Προς το περιεχόμενο

Poly Bridge


Arkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο @Arkin, ωραία playthrough videos και review.
Όντως αυτά τα bridge conσtructors μπορεί να καταντήσουν επικύνδυνα εθιστικά και το κάθε ένα έχει να προσφέρει κάτι διαφορετικό στο gameplay του. Έχω ασχοληθεί στο παρελθόν με το bridge constructor, το bc medieval, το bc portal καθώς και με το poly bridge το οποίο άφησα κάπου στη μέση αλλά βλέπω οτι με ωθείς να το συνεχίσω.
Υπάρχει βεβαίως και το bridge constructor 2 για το οποίο αναμένουμε τα video με το playthrough σου!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, e-tic είπε

Μπράβο @Arkin, ωραία playthrough videos και review.
Όντως αυτά τα bridge conσtructors μπορεί να καταντήσουν επικύνδυνα εθιστικά και το κάθε ένα έχει να προσφέρει κάτι διαφορετικό στο gameplay του. Έχω ασχοληθεί στο παρελθόν με το bridge constructor, το bc medieval, το bc portal καθώς και με το poly bridge το οποίο άφησα κάπου στη μέση αλλά βλέπω οτι με ωθείς να το συνεχίσω.
Υπάρχει βεβαίως και το bridge constructor 2 για το οποίο αναμένουμε τα video με το playthrough σου!

Να σε καλά φίλε μου όντως το παιχνίδι δεν περίμενα να είναι τόσο εθιστικο άφησα στην άκρη shadow warrior 2 και watch dogs. Ατελείωτες ώρες καψίματος αλλά και ανταμοιβης όταν κατάφερνα να περάσω ένα level. Το Bridge constructor 1 το έχω πάρει στο Android και το είχα προχωρήσει πριν χρόνια αρκετά αξιόλογο και αυτό. Συνέχισε το όπως και να έχει το poly bridge και ότι βοήθεια χρειαστείς εδώ είμαστε. Κάποια στιγμή θα πιάσω και το poly bridge 2 αλλά μετά από μήνες να ασχοληθώ λίγο και με άλλα παιχνίδια που τα έχω αφήσει στην άκρη και θα τσεκάρω και το Bridge constructor 2 που ανέφερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...