Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η ενοποίηση μηνυμάτων Instagram και Messenger


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, emperor4her είπε

προσωπικα αν εβρισκα και μια εφαρμογη να ενοποιουσε τα παντα χαρουμενος θα ημουν.. 

οι μισοι μου στελνουν σε viber, αλλοι σε fb, αλλοι σε whatsapp, αλλοι σε instagram, εχω και κανα 2 καμενους που στελνουν στη μαλακια της google το duo νομιζω λεγεται.. ολα σε ενα ταχτοποιημενα θα ταν καλυτερα

αν μπορείς κάνε με add να σου στέλνω hangouts!!! χαχαχα!!! 

Συμφωνώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, emperor4her said:

προσωπικα αν εβρισκα και μια εφαρμογη να ενοποιουσε τα παντα χαρουμενος θα ημουν.. 

οι μισοι μου στελνουν σε viber, αλλοι σε fb, αλλοι σε whatsapp, αλλοι σε instagram, εχω και κανα 2 καμενους που στελνουν στη μαλακια της google το duo νομιζω λεγεται.. ολα σε ενα ταχτοποιημενα θα ταν καλυτερα

Προσωπικά το έχω εφαρμόσει και το τηρώ από το 2007 που πήγα σε iPhone μέχρι σήμερα. Μόνο iMessage σε αυτούς που έχουν iPhone, Viber στους υπόλοιπους με Android και sms για την σπάνια (πλέον) περίπτωση που κάποιος δεν έχει τίποτα από τα δύο. Messenger έχω αλλά δεν απαντάω ποτέ και αν κάποιος που δε γνωρίζει την απέχθεια μου με αυτό μου στείλει μήνυμα εκεί τον κατευθύνω στα προηγούμενα δύο, αν επιμείνει δε τον κάνω block 😁. WhatsUp, Hangouts, κλπ δεν έχω.

Επεξ/σία από Dr.Fuzzy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, barman_ είπε

Επιτέλους. Δεν υπάρχει χειρότερο Im από του Instagram 

Δεν υπαρχει χειροτερη πλατφορμα,οχι μονο IM.

Τοσο δημοφιλης,και δεν εχει ουτε τα βασικα.

Ας μη μιλησω για το search,πραγματικα οτι χειροτερο εχω δει σε αναλογια.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κυκλοφορήσει μια φήμη, πως το instagram είναι για βιζιτούδες.

Αληθεύει, λέτε;

Ίσως γι'αυτό είναι απλό.

Επεξ/σία από _BASSstarlet_
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι όλες αυτές οι εφαρμογές να χρησιμοποιούσαν ένα ανοικτό πρότυπο όπου μέσω API να μπορούσες να λάβεις να στείλεις μηνύματα. Σε επαγγελματίες που μιλάνε αρκετές ώρες μέσα απ τα social media θα έλυνε τα χέρια. Η ενοποίηση των εφαρμογών ωστόσο δεν θα χαροποιήσει πολλούς. Για αρκετούς υπάρχει λόγος που χρησιμοποιεί το instagram και όχι το whats up η το messenger. Τους πρώτους πάλι θα τους βολέψει.

 

 

6 ώρες πριν, chrisxpap είπε

Κοίτα αν έδινε και η amd με την intel "free" επεξεργαστές όπως έιναι το φβ και το ινστα , ας είχαμε ενοποίηση κανένα πρόβλημα. 
Θα σε χάλαγε αν έβρισκαν ένα εμβόλιο για όλες τις αρρώστιες? 
Θα σε χάλαγε αν είχαμε ενοποίηση netflix,appleTV,disney,houlu κτλ?

 

Καλά το ξεκίνησες. Αλλά στο τέλος το χάλασες. Όταν όλα τα τελευταία εξαγοραστούν από έναν ή δύο οι τιμές θα φτάσουν στο θεό. Αυτό είναι αποτέλεσμα του μονοπώλιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chrisxpap είπε

Κοίτα αν έδινε και η amd με την intel "free" επεξεργαστές όπως έιναι το φβ και το ινστα , ας είχαμε ενοποίηση κανένα πρόβλημα. 
Θα σε χάλαγε αν έβρισκαν ένα εμβόλιο για όλες τις αρρώστιες? 
Θα σε χάλαγε αν είχαμε ενοποίηση netflix,appleTV,disney,houlu κτλ?

Αδερφέ, επειδή έχω ένα ιδιόκτητο π;νεπισυημιο στο Σικάγο, μήπως θες να αναλάβεις την έδρα του μονοπωλιακού καθεστώτος ;

Προσωπικά σε βρίσκω έτοιμο να διαπρέψεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 μεγάλο αρνητικό που έχει το Instagram, είναι πως δεν διαχωρίζονται οι φωτογραφίες απο τα βίντεο η που δεν έχει την επιλογή άλμπουμ.Ολα είναι χύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manolis940 είπε

Το καλύτερο είναι όλες αυτές οι εφαρμογές να χρησιμοποιούσαν ένα ανοικτό πρότυπο όπου μέσω API να μπορούσες να λάβεις να στείλεις μηνύματα. Σε επαγγελματίες που μιλάνε αρκετές ώρες μέσα απ τα social media θα έλυνε τα χέρια. Η ενοποίηση των εφαρμογών ωστόσο δεν θα χαροποιήσει πολλούς. Για αρκετούς υπάρχει λόγος που χρησιμοποιεί το instagram και όχι το whats up η το messenger. Τους πρώτους πάλι θα τους βολέψει.

Καλά το ξεκίνησες. Αλλά στο τέλος το χάλασες. Όταν όλα τα τελευταία εξαγοραστούν από έναν ή δύο οι τιμές θα φτάσουν στο θεό. Αυτό είναι αποτέλεσμα του μονοπώλιου.

Το νετφλιξ μόνο του ήταν για πολύ καιρό, τουλάχιστον στα νούμερα που έπαιζε οι άλλοι ήταν πολύ πίσω. με τον ερχομαι τις disney,apple δεν θυμάμαι να άλλαξαν ιδιαίτερα οι τιμές.

42 λεπτά πριν, Gk2016 είπε

Αδερφέ, επειδή έχω ένα ιδιόκτητο π;νεπισυημιο στο Σικάγο, μήπως θες να αναλάβεις την έδρα του μονοπωλιακού καθεστώτος ;

Προσωπικά σε βρίσκω έτοιμο να διαπρέψεις.

όπως είδες στο 1ο παράδειγμα είπα να τα δίνουν free, οπότε ας είχαμε μονοπώλιο, ποιον νοιάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχε κάποια προβλήματα το trillian, θυμάμαι αμυδρά.

Και όμως βλέπω πως υπάρχει ακόμα.

Δυστυχώς δεν υπάρχει το Kazaalite (άσχετο) :(

Επεξ/σία από _BASSstarlet_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, emperor4her είπε

προσωπικα αν εβρισκα και μια εφαρμογη να ενοποιουσε τα παντα χαρουμενος θα ημουν.. 

οι μισοι μου στελνουν σε viber, αλλοι σε fb, αλλοι σε whatsapp, αλλοι σε instagram, εχω και κανα 2 καμενους που στελνουν στη μαλακια της google το duo νομιζω λεγεται.. ολα σε ενα ταχτοποιημενα θα ταν καλυτερα

Franz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως θα κρατάμε 3 θέματα ανοιχτά τώρα; Εγώ με έναν φίλο μου μιλάμε για κάρτες γραφικών στο messenger, για κωλους στο Instagram και για δουλειά στο what's up. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...