Προς το περιεχόμενο

Λαπτοπ απο skroutzoμαγαζο


wazedi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι στην αναζητηση λαπτοπ και εχω καταληξει σε αυτα τα 2.Μιας και απο αποψη τιμης θα βγουν το ιδιο(Θα βλω ενα 500αρι ssd στο matebook αμα παρω αυτο)Ξερω ουι στην ιδια τιμη ξερω πως το asus εχεις ανωτερα χαρακτηριστηκα αλλα και τα 2 με καλυπτουν σε αυτο που θελω.Εργασιες σε μεταπτυχιακο και δουλεια.Απλα το ενα εχει καλυτερη φορητοτητα και οθονη ενω το αλλο χαρακτηρηστικα.Το θεμα μου ειναι στα σκρουτζομαγαζα.Στο Asus εχω μονο μια επιλογη για αγορα ενω στο huawei πολλες.Ξερει κανενας κανενα μαγαζι απο αυτα που να ειναι αξιοπιστο και να μου κανει και τοποθετηση σου ssd αν τελικα παρω το matebook?

Capture2.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα πηγαινα ουτε με σφαιρες σε ryzen 3ΧΧΧ σε λαπτοπ. με μια γρηγορη ματια εχει στο electroholic με 1035G1, 8gb ram, ssd + hdd στα 580€. εχω αγορασει αρκετες φορες απο το καταστημα χωρις κανενα προβλημα. δε θυμαμαι αν επιτρεπεται να βαλω λινκ οποτε τσεκαρε : Lenovo S340-15IIL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, jackess είπε

δε θα πηγαινα ουτε με σφαιρες σε ryzen 3ΧΧΧ σε λαπτοπ. με μια γρηγορη ματια εχει στο electroholic με 1035G1, 8gb ram, ssd + hdd στα 580€. εχω αγορασει αρκετες φορες απο το καταστημα χωρις κανενα προβλημα. δε θυμαμαι αν επιτρεπεται να βαλω λινκ οποτε τσεκαρε : Lenovo S340-15IIL

Υπαρχει καποιος λογο που δεν θα τους πλησιαζες τους ryzen?Απο ολα τα review που εχω δει για το matebook με τον 3500U οι εργασιες που δοκιμαζαν εμενα με υπερκαληπταν για την δουλεια που το θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, wazedi είπε

Υπαρχει καποιος λογο που δεν θα τους πλησιαζες τους ryzen?Απο ολα τα review που εχω δει για το matebook με τον 3500U οι εργασιες που δοκιμαζαν εμενα με υπερκαληπταν για την δουλεια που το θελω.

Για τον ίδιο λόγο που σου απάντησαν και στο άλλο θέμα, όταν στα ίδια λεφτά παίζει 10ης γενιάς intel είναι πεταμένα λεφτά η 3ΧΧΧ ryzen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, jackess είπε

δε θα πηγαινα ουτε με σφαιρες σε ryzen 3ΧΧΧ σε λαπτοπ. με μια γρηγορη ματια εχει στο electroholic με 1035G1, 8gb ram, ssd + hdd στα 580€. εχω αγορασει αρκετες φορες απο το καταστημα χωρις κανενα προβλημα. δε θυμαμαι αν επιτρεπεται να βαλω λινκ οποτε τσεκαρε : Lenovo S340-15IIL

Για ryzen 5 λαπτοπ η i5 καμιά πρόταση και κάποια αξιόπιστη εταιρεία?Η χρήση θα είναι οχι παιχνίδια.Ελαφρη επεξεργασία εικόνας, και βιντεο μια στο τοσο ,και για προγραμματισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, zeus20 είπε

Για ryzen 5 λαπτοπ η i5 καμιά πρόταση και κάποια αξιόπιστη εταιρεία?Η χρήση θα είναι οχι παιχνίδια.Ελαφρη επεξεργασία εικόνας, και βιντεο μια στο τοσο ,και για προγραμματισμό

Καλύτερα να ρωτήσεις εδώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...