Προς το περιεχόμενο

Με περισσότερες αναβαθμίσεις σε βάθος χρόνου επιλεγμένες συσκευές της Samsung


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

iPhone 6s του 2015 τρέχω την BETA του iOS.......άσε μας ρε Samsung !!!!!

28 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

την περασμενη εβδομαδα περασαμε σε ενα iphone 6s το 13.6 (το ειχαμε ψιλοξεχασει διοτι το εχουμε για δευτερο κινητο)  ...θα παρει και αλλο?

Τρέχω την beta 14, με πολύ καλύτερη αυτονομία στην μπαταριά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

καλη κινηση τα 3 χρονια υποστηριξη σε 1000+ ευρω κινητο? το λιγοτερο 4 θα επρεπε να ειχε..

Τα security patches τα δινει για 4 χρονια, τις εκδόσεις Android κρατούσε στα 2 χρονια που τωρα θα το παει στα 3 χρονια.
Προσωπικα προτιμω την ποιότητα απο την ποσότητα, οπότε καλυτερα 3-4 ποιοτικές αναβαθμίσεις παρα... 6 χρονια και στο τελος το κινητο να καταντάει μη λειτουργικό λογω ταχύτητας.

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tommy^ είπε

Τα security patches τα δινει για 4 χρονια, τις εκδόσεις Android κρατούσε στα 2 χρονια που τωρα θα το παει στα 3 χρονια.
Προσωπικα προτιμω την ποιότητα απο την ποσότητα, οπότε καλυτερα 3-4 ποιοτικές αναβαθμίσεις παρα... 6 χρονια και στο τελος το κινητο να καταντάει μη λειτουργικό λογω ταχύτητας.

παντως το 6s που το εχω τωρα στο χερι μια χαρα ειναι .

δεν το θυμαμαι να ηταν πιο γρηγορο προπερσι ας πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antilogos1975 είπε

παντως το 6s που το εχω τωρα στο χερι μια χαρα ειναι .

δεν το θυμαμαι να ηταν πιο γρηγορο προπερσι ας πουμε.

Και το Huawei P40 pro μου είναι πιο γρήγορο χωρίς gapps αλλά τι σχέση έχει με το θέμα για τη Samsung? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, strikke είπε

Και το Huawei P40 pro μου είναι πιο γρήγορο χωρίς gapps αλλά τι σχέση έχει με το θέμα για τη Samsung? 

πολυ ωραια, αλλα τι μας νοιαζει για το huawei σου,.,,

εδω μιλαμε για τηλεφωνα...apple, samsung...

 

14 λεπτά πριν, strikke είπε

Και γω στο ΚΙΑ έχω 7 χρόνια service

και μετα λες εμενα για το iphone...

εδω εσυ μας λες για το αμαξι σου..

ρε πατε καλα μερικοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antilogos1975 είπε

πολυ ωραια, αλλα τι μας νοιαζει για το huawei σου,.,,

εδω μιλαμε για τηλεφωνα...apple, samsung...

Εάν θεωρείς το 6s τηλέφωνο μάλλον έχεις μπερδευτεί. Και μένα δεν με νοιάζει για το 6s σε θέμα για Samsung. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, strikke είπε

Εάν θεωρείς το 6s τηλέφωνο μάλλον έχεις μπερδευτεί. Και μένα δεν με νοιάζει για το 6s σε θέμα για Samsung. 

δεν σε ειδα να λες κατι για το γεγονος οτι σχολιασες το αμαξι σου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

πολυ ωραια, αλλα τι μας νοιαζει για το huawei σου,.,,

εδω μιλαμε για τηλεφωνα...apple, samsung...

και μετα λες εμενα για το iphone...

εδω εσυ μας λες για το αμαξι σου..

ρε πατε καλα μερικοι...

Όσο σχέση έχει το κια άλλη τόση το 6s με το θέμα. Όντως κάποιοι δεν πάτε καλά και κουράζετε όσους θέλουν να διαβάσουν σοβαρά σχόλια 

Μόλις τώρα, Antilogos1975 είπε

δεν σε ειδα να λες κατι για το γεγονος οτι σχολιασες το αμαξι σου...

Αφού έκανες edit ούτε εγω το είδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, strikke είπε

Όσο σχέση έχει το κια άλλη τόση το 6s με το θέμα. Όντως κάποιοι δεν πάτε καλά και κουράζετε όσους θέλουν να διαβάσουν σοβαρά σχόλια 

γραψε εσυ τα σοβαρα σχολια που αφορουν το αμαξι σου και το σουπερ ντουπερ huawei σου και ασε εμας ....

κατι θα βρουμε να κανουμε.

οσο για το 6s ετσι γιατι θελω να πικαρω λιγο...το εχω ρεζερβα...αλλο τηλεφωνο , αλλα δεν στο λεω εκει να σκασεις...🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antilogos1975 είπε

γραψε εσυ τα σοβαρα σχολια που αφορουν το αμαξι σου και το σουπερ ντουπερ huawei σου και ασε εμας ....

κατι θα βρουμε να κανουμε.

οσο για το 6s ετσι γιατι θελω να πικαρω λιγο...το εχω ρεζερβα...αλλο τηλεφωνο , αλλα δεν στο λεω εκει να σκασεις...🤣

Δεν μ ενδιαφέρει ποιο έχεις. Εάν έχεις κάτι σοβαρό να σχολιάσεις για τη Samsung OK αλλιώς στο θέμα για την αναβάθμιση του 6s η για ios 14 beta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, strikke είπε

Δεν μ ενδιαφέρει ποιο έχεις. Εάν έχεις κάτι σοβαρό να σχολιάσεις για τη Samsung OK αλλιώς στο θέμα για την αναβάθμιση του 6s η για ios 14 beta

ελα μωρε , ενταξει...

ολα καλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον που έχει να δώσει τόσα χρήματα μία 3ετία καλά είναι. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να κρατώ κινητό για πάνω από τρία χρόνια το iPhone 6s ήταν καλό για την εποχή του αλλά σίγουρα θα ήθελα κάτι σαφώς πιο σύγχρονο εφόσον μπορώ να αντεπεξέλθω. Όσον αφορά τα γραφόμενα ότι σε συσκευές με 2GB το iOS λειτουργεί απροβλημάτιστα εγώ έχω ακούσει ότι το multitasking έχει σοβαρό θέμα καθώς η διαχείριση της μνήμης είναι αρκετά "επιθετική". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με τέτοιες τιμές στα κινητά,ιδιαίτερα στα ακριβότερα μοντέλα,αναρωτιέμαι αν δεν σκέφτηκαν κάποιοι ως "καινοτομία",να μπορείς να κάνεις όπως στα laptop και τα PC αλλαγή/αναβάθμιση και σε μέρη του κινητού σου εκτός βλάβης/ μπαταρίας πχ να αλλάζει η CPU GPU η και οι μνήμες κλπ δηλ πράγματα που είναι βασικά και δεν χρειάζεται να το κάνεις μόνος σου αλλά ας το έκανε εξουσιοδοτημένο κατάστημα,να βγάλουν και αυτοί ένα μεροκάματο,αλλά θα μου πείς τότε πως θα έπαιρναν λεφτά για τα νέα κινητά κάθε κάνα 2 χρόνια  ...

 

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...