Προς το περιεχόμενο

Η Google μετατρέπει τα Android smartphone σε σεισμογράφους


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπάμε insomnia είναι πηγή γνώσης και όχι μόνο θα έπρεπε να επικροτειτε τέτοια σαιτ που προσφέρουν,  τόσα πολλά χρόνια δεν έχει περάσει ούτε μέρα που να μην έχω μπει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, blackhill66 είπε

Αγαπάμε insomnia είναι πηγή γνώσης και όχι μόνο θα έπρεπε να επικροτειτε τέτοια σαιτ που προσφέρουν,  τόσα πολλά χρόνια δεν έχει περάσει ούτε μέρα που να μην έχω μπει 

 

Βγάλε το κοτόπουλο και θα πατήσω  όχι μία αλλά δέκα καρδούλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gzisis69 είπε

το insomnia παει απο το κακο στο χειροτερο εδω και καιρο. Βαρετα θεματα, ολο κατι με την αππλε, κουραστικα πανομοιοτυπα σχολια κατω απο καθε δημοσιευση. Αν δεν εχετε την θεματολογια να στηριξετε καημερινες ενημερωσεις καντε το καλυτερα εβδομαδιαια ωστε να μην διαβαζει ο κοσμος την καθε σαβουρα. Αν συνεχισει ετσι θα σταματησω να μπαινω αυτα τα 3-5 λεπτα που εμπαινα.

Φίλε μου μπορείς να κάνεις αυτό που είπες . Μπες στο σάιτ μια φορά τη βδομάδα και διάβασε μόνο τα ποστ που σου φαίνονται ενδιαφέροντα.

Ον τοπικ τώρα μου θύμισε που στην Ιαπωνία έχουν σειρήνες και βαραν πριν τον σεισμό.

Στο κινητό θα ήταν πολύ χρήσιμο ειδικά για σεισμογενείς περιοχές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια ο @gzisis69 εκφερε μια γνωμη..

Σωστη ή λαθος δεν εχει σημασια, ειναι γνωμη του αλλα βεβαια αν εδινε ryzen στις αγγελιες κοψοχρονια θα ηταν το καλυτερο μελος κ το καλυτερο παιδι ετσι?

Επεξ/σία από matsakonistisbm
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, gzisis69 είπε

το insomnia παει απο το κακο στο χειροτερο εδω και καιρο. Βαρετα θεματα, ολο κατι με την αππλε, κουραστικα πανομοιοτυπα σχολια κατω απο καθε δημοσιευση. Αν δεν εχετε την θεματολογια να στηριξετε καημερινες ενημερωσεις καντε το καλυτερα εβδομαδιαια ωστε να μην διαβαζει ο κοσμος την καθε σαβουρα. Αν συνεχισει ετσι θα σταματησω να μπαινω αυτα τα 3-5 λεπτα που εμπαινα.

Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο δεν είναι η άποψη σου αλλά που υπάρχουν έστω πάνω από ένας που συμφωνεί μαζί σου. Και το χειρότερο ότι εμείς που δεν συμφωνούμε ασχολούμαστε να σου απαντήσουμε including me. 

Τραγικό... Πιο τραγικό και από την άποψη σου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, gzisis69 said:

το insomnia παει απο το κακο στο χειροτερο εδω και καιρο. Βαρετα θεματα, ολο κατι με την αππλε, κουραστικα πανομοιοτυπα σχολια κατω απο καθε δημοσιευση. Αν δεν εχετε την θεματολογια να στηριξετε καημερινες ενημερωσεις καντε το καλυτερα εβδομαδιαια ωστε να μην διαβαζει ο κοσμος την καθε σαβουρα. Αν συνεχισει ετσι θα σταματησω να μπαινω αυτα τα 3-5 λεπτα που εμπαινα.

 

To insomnia κοάλα έτσι ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, blackhill66 είπε

Αγαπάμε insomnia είναι πηγή γνώσης και όχι μόνο θα έπρεπε να επικροτειτε τέτοια σαιτ που προσφέρουν,  τόσα πολλά χρόνια δεν έχει περάσει ούτε μέρα που να μην έχω μπει 

👍👍👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερετε ολοι οτι δεν ειστε υποχρεωμενοι να διαβασετε καθε ειδηση ή καθε σχολιο και πολυ περισσοτερο να επηρεαστειτε τοσο ωστε να απαντησετε σε αυτο,ετσι?

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

Βγάλε το κοτόπουλο και θα πατήσω  όχι μία αλλά δέκα καρδούλες

αυγουλακια ντεν ετρωγες μικρος ,δεν ειναι κοτοπουλο ρε μπεκατσα ειναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2020 στις 8:32 ΜΜ, _BASSstarlet_ είπε

Συγνώμη, αλλά σε 3-5 λεπτά τι προλαβαίνεις να διαβάσεις;Το ζώδιό σου;

Κάνει log in και log out. 😄

Εγώ μια χαρά περνάω τις ώρες μου στο forum όταν δεν έχω άλλη επιλογή, διαβάζοντας συγκεκριμένα θέματα και με έχουν βοηθήσει όπως και εγώ σε διάφορα θέματα.Επίσης οι αγγελίες είναι χρήσιμες.

Υπάρχει και το Μπλα Μπλα που και εκεί υπάρχουν όλων των ειδών θέματα χωρίς περιορισμό (Ευτυχώς οχι για πολιτικά) που πραγματικά βοηθούν πολλά μέλη που γνωρίζουν.

Το μόνο που χαλάει το forum είναι τα troll που δεν σέβονται τον κόπο και την "ελαστικότητα" των moderators.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/8/2020 στις 1:41 ΠΜ, matsakonistisbm είπε

Παιδια ο @gzisis69 εκφερε μια γνωμη..

Σωστη ή λαθος δεν εχει σημασια, ειναι γνωμη του αλλα βεβαια αν εδινε ryzen στις αγγελιες κοψοχρονια θα ηταν το καλυτερο μελος κ το καλυτερο παιδι ετσι?

Πράγματι... Σωστή η λαθος γνώμη δεν εχει σημασία.

Καλόβουλη ή κακόβουλη ομως, εχει... 

Spoiler

Όσο για τη σύγκριση και το παράδειγμα με τη ryzen στις αγγελίες κλπ, διεκδικεί το βραβείο αλανταλονισμού κατά την γνώμη μου... Θα δω αν θα το παρει στο τελος του έτους... 

 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2020 στις 11:00 ΜΜ, blackhill66 είπε

Αγαπάμε insomnia είναι πηγή γνώσης και όχι μόνο θα έπρεπε να επικροτειτε τέτοια σαιτ που προσφέρουν,  τόσα πολλά χρόνια δεν έχει περάσει ούτε μέρα που να μην έχω μπει 

Μήνυμα από το insomnia.gr: "Τα λεφτά κατατέθηκαν στο λογαριασμό σας.":P

Σοβαρά τώρα, χαίρομαι που σου αρέσει το site εγώ είχα γνωρίσει και συμπαθήσει πάρα πολύ το insomnia από τότε που είχε την πρώτη του εμφάνιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...