Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά γραμμής ιντερνετ/σταθερής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, forlorn_hope είπε

Φυσικά και ΔΕΝ παίρνω  κουράγιο , φαινεται και εδω οτι ειναι πολυ συχνο φαινομενο και οτι δεν γινεται απολυτως τιποτα .

δυστυχώς δεν έχω ακόμη ενημέρωση και αυτό σημαίνει ότι μάλλον ούτε ο ΟΤΕ έκανε κάτι με την γραμμή γιατί μου είχαν πει μέχρι σήμερα θα με είχαν ενημερώσει. 

Είμαι για να σκάσω πραγματικά έχεις τόσα πράγματα να κοιτάς για την εύρεση σπιτιού μιας που και αυτά πλέον υπάρχουν με το σταγονόμετρο και τώρα που βρέθηκε ένα οπ ως το ήθελα με πολλά έξοδα, κούραση κτλ να παθαίνω αυτό εδώ το πράγμα. 

Το μόνο θετικό, είναι ότι άμα περάσουν 90 μέρες μπορείς να φύγεις χωρίς να πληρώσεις τέλος πρόωρης αποδέσμευσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, darkmatinee είπε

Το μόνο θετικό, είναι ότι άμα περάσουν 90 μέρες μπορείς να φύγεις χωρίς να πληρώσεις τέλος πρόωρης αποδέσμευσης.

Δεν κατάλαβες οι ίδιοι με ενημέρωσαν ότι μπορώ να κάνω ακύρωση συμβολαίου χωρίς να πληρώσω τίποτα. 

Όσο αφορά την εξέλιξη σήμερα ο ΟΤΕ με ενημέρωσε ότι απορρίφθηκε η μεταφορά γιατί ο ο αριθμός δεν φαίνεται ενεργός. 

Εγώ τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι από ότι φαίνεται υπάρχει κενή θέση αλλιώς δεν θα προχωρουσε η αίτηση στην εταιρεία αλλά θα πρεπει να κάνουμε νέα συνδεση με νέο αριθμό. 

Φυσικά και δεν έχω προβλημα σε αυτό αρκεί να γίνει η άτιμη η συνδεση. 

Χωρίς να είναι ακόμη κάτι βεβαιο ακόμη,νομίζω ότι θα γίνει τελικά. 

Μακαρι να μου τα είπαν καλά σήμερα στο τηλεφωνο γιατί αν ναι τότε περιμενω για ραντεβου με τον τεχνικό! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...