Προς το περιεχόμενο

Fall Guys: Ultimate Knockout [PC][PS4]


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλέον έχουμε περάσει στο εκνευριστικό σημείο του να κάνει disconnects σε κάθε γύρο ή να μην σε γυρνάει στο lobby, οπότε και δεν σου δίνει τους πόντους, πάρα μόνο εαν κάνεις relog..

Αν συνεχίσει έτσι, δε βλέπω να συνεχίζω και γω με το παιχνίδι για πολύ ακόμα. Επίσης χρειάζεται πίστες,χθες κιόλας!

---

Edit

Παίζω στο PS4 τώρα, και είναι πολύ πιο fun to play. Είναι πολύ πιο εύκολο! Συν ότι τρέχει πολύ καλύτερα αποτι στο PC, δεν έχει καθόλου input lag τι να λέμε τώρα.

 Τα ομαδικά παραμένουν ΓΤΠ και εδώ πάντως. Πρέπει να γίνουν ξεχωριστή κατηγορία σίγουρα, χαλάνε την όλη φάση.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ το πήρα για τον μικρό..γκουχ γκουχ. Και τελικά βρεθήκαμε  να παίζουμε οικογενειακώς στην tv (μέσω steam link) για 2 ώρες! Ρίξαμε τρελό  γέλιο.

Επεξ/σία από newlynx
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκα πρώτος μια φορά, υπάρχει ελπίδα για όλους. Είδα βέβαια και τον πρώτο μου cheater, πέταγε σε συγκεκριμένα σημεία της πίστας μόνο ώστε να μην γίνει αντιληπτός. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Που να βαλουν και παραπανω περιεχομενο κιολας τι εχει να γινει.

Στην αποψινή gamescom θα αποκαλύψουν το season 2 μεταξύ άλλων.

 

 

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Είμαι τελείως άσχετη με το θέμα και θέλω τη βοήθειά σας. Χθες ο γιος μου αγόρασε μία κάρτα 20€ για να αγοράσει το fall guys στο ps4. Όμως δεν μπορεί να παίξει γιατί τον πετάει μέσα στο ps plus. Γνωρίζετε να μου πείτε γιατί δεν μπορεί να παίξει ή τι πρέπει να κάνει για να παίξει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, stammar είπε

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Είμαι τελείως άσχετη με το θέμα και θέλω τη βοήθειά σας. Χθες ο γιος μου αγόρασε μία κάρτα 20€ για να αγοράσει το fall guys στο ps4. Όμως δεν μπορεί να παίξει γιατί τον πετάει μέσα στο ps plus. Γνωρίζετε να μου πείτε γιατί δεν μπορεί να παίξει ή τι πρέπει να κάνει για να παίξει; 

H ερώτηση είναι για το PS Plus που είναι στην ενότητα με τις κονσόλες, ενώ εδώ είμαστε στην ενότητα του PC και αν και μπορούμε να βοηθήσουμε για το ίδιο το παιχνίδι, για πιο "κονσολοκεντρικές" ερωτήσεις, πρέπει να πάνε στο αντίστοιχο μέρος.

Αλλά απ' όσο ξέρω, το Fall Guys είναι δωρεάν με PS Plus συνδρομή. Για παραπάνω λεπτομέρειες όμως, καλύτερα στο αντίστοιχο τόπικ που έκανα link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει οπωσδήποτε να φτιάξουν αυτό το θέμα με τους hackers , στα τελευταία παιχνίδια βλέπω συνέχεια κάποιον να πετάει στα ουράνια , και παλι όμως το παιχνίδι παραμένει διασκεδαστικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SPANK είπε

Πρέπει οπωσδήποτε να φτιάξουν αυτό το θέμα με τους hackers , στα τελευταία παιχνίδια βλέπω συνέχεια κάποιον να πετάει στα ουράνια , και παλι όμως το παιχνίδι παραμένει διασκεδαστικό 

Αν βλέπαμε τα id των steam παικτών θα ήταν πιο εύκολο μέσω βίντεο να εντοπιστούν. Δεν ξέρω γιατί δεν το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...