Προς το περιεχόμενο

Αγορά από best price


damoclesword

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε. Ψάχνω για αγορά κινητού και παρατήρησα πως το σάιτ bestprice.gr έχει ένα κλικ καλύτερες τιμές από το skroutz, όμως δεν ξέρω αν παίζει κάτι ύποπτο πίσω από αυτό. Δεν μιλάω βέβαια για κραυγαλέες διαφορές, αλλά της τάξης των 20-30 ευρώ (που και πάλι δεν τις λες αμελητέες). Έχει κανείς εμπειρία από το συγκεκριμένο σάιτ; Είναι safe;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To site είναι ίδιας πολιτικής με το skroutz σου προβάλει καταστήματα κατά αύξουσα τιμή και αγοράζεις σε όποιο κατάστημα επιθυμείς 

Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι κάποια αναξιόπιστα μαγαζιά τα οποία τρώνε μπανκ απο το σκρούτζ λόγο κακών κριτικών και οργώνουν στο bestprice 

Αλλά αυτόν τον κίνδυνο τον έχεις και στο skroutz 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς φοβάμαι κι εγώ. Δλδ το skroutz λίγο πολύ είναι πια γνωστό και έχει και μια φήμη. Ενώ στο άλλο μπορεί να σου κάτσει απατεωνιά πιο εύκολα. Έχεις ψωνίσει εσύ ποτέ από αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, KiriosMarios είπε

Καμία σχέση

Το Σκρουτζ παίρνει πολύ μεγάλη προμήθεια

Άρα γι αυτό και οι ελαφρώς πιο ψηλές τιμές σε σχέση με το άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KiriosMarios είπε

Ναι βρε

Το Σκρουτζ λόγω ονόματος τους θα παίρνει χοντρά

Το Σκρουτζ δεν παίρνει προμήθεια στα καταστήματα. Πληρώνεται με το κλικ είτε αγοράσεις είτε όχι. Αλλά όντως τα παίρνει χοντρά ανεξάρτητα από το πως τα παίρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι έχω ψωνίσει αρκετές φορές απο best price είναι κομπλέ .... και απο μαγαζιά που δεν τα έχει το skroutz

Aλλα οπως είπαμε και εκεί θέλει προσοχή ... γιαυτό και έχει αξιολογήσεις το κάθε κατάστημα 

Επεξ/σία από poseidon98
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Μπορώ να αξιολογήσω δυο φορές το ίδιο κατάστημα ή μόνο μια;

Έκανα δεύτερη παραγγελία αλλά πηγαίνοντας να το αξιολογήσω εχω την επιλογή να επεξεργαστώ την αρχική μου αξιολόγηση και οχι να κάνω μια καινουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...