Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
Hal9000

Πιο έξυπνα, τα Sony WH-1000XM4 έρχονται με την κορυφαία τεχνολογία ακύρωσης θορύβου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά, πότε πρόλαβαν και τα έκαναν review: https://www.techradar.com/reviews/sony-wh-1000xm4-wireless-headphones

Για εσάς τους τηλεφωνάκηδες τα νέα δεν είναι καλά. Ακόμα.

Έχω QC35II, είμαι ανταγωνιστής;. Αλλά έχω τα WH XM3. Το DSEE για βελτίωση του ήχου των MP3s (και όχι μόνο). Φαντάζομαι στα over ear θα είναι ακόμα καλύτερο. Από την άλλη ο προσαρμοστικός έλεγχος ήχου είναι εκνευριστικά υλοποιημένο χαρακτηριστικό. Γιατί η αλλαγή δεν είναι αθόρυβη για το χρήστη. Υπάρχει ένας τόνος και σταμάτημα της μουσικής για 1-2 sec. Ευτυχώς απενεργοποιείται.

Η αρχική τιμή αναμενόμενη. Τόσο έπαιζαν στην αρχή και τα προηγούμενα. Είναι διαθέσιμο για παραγγελία στο amazon.com. 295€ + 105€ μεταφορικά και δασμοί.

Επεξ/σία από imvrios

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι έστω κοντά στην ποιοτητα ηχου των PX7 Bower and Wilkins και έχουν 300 ευρό τοτε οκ . Αν εχουν πανω απο 300 δεν εχει νοημα παίρνεις Panda η τα PX7

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι είναι αυτή η τεχνολογία ακύρωσης θορύβου; 

Επεξ/σία από Βασίλης_29

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Τι είναι αυτή η τεχνολογία ακύρωσης θορύβου; 

Οτι ακριβώς καταλαβαίνεις, ακυρώνει εξωτερικούς θορύβους. Κινητήρες, βαβούρα και στις τελευταίες εκδόσεις των ακουστικών ακόμη και φωνές μειώνονται εξαιρετικά πολύ. Για όσους ταξιδεύουν συχνά με αεροπλάνο ή εργάζονται σε χώρους με κινητήρες ή server rooms ή οτιδήποτε προκαλεί συνεχής βαβούρα είναι θεόσταλτα. 

Επεξ/σία από ikaruga24
  • Thanks 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, ikaruga24 είπε

Οτι ακριβώς καταλαβαίνεις, ακυρώνει εξωτερικούς θορύβους. Κινητήρες, βαβούρα και στις τελευταίες εκδόσεις των ακουστικών ακόμη και φωνές μειώνονται εξαιρετικά πολύ. Για όσους ταξιδεύουν συχνά με αεροπλάνο ή εργάζονται σε χώρους με κινητήρες ή server rooms ή οτιδήποτε προκαλεί συνεχής βαβούρα είναι θεόσταλτα. 

Α οκ, εγώ νόμιζα μήπως εννοούσε τίποτα φίλτρα που κόβουν παράσιτα και πρόσθετους ήχους. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.