Προς το περιεχόμενο

Αποκαλύφθηκε το περιβάλλον χρήστη του Xbox Series X


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ihusa είπε

Tι να το κάνεις το περιβάλλον αν δεν έχεις exclusives..........

Έλα αδερφέ PS4 έχω και εγώ , αλλά μας φάγατε την ψυχή . Μπορώ να σου βρω χίλιους λόγους να πάρει κάποιος ένα Xbox στην νέα γενιά . Ο λόγος είναι 150 παιχνίδια day one με 10 ευρώ συνδρομή . 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

" ενώ οι καμπύλες θα αντικαταστήσουν τις αυστηρές γραμμές και γωνίες " 

μάλιστα... παρουσιάζει ένα εντελώς μονολιθικό τύπου κύβου με αυστηρές γραμμές μηχάνημα αλλά το UI καμπυλώνει....οι μεν με τους δε πρέπει να έχουν τσακωθεί εκεί μέσα... ή μήπως ακολουθούν τη σχεδιαστική γραμμή του χειριστηρίου?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Έλα αδερφέ PS4 έχω και εγώ , αλλά μας φάγατε την ψυχή . Μπορώ να σου βρω χίλιους λόγους να πάρει κάποιος ένα Xbox στην νέα γενιά . Ο λόγος είναι 150 παιχνίδια day one με 10 ευρώ συνδρομή 

Και της 2 κονσόλες είχα έδωσα το ps4 και κράτησα xbox και φυσικά το μετανιωσα. Δεν λέω πως είναι κακή κονσόλα ούτε καν... Exclusives δεν εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chris_g92 είπε

Έλα αδερφέ PS4 έχω και εγώ , αλλά μας φάγατε την ψυχή . Μπορώ να σου βρω χίλιους λόγους να πάρει κάποιος ένα Xbox στην νέα γενιά . Ο λόγος είναι 150 παιχνίδια day one με 10 ευρώ συνδρομή . 

Aν είσαι κανα παιδί ή φοιτητής που εχεις 6 ωρες gaminig την ημέρα, NAI το XBOX με το gamepass είναι καλύτερο.

Αν θέλεις να παίζεις λίγα και εκλεκτά μετά την δουλειά, και δεν έχεις χρόνο για δοκιμές του στυλ control , quantom break και αλλα ΧΒΟΧικους ΑΑΑ τίτλους. Πας στο PlayStation και παίζεις τα 10 διαμάντια αποκλειστικά που θα γουστάρεις τρελά στον ελάχιστο πολύτιμο χρόνο gaming που θα έχεις.

 

 

Επεξ/σία από blanka
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, blanka είπε

Aν είσαι κανα παιδί ή φοιτητής που εχεις 6 ωρες gaminig την ημέρα, NAI το XBOX με το gamepass είναι καλύτερο.

Αν θέλεις να παίζεις λίγα και εκλεκτά μετά την δουλειά, και δεν έχεις χρόνο για δοκιμές του στυλ control , quantom break και αλλα ΧΒΟΧικους ΑΑΑ τίτλους. Πας στο PlayStation και παίζεις τα 10 διαμάντια αποκλειστικά που θα γουστάρεις τρελά στον ελάχιστο πολύτιμο χρόνο gaming που θα έχεις.

 

 

Ούτε κάν... αν θέλεις διαμαντάκια πας Switch... χορτάσαμε με τα παιχνίδια τύπου ταινία... Game Pass λέει φοβερα... με 1€ έπαιξα Deliver us the moon, A Plague tale, Flight Simulator... πόσο θα πλήρωνα κανονικά;

Επεξ/σία από Atreidis
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, blanka είπε

Aν είσαι κανα παιδί ή φοιτητής που εχεις 6 ωρες gaminig την ημέρα, NAI το XBOX με το gamepass είναι καλύτερο.

Αν θέλεις να παίζεις λίγα και εκλεκτά μετά την δουλειά, και δεν έχεις χρόνο για δοκιμές του στυλ control , quantom break και αλλα ΧΒΟΧικους ΑΑΑ τίτλους. Πας στο PlayStation και παίζεις τα 10 διαμάντια αποκλειστικά που θα γουστάρεις τρελά στον ελάχιστο πολύτιμο χρόνο gaming που θα έχεις.

Φοιτητής δεν είμαι , έχω κάνα 2 μηνο να ανοίξω το PS4 σκέψου επειδή δεν προλαβαίνω . Η γνώμη μου είναι γενικη για κάποιον που προλαβαίνει να παίξει . Για αυτό άλλωστε έχω PS4 εν τέλει αντί για Xbox . Αλλά αν έιχα χρόνο σίγουρα θα έπαιρνα Xbox για να έλιωσα (παράλληλα με το PS4)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, selin323 είπε

Εκτός από τα Windows δεν υπάρχει πουθενά  η εταιρεία ότι βγάζει είναι χειρότερο η απλά έχει μείνει πολύ πίσω

 

Ισχυει. Εγω λέω να πετάξει την βλακεία το Azure να δουμε μετα πως το ps4 σου θα μπαινει internet

8 ώρες πριν, ihusa είπε

Tι να το κάνεις το περιβάλλον αν δεν έχεις exclusives..........

 

Πραγματικά ομως φτάνει. Εχετε γινει γραφικοί τελειως

4 ώρες πριν, blanka είπε

Aν είσαι κανα παιδί ή φοιτητής που εχεις 6 ωρες gaminig την ημέρα, NAI το XBOX με το gamepass είναι καλύτερο.

Αν θέλεις να παίζεις λίγα και εκλεκτά μετά την δουλειά, και δεν έχεις χρόνο για δοκιμές του στυλ control , quantom break και αλλα ΧΒΟΧικους ΑΑΑ τίτλους. Πας στο PlayStation και παίζεις τα 10 διαμάντια αποκλειστικά που θα γουστάρεις τρελά στον ελάχιστο πολύτιμο χρόνο gaming που θα έχεις.

 

 

 

Αν θες διαμάντια πας σε Nintendo. Που κατάφερε σε συσκευη πιο αδυναμη απο το iPad να βγαλει το Zelda. Αλλά εχεις δικιο. Τι να τα κανεις τα δεκάδες παιχνιδια σε ολες τις πιθανές κατηγορίες. Τι να τα κανεις τα χιλιάδες indie. Μπορεις να παιξεις το ιδιο 3rd person action παιχνιδι 20 φορες με διαφορετικό skin. Εχεις δικιο. Μείνε στο PS4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, blanka said:

Aν είσαι κανα παιδί ή φοιτητής που εχεις 6 ωρες gaminig την ημέρα, NAI το XBOX με το gamepass είναι καλύτερο.

Αν θέλεις να παίζεις λίγα και εκλεκτά μετά την δουλειά, και δεν έχεις χρόνο για δοκιμές του στυλ control , quantom break και αλλα ΧΒΟΧικους ΑΑΑ τίτλους. Πας στο PlayStation και παίζεις τα 10 διαμάντια αποκλειστικά που θα γουστάρεις τρελά στον ελάχιστο πολύτιμο χρόνο gaming που θα έχεις.

To Control βέβαια έχει βγει παντού αλλά ΟΚ. 

Κατά τα άλλα δεν χρειάζεται να δοκιμάζεις αν δεν θες, χάνεις βέβαια πολλά καλά παιχνίδια που οι περισσότεροι δεν έχουν ιδέα ότι υπάρχουν, βάζεις τα γνωστά και παίζεις. 

Γενικά δεν έχει έλλειψη καλών παιχνιδιών. Αν τώρα κάποιος θέλει να παίξει τα αποκλειστικά του PS4 είναι άλλο πράγμα και άσχετο με την ποιότητα των παιχνιδιών που υπάρχουν στο game pass. 

 

53 minutes ago, NamelessDead said:

Μπορεις να παιξεις το ιδιο 3rd person action παιχνιδι 20 φορες με διαφορετικό skin.

Ε ναι. 

Τι παίζεις Spiderman, τι Bloodborne, τι Last Guardian, τι Last of Us το ίδιο πράγμα με άλλο skin είναι. 

Γενικά οι χαζές γενικεύσεις από καμία πλευρά δεν βοηθούν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, chris_g92 είπε

Έλα αδερφέ PS4 έχω και εγώ , αλλά μας φάγατε την ψυχή . Μπορώ να σου βρω χίλιους λόγους να πάρει κάποιος ένα Xbox στην νέα γενιά . Ο λόγος είναι 150 παιχνίδια day one με 10 ευρώ συνδρομή . 

Δεν το ειπες σωστα,150 παλια παιχνιδια day one.Αλλα αφου εχεις ps4, δεν σε απασχολει αυτο αφου παιζεις αποκλειστικες παιχνιδαρες.

Επεξ/σία από auron12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, auron12 said:

Δεν το ειπες σωστα,150 παλια παιχνιδια day one.Αλλα αφου εχεις ps4, δεν σε απασχολει αυτο αφου παιζεις αποκλειστικες παιχνιδαρες.

Όχι ακριβώς. 

Ότι βγάζει η Microsoft μπαίνει αμέσως καθώς και αρκετά πιο μικρά και indie παιχνίδια. 

Στο τέλος βέβαια το ζήτημα είναι αν τα έχεις παίξει και όχι πόσο παλιά είναι. 

Για παράδειγμα χθες τελείωσα το Red Dead Redemption 2 στο game pass. Κοντεύει 2 χρόνων αλλά από τη στιγμή που δεν το είχα παίξει γιατί να με νοιάζει? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το νεο ui μπηκα να διαβασω κ βλεπω τους κλασικους γραφικους σονυφανμποιδες να λενε για εκθκλουθιβθ παλι .. πραγματικα παιδια σαν ποναει η ms μου φαινεται. Παω τωρα να μπω σε κανενα thread του samsung galaxy να τους γραψω οτι δεν εχουν ios να τους τρελανω 😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, blanka είπε

Aν είσαι κανα παιδί ή φοιτητής που εχεις 6 ωρες gaminig την ημέρα, NAI το XBOX με το gamepass είναι καλύτερο.

Αν θέλεις να παίζεις λίγα και εκλεκτά μετά την δουλειά, και δεν έχεις χρόνο για δοκιμές του στυλ control , quantom break και αλλα ΧΒΟΧικους ΑΑΑ τίτλους. Πας στο PlayStation και παίζεις τα 10 διαμάντια αποκλειστικά που θα γουστάρεις τρελά στον ελάχιστο πολύτιμο χρόνο gaming που θα έχεις.

Ποσό δίκιο έχεις , ρε φίλε. Για να μη παρεξηγηθώ έχω και ps4 & Xbox , αλλά δυστυχώς το game pass σε περιορίζει παρά πολύ αν τρέχεις όλη μέρα. 
 

Εβαλα τα Χριστούγεννα 3 μήνες για να παίξω τα Just Cause 4 & Shadow of the tomb raider γοατι σκέφτηκα ότι είναι κρίμα να δώσω σχεδόν τα διπλάσια λεφτά να τα αγοράσω μτχ και μετά να μπαίνω στη διαδικασία να τα ξανά πουλάω . Τον Φλεβάρη τα έβγαλαν σχεδόν ταυτόχρονα και έμεινα στη μέση των δυο παιχνιδιών . 
αρχες Ιούνη τώρα έβαλα κυρίως λόγω RDR2 αλλά και για λίγο κάψιμο στο forza. Εν τελεί, το forza δεν έπαιξε ποτέ και τώρα σκέφτομαι ποτέ να προλάβω να τελειώσω το RDR2 .

 

Μακαρι να υπήρχε αυτή η υπηρεσία με αυτά τα παιχνίδια πριν 2-3 χρόνια που ήμουν φοιτητής και χτυπούσα 300 ώρες/μήνα στο rainbow six και στο gta 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, ihusa είπε

Και της 2 κονσόλες είχα έδωσα το ps4 και κράτησα xbox και φυσικά το μετανιωσα. Δεν λέω πως είναι κακή κονσόλα ούτε καν... Exclusives δεν εχει

 Ολα εχουν exclusive η διαφορα ειναι στην ποιοτητα παιχνιδιων. Εχεις ενα δικιο σε αυτο που λες και εγω ειχα και τα δυο, αλλα κρατησα το xbox λογω συνδρομης . Καπου χανεις καπου κερδιζεις.Πιστευω οτι αν παιξεις τα πιο γνωστα exclusive παιχνιδια σε ps4 μετα το βαριεσαι ,ενω με το xbox εχεις με λιγα χρηματα πολλα δωρεαν παιχνιδια. Ειναι λιγο υποκειμενικο τι ειναι καλυτερο για τον καθε ενα....αλλα εισαι μεσα στο insomnia και εδω τα πραγματα ειναι καπως ...hardcore αν δεν συμφωνει καποιος!! Ελπιζω και εγω σε κατι καλυτερο σε παιχνιδια περα απο το halo , gears of war ,forza οπως το φοβερο ori που ειδαμε σε 2 καταπληκτικα παιχνιδια. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...