Προς το περιεχόμενο

Μεταβλητός ο ρυθμός ανανέωσης της οθόνης του Galaxy Note20 Ultra


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Δε θελουν να κουβαλανε χοντρα και βαρια κινητα, αλλα θελουν να κουβαλανε τουβλα των 16cm; Ή μηπως τα 200gr ειναι λιγα;

Κατα τα αλλα ευπροσδεκτη η προσθηκη αυτης της τεχνολογιας αλλα καλλιστα θα μπορουσαν να βαλουν την μπαταρια του S20 Ultra. Κλασσικη τακτικη marketing οπου του χρονου θα βαλουν μεγαλυτερη μπαταρια για να πουν οτι κατι κανανε.

Ουτε πιο μεγαλη μπαταρια χρειαζοταν ουτε τπτ...αμα θελει η samsung να αυξησει την διαρκεια μπαταριας ακομα 10-15% περιπου απλα βαζει snapdragon σε ολον τον πλανητη...αλλα μετα δεν θα εχει να πουλαει καπου τα σαπακια τους exynos

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, tapitas είπε

Ουτε πιο μεγαλη μπαταρια χρειαζοταν ουτε τπτ...αμα θελει η samsung να αυξησει την διαρκεια μπαταριας ακομα 10-15% περιπου απλα βαζει snapdragon σε ολον τον πλανητη...αλλα μετα δεν θα εχει να πουλαει καπου τα σαπακια τους exynos

Φυσικα θα μπορουσε να βαλει και 5000αρη μπαταρια και SD865+ παντου!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο υπάρχουν κορόιδα που αγοράζουν τις σαβούρες που βγάζει η samsung, κορόιδο είναι να βάλει snap, το συμφέρων της κοιτάει. poco και πάλι poco κλάσεις ανώτερο σε όλα.   

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, chios είπε

Όσο υπάρχουν κορόιδα που αγοράζουν τις σαβούρες που βγάζει η samsung, κορόιδο είναι να βάλει snap, το συμφέρων της κοιτάει. poco και πάλι poco κλάσεις ανώτερο σε όλα.   

 

Αν αύριο ερχόταν ένας άνθρωπος και σου έλεγε σου χαρίζω ή το note 20 ultra ή το pocophone, θες να μου πεις ότι θα έπαιρνες το pocophone?

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ier506 είπε

Αν αύριο ερχόταν ένας άνθρωπος και σου έλεγε σου χαρίζω ή το note 20 ultra ή το pocophone, θες να μου πεις ότι θα έπαιρνες το pocophone?

Το note αποκλείεται να το έπαιρνα, χίλιες φορές ποκο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chios είπε

Το note αποκλείεται να το έπαιρνα, χίλιες φορές ποκο. 

Ok, σεβαστό. Εγώ θα προτιμούσα πάντως το Note 20 Ultra, το οποίο υπερτερεί σε όλους τους τομείς που με ενδιαφέρουν. Και επίσης επειδή ο Exynos στην πράξη δεν έχει καμία απολύτως αισθητή διαφορά με τον SD. Κάτοχος ήδη συσκευής με Exynos, δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα σε κανέναν τομέα. Η μόνη διαφορά που βρίσκω εγώ είναι να βάλεις ένα benchmark και να εχει καλύτερο αποτέλσμα ο SD. Οκ, δεν με νοιάζει, δεν πήρα συσκευή για benchmarking. :-)

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ier506 είπε

Ok, σεβαστό. Εγώ θα προτιμούσα πάντως το Note 20 Ultra, το οποίο υπερτερεί σε όλους τους τομείς που με ενδιαφέρουν. Και επίσης επειδή ο Exynos στην πράξη δεν έχει καμία απολύτως αισθητή διαφορά με τον SD. Κάτοχος ήδη συσκευής με Exynos, δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα σε κανέναν τομέα. Η μόνη διαφορά που βρίσκω εγώ είναι να βάλεις ένα benchmark και να εχει καλύτερο αποτέλσμα ο SD. Οκ, δεν με νοιάζει, δεν πήρα συσκευή για benchmarking. :-)

Επειδη και εγω note 10+ εχω η αληθεια ειναι οτι ζεσταινεται πολυ το κινητο με Snap δεν ξερω αν ζεσταινεται τοσο.οσο το αν θα διαλεγα note η poco εννοειται note,οταν εχεις δοκιμασει note μενεις σε note .

Επεξ/σία από vromiara
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, chios είπε

Όσο υπάρχουν κορόιδα που αγοράζουν τις σαβούρες που βγάζει η samsung, κορόιδο είναι να βάλει snap, το συμφέρων της κοιτάει. poco και πάλι poco κλάσεις ανώτερο σε όλα.   

Κλάσης ανώτερο σε όλα το poco.

 Μάλιστα ...

 Στα του άρθρου τώρα 

Αναπτέρωσε την ελπίδα η είδηση αυτή για το καινούργιο I phone .

 Ουσιαστικά την ίδια οθόνη θα φοράνε καθότι σε φήμες δεξιά αριστερά από μεγάλα σάιτ το διάβασα αυτό το χαρακτηριστικό πως θα βρίσκεται ήδη στο υπάρχον Hardware του I phone 12 pro..

 Το μόνο που προβληματίζει στην εφαρμογή του είναι πως παίζει σε ανάλυση FHD .

 Όποτε με την μεγαλύτερη ανάλυση που έχει σαν στάνταρ η Apple στα pro μοντέλα της μου φαίνεται δύσκολο να πραγματοποιηθεί τουλάχιστον φέτος .

 Οψόμεθα ..

Επεξ/σία από Chris_BMW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, JcD είπε

Βέβαια αν θα ήθελε να κάνει κάτι ουσιαστικό για την κατανάλωση θα έδινε snapdragon παντού, οπότε ποκοφον και άγιος ο θεός!

Υπαρχει και το s10 lite για οποιον θελει samsung & snap με εγγυηση. Αλλιως αν εισαι σαομι φαν πας στο poco f2 pro το οποιο εχει πεσει αρκετα και δεν εχει καμια απολυτως σχεση με την αρχικο poco με την lcd οθονη και το πλαστικο σωμα. 

επιλογες παντα υπαρχουν!

49 λεπτά πριν, chios είπε

Το note αποκλείεται να το έπαιρνα, χίλιες φορές ποκο. 

Στεφανε εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chios είπε

Το note αποκλείεται να το έπαιρνα, χίλιες φορές ποκο. 

Είσαι άσχετος για αυτό. Να έλεγες κάτι άλλο οκ γούστα είναι.. αλλά ποκο; Πες απλά ότι δεν μπορείς να δώσεις τόσα για κινητό . Άκου ποκο αντί για νοτε 20 υλτρα , θα γελάμε για βδομάδες.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενετε μεχρι του χρονου και ισως ολοι να θελουμε Exynos μετα .. 

Για τα υπολοιπα περι επιλογων απλα το διασκεδαζω.. Συνεχιστε ελευθερα

Ρε τι γινεται..:D

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ier506 είπε

Ok, σεβαστό. Εγώ θα προτιμούσα πάντως το Note 20 Ultra, το οποίο υπερτερεί σε όλους τους τομείς που με ενδιαφέρουν. Και επίσης επειδή ο Exynos στην πράξη δεν έχει καμία απολύτως αισθητή διαφορά με τον SD. Κάτοχος ήδη συσκευής με Exynos, δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα σε κανέναν τομέα. Η μόνη διαφορά που βρίσκω εγώ είναι να βάλεις ένα benchmark και να εχει καλύτερο αποτέλσμα ο SD. Οκ, δεν με νοιάζει, δεν πήρα συσκευή για benchmarking. :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ier506 είπε

 

Αν αύριο ερχόταν ένας άνθρωπος και σου έλεγε σου χαρίζω ή το note 20 ultra ή το pocophone, θες να μου πεις ότι θα έπαιρνες το pocophone?

λάθος ερώτηση....αναλογικά τουλάχιστον λάθος!!

1 ούλτρα? η 3 πόκο?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, chios είπε

Όσο υπάρχουν κορόιδα που αγοράζουν τις σαβούρες που βγάζει η samsung, κορόιδο είναι να βάλει snap, το συμφέρων της κοιτάει. poco και πάλι poco κλάσεις ανώτερο σε όλα.   

Το ξεφτίλισες αδερφέ χαλάρωσε λίγο...αν θεωρεις καλυτερο κινητο ενα pocophone απο ενα note 20 ultra τοτε υπαρχει προβλημα, δεν ειμαι σε καμια περιπτωση samsung fan αλλα δεν υπαρχει συγκριση στα 2 κινητα ειδικα αν κανεις παραγγελια απτο εξωτερικο το note 20 ultra με τον sd865+

Επεξ/σία από tapitas
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...