Προς το περιεχόμενο

Πιο έξυπνα, τα Sony WH-1000XM4 έρχονται με την κορυφαία τεχνολογία ακύρωσης θορύβου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά, πότε πρόλαβαν και τα έκαναν review: https://www.techradar.com/reviews/sony-wh-1000xm4-wireless-headphones

Για εσάς τους τηλεφωνάκηδες τα νέα δεν είναι καλά. Ακόμα.

Έχω QC35II, είμαι ανταγωνιστής;. Αλλά έχω τα WH XM3. Το DSEE για βελτίωση του ήχου των MP3s (και όχι μόνο). Φαντάζομαι στα over ear θα είναι ακόμα καλύτερο. Από την άλλη ο προσαρμοστικός έλεγχος ήχου είναι εκνευριστικά υλοποιημένο χαρακτηριστικό. Γιατί η αλλαγή δεν είναι αθόρυβη για το χρήστη. Υπάρχει ένας τόνος και σταμάτημα της μουσικής για 1-2 sec. Ευτυχώς απενεργοποιείται.

Η αρχική τιμή αναμενόμενη. Τόσο έπαιζαν στην αρχή και τα προηγούμενα. Είναι διαθέσιμο για παραγγελία στο amazon.com. 295€ + 105€ μεταφορικά και δασμοί.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Τι είναι αυτή η τεχνολογία ακύρωσης θορύβου; 

Οτι ακριβώς καταλαβαίνεις, ακυρώνει εξωτερικούς θορύβους. Κινητήρες, βαβούρα και στις τελευταίες εκδόσεις των ακουστικών ακόμη και φωνές μειώνονται εξαιρετικά πολύ. Για όσους ταξιδεύουν συχνά με αεροπλάνο ή εργάζονται σε χώρους με κινητήρες ή server rooms ή οτιδήποτε προκαλεί συνεχής βαβούρα είναι θεόσταλτα. 

 

Επεξ/σία από ikaruga24
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ikaruga24 είπε

Οτι ακριβώς καταλαβαίνεις, ακυρώνει εξωτερικούς θορύβους. Κινητήρες, βαβούρα και στις τελευταίες εκδόσεις των ακουστικών ακόμη και φωνές μειώνονται εξαιρετικά πολύ. Για όσους ταξιδεύουν συχνά με αεροπλάνο ή εργάζονται σε χώρους με κινητήρες ή server rooms ή οτιδήποτε προκαλεί συνεχής βαβούρα είναι θεόσταλτα. 

Α οκ, εγώ νόμιζα μήπως εννοούσε τίποτα φίλτρα που κόβουν παράσιτα και πρόσθετους ήχους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...