Προς το περιεχόμενο

HP Laser εκτυπωτής LaserJet Pro M15a ~ 36,9€ ΓΕΡΜΑΝΟΣ [ΤΕΛΟΣ]


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, Doubt είπε

Δεν είναι το κόστος μελανιού ανά σελίδα που προβληματίζει, αλλά το κόστος αλλαγής μελανιών επειδή ξεραίνονται από την αχρηστία και γι'αυτό αξίζει να το επιλέξεις αντί για κάποιο συνονθύλευμα πλαστικών που λέγεται inkjet printer ή inkjet πολυμηχάνημα.

Πούλησα πολυμηχανημα HP6700 έναντι 50€, μαζί με μελάνια κόστους 50€, κοινώς τον χάρισα, για αυτό ακριβώς το λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά εκτυπωτής είναι. Εκτυπώνει γρήγορα και φτηνά. Ακόμα και με καλώδιο δηλαδή να τον έχεις συνδεδεμένο είναι super. Έχω δύο inkjet παρατημένος στην αποθήκη γιατί βαριέμαι να ψάχνω για φτηνά μελάνια τα οποία θα τα χρησιμοποιήσω για 5 - 6 εκτυπώσεις και μετά κλάφτα τα μελάνια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα, ευχαριστώ τον ts, είχα μιλήσει τη Δευτέρα με την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν να μιλήσω με κατάστημα γιατί παρόλο που η προσφορά είχε εξαντληθεί στο site,υπήρχε απόθεμα στις αποθήκες, οποτε μίλησα με κατάστημα και έκανες τηλεφωνικά παραγγελία και σήμερα μου τον έφεραν. Το λέω μήπως θέλει ακόμα καπιος να αγοράσει να ρώτησε σε κατάστημα αν μπορούν να του φέρουν. Στην ίδια τιμή με αυτή της προσφοράς υπόψιν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ποια τιμή; Στην τιμή της προσφοράς;

ΥΓ: Σε κατάστημα της γειτονιάς μου πάντως, που μίλησα πριν λίγο, μου είπαν ότι δεν το έχουν, δεν είναι διαθέσιμο για παραγγελία και δεν γνωρίζουν αν θα υπάρξει νέο αποθεμα.

Επεξ/σία από nk9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, mobile_32 είπε

Σε τιμή προσφοράς, όμως αυτό έγινε τη Δευτέρα. Έχουν περάσει πολλές ημέρες ....

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά λόγω μη χρήσης της παράθεσης από εμενα, δεν έγινε κατανοητό ότι η ερώτηση απευθυνόταν στο προηγούμενο από το δικό μου post!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/8/2020 στις 1:24 ΠΜ, liverpoolman είπε

Για inkjet ούτε λόγος.. απορώ γιατί υπάρχουν ακόμα... Μάλλον για να βγάζουν κέρδος οι εταιρεις

Οι inkjet; Αυτοί που κάνουν 80€+ αλλά ανταλλακτικά με 9€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, nk9 είπε

Σε ποια τιμή; Στην τιμή της προσφοράς;

ΥΓ: Σε κατάστημα της γειτονιάς μου πάντως, που μίλησα πριν λίγο, μου είπαν ότι δεν το έχουν, δεν είναι διαθέσιμο για παραγγελία και δεν γνωρίζουν αν θα υπάρξει νέο αποθεμα.

Δυστυχώς, ξέχασα να ρωτήσω αν θα είναι σε τιμή προσφοράς όταν το ξαναφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το Σάββατο μετά από παραγγελία την Παρασκευή.

Πρώτες εντυπώσεις θετικές! Μικρός σε μέγεθος, εγκατάσταση χωρίς προβλήματα, γρήγορη εκτύπωση και με την εφαρμογή HP Smart (από το windows store) μπορεί να γίνει μια περαιτέρω  παραμετροποίηση και έλεγχος για την στάθμη του τόνερ.

Τώρα για αντοχή ο χρόνος θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...