2020 στις 11:57 ΠΜ, Makis38 είπε

Άντε να απαντήσω σε σένα και μετά να πάω για καφέ γιατί βαριέμαι. Λέγοντας νωρίτερα για την τεράστια δυσκολία του menu settings, εννοούσα ότι σε ένα τόσο απλό τηλέφωνο δεν είναι δα και τόσο δύσκολο να το χειριστείς πατώντας τα κουμπιά που ανέφερα, όχι για να αλλάξεις φυσικά στην Ελληνική που δεν θα υπάρχει, αλλά γενικά στις ελάχιστες λειτουργιες που θα πραγματοποιείς. Γκε γκε;

Έλα τώρα. Η προηγούμενη ανάρτηση σου σε καμία περίπτωση δεν ήταν τόσο σαφής και επεξηγηματική όπως αυτή εδώ. Και αυτή όμως κλείνει με ειρωνεία, αχρειαστη.

Υπάρχει κάποιος mod να παρέμβει παρακαλώ; Η συζήτηση ξέφυγε.

Στις 7/8/2020 στις 12:11 ΜΜ, Vasilis 07 είπε

Είσαι από τους κλασικούς που μπαίνουν σε ένα θέμα λένε την παπαριά τους,  με υφάκι του στυλ εγώ τα ξέρω όλα και μετά το γυρίζουν με αποτέλεσμα το θέμα να ξεφύγει και να κλειδωθεί ? Από που κατάλαβες ότι κάποιος έχει δυσκολία να αλλάξει γλώσσα στο 3310 ? Άντε πήγαινε για καφέ γιατί το τεχνολογικό κομμάτι δεν το κατέχεις. Και τα γκε γκε στην γκατζολία σου.  

Προσυπογράφω

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kaboomzer είπε

Με eu priority θέλει άλλα 9 $.  

Υπαρχει περίπτωση να σταματήσει τελωνείο αν βαλουμε απλη αποστολή; 

Δεν χρειαζεται. Για κοστος μαζι με τα μεταφορικα εως 25€ δεν υπαρχει εκτελωνισμος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα άλλο ένα σε dark blue για δωράκι. Υπόψη μπορεί να μην φαίνονται οι εικόνες αλλά έχει και light blue και dark blue πέραν των υπολοίπων 3 χρωμάτων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...