Προς το περιεχόμενο

HP Laser εκτυπωτής LaserJet Pro M15a ~ 36,9€ ΓΕΡΜΑΝΟΣ [ΤΕΛΟΣ]


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

38 λεπτά πριν, ducath είπε

Ξανά μη διαθέσιμο!

Επίτηδες το κάνουν για να τρώει χρόνο ο Billator να το διορθώνει κάθε τρείς και λίγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

Έχει προσέξει κανείς ποια είναι η χαμηλότερη τιμή σε πολυμηχανημα (ανεξάρτητους ποιότητας) σε laser;

Τυπώνω ελάχιστα, τα μελάνια μετά μπορεί να στεγνώσουν κλπ κλπ.

Με ένα τόνερ πιστεύω θα τη βγάλω για χρόνια. Έτσι για να υπάρχει δλδ κάτι στο σπίτι,

  Απόκρυψη περιεχομένων

αν και από κάτω έχω φωτοτυπαδικο, 0.05€/σελίδα, λιγότερο μου κοστίζει αλλά κοστίζει ο χρόνος στην ουρά

Για τέτοια χρήση σε καλύπτει ένας εκτυπωτής σαν του θέματος και σκανάρεις με το κινητό σου όταν χρειαστείς.

Απόλυτα πρακτική και οικονομική λύση.(γλιτώνεις και το μπαουλάκι/πολυμηχάνημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Doubt είπε

Για τέτοια χρήση σε καλύπτει ένας εκτυπωτής σαν του θέματος και σκανάρεις με το κινητό σου όταν χρειαστείς.

Απόλυτα πρακτική και οικονομική λύση.(γλιτώνεις και το μπαουλάκι/πολυμηχάνημα)

Αυτό έκανα μόλις σήμερα δοκιμαστικά.

Κατέβασα το Office Lens και κάποια άλλα προγράμματα για σκάνερ και τα ανέβασε κατευθείαν στο Drive.

Μιλάω τώρα για καμμια απόδειξη-τιμολόγιο, καμμία ταυτότητα, τέτοια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, pascalia2 είπε

Κανα κολπο να γινει wifi γινεται; Με hardware.

Φθηνός τρόπος με ένα Raspberry pi zero https://howchoo.com/g/ntvlodqwmzq/wireless-printer-raspberry-pi

και ακριβός τρόπος με ένα wireless print server https://www.skroutz.gr/c/727/print-servers.html?from=cat-match&o=print+server

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο πανηγύρι ο Γερμανός. 

Παρήγγειλα το need for speed heat για το Xbox στα 9.90€. φυσικά το είχε διαθέσιμο και μάλιστα πλήρωσα με χρεωστικη και έβαλα παραλαβή από κατάστημα 

2 ημέρες περασαν, καμία επικοινωνία για παραλαβή. Τους καλώ και λένε ότι δεν είναι διαθέσιμο και δε ξέρουν πότε θα είναι.  Προς το παρών δεν ακύρωσα. Ρώτησα σε περίπτωση ακύρωσης πότε επιστρέφουν τα χρήματα στην κάρτα και απάντησαν σε 14 ημέρες. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/8/2020 στις 3:26 ΜΜ, kmarios είπε

 Και εγώ το ίδιο. Το έχω πάνω σε ρούτερ με openwrt και παίζει δυκτιακα χωρίς κολλήματα

Πως το έκανες φίλε αυτό ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...