Προς το περιεχόμενο

Cosmote Tv και id


vaggosg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέα έχει καταλάβει κανείς τι παίζει με το cosmote id της cosmote Tv; έχω κωδικό για cosmote Tv go, η συνδρομή ανήκει στον γαμπρό μου, προχθές μου ήρθε ενημέρωση στο tablet ότι η cosmote Tv αναβαθμιζεται κτλ. Πρέπει να κάνει ο γαμπρός id; θα μπορώ να βλέπω και στην τηλεόραση μου μιας και είναι καινούργια και έχει την εφαρμογή. Θα κοστίζει επιπλέον; 

Παρακαλώ τα φώτα σας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανει cosmote id, θα μπει στο profile και θα αναβαθμισει σε cosmote tv αντι go ( το on the go θα καταργηθει). Μετα δικαουσαι εγκατασταση σε 5 διαφορετικες συσκευες κι ααααν δεν κανω λαθος μονο μια μπορει να παιζει. Στο avclub.gr υπαρχουν υπαρχει thread, δες τις λεπτομερειες. Η νεα εφαρμογη τα σπαει, παιζει σε box, tablet, κινητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mourouzis2005 είπε

Πρεπει να κανει cosmote id, θα μπει στο profile και θα αναβαθμισει σε cosmote tv αντι go ( το on the go θα καταργηθει). Μετα δικαουσαι εγκατασταση σε 5 διαφορετικες συσκευες κι ααααν δεν κανω λαθος μονο μια μπορει να παιζει. Στο avclub.gr υπαρχουν υπαρχει thread, δες τις λεπτομερειες. Η νεα εφαρμογη τα σπαει, παιζει σε box, tablet, κινητο. 

Ωραίος! Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2020 στις 11:03 ΠΜ, mourouzis2005 είπε

Πρεπει να κανει cosmote id, θα μπει στο profile και θα αναβαθμισει σε cosmote tv αντι go ( το on the go θα καταργηθει). Μετα δικαουσαι εγκατασταση σε 5 διαφορετικες συσκευες κι ααααν δεν κανω λαθος μονο μια μπορει να παιζει. Στο avclub.gr υπαρχουν υπαρχει thread, δες τις λεπτομερειες. Η νεα εφαρμογη τα σπαει, παιζει σε box, tablet, κινητο. 

Σωστά και παίζει μόνο σε μια συσκευή εκτός αν ενεργοποιήσεις τις επιπλέον συσκευές που κοστίζει 5 ευρώ και βλέπεις ταυτόχρονα σε 2 συσκευές Αλλά όχι αθλητικό πρόγραμμα και οι 2.

Επίσης στις συσκευές έχουν προστεθεί smart tv samsung κάποια μοντέλα που έχουν tizen 3.0 και πάνω. Και κάποιες SONY με ANDROID TV. Στο μέλλον θα βγει και για LG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...