Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth ακουστικά] Anker Soundcore Life P2 @ Amazon ES 36.60€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

61a3VAbtpQL._AC_SL1500_.jpg

Για να πετύχετε τη τιμή του τίτλου θα πρέπει να επιλέξετε το κουτάκι με το κουπόνι των 10€. 

https://www.amazon.es/Auriculares-Soundcore-inalámbricos-reproducción-impermeable/dp/B07SJR6HL3

Skroutz από 54.90€

https://www.skroutz.gr/s/22398262/Anker-Soundcore-Life-P2-Μαύρο.html

Επίσης, ιστορικά χαμηλή τιμή σύμφωνα με το γράφημα παρακάτω.

https://geizhals.eu/anker-soundcore-life-p2-ak-848061059144-a2203016.html

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, TechnoState είπε

Τελική τιμή για Ελλάδα, μετά την έκπτωση έρχεται 46-47€ περίπου.

Η τελική τιμή είναι όσο γράφω στον τίτλο. Πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσεις το κουπόνι και ύστερα να προχωρήσεις στο ταμείο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν τα συγκεκριμένα τα χρησιμοποιώ από τον Μάιο που τα είχα αγοράσει και σε υψηλότερη τιμή. 
 

ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΑ ΠΙΟ ΤΙΜΙΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ.

1. ΤΡΟΜΕΡΟ price/performance ratio

2. Έχουν ήχο του 7.5/10 και παίζουν ΔΥΝΑΤΑ.

3. Είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αδιάβροχα (IPX7) , feature που δε βρίσκεις σε πολύ ακριβότερα και πολύ πιο επώνυμα ακουστικά.

4. Έχουν ΤΡΟΜΕΡΗ εμβέλεια. Σε open χώρο γυμναστηρίου απομακρύνομαι 25-30 μέτρα από το τηλέφωνο για να βάλω νερό και δεν κάνουν ΚΙΧ.

5. Η μπαταρία είναι ΤΟΠ και η θήκη αρκεί για αρκετές επιπλέον φορτίσεις. Δεν έχω μείνει από μπαταρία ΠΟΤΕ.

6. Έχουν ΚΑΝΟΝΙΚΟ κουμπάκι και όχι touch ΜΑΛΑΚΙΕΣ που στα περισσότερα πλην Apple δε δουλεύουν όπως πρέπει μετά από λίγο.

7. ΔΕΝ είναι καλά για κλήσεις. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ. Εσυ θα ακούς τέλεια αλλά σε χώρους με φασαρία θα σου κάνουν παράπονα για το μικρόφωνο.

Εγω τα χρησιμοποιώ ως ακουστικά γυμναστηρίου όταν κάνω βάρη , indoor cycling. ΙΔΡΩΝΩ ΠΟΛΥ , ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και έχω καταστρέψει ΠΟΛΛΑ επώνυμα sweat proof ακουστικά που μου κόστισαν ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑ.

Με την εγγύηση Αμαζον θα τα έπαιρνα με κλειστά τα μάτια , τώρα που το ξανασκέφτομαι σε αυτή την τιμή  ίσως πάρω και ένα δεύτερο ζευγάρι για back up.

ΕΧΩ ΞΟΔΕΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΛΑ λεφτά για κάθε λογής ακουστικά. ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΑΦΟΒΑ.

 

https://www.rtings.com/headphones/reviews/anker/soundcore-life-p2-truly-wireless

 

Επεξ/σία από Looter
  • Like 10
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το πως κάθονται στο αυτί; γιατί ότι βλέπων χωρίς εκείνα τα λαστιχένια grips τα φοβάμαι για το πόσο καλά θα κάθονται. Εγώ κάτι φθηνά air dots της xiaomi (ότι πιο budget υπάρχει) και συνέχεια ειμαι ενώ περπατάω με το χέρι να μη πέσουν και φύγουν ακλαφτα σε κάνα υπόνομο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Σχετικά με το πως κάθονται στο αυτί; γιατί ότι βλέπων χωρίς εκείνα τα λαστιχένια grips τα φοβάμαι για το πόσο καλά θα κάθονται. Εγώ κάτι φθηνά air dots της xiaomi (ότι πιο budget υπάρχει) και συνέχεια ειμαι ενώ περπατάω με το χέρι να μη πέσουν και φύγουν ακλαφτα σε κάνα υπόνομο... 

Αν δεν σε πειράζει να έχεις κάτι στο σβέρκο θα σου πρότεινα ακουστικά τύπου neck-band. Ό,τι και να κάνεις δεν υπάρχει περίπτωση να πέσουν κάτω. Προχτές παρέλαβα τα Lenovo HE05 και είναι πολύ άνετα. Απλά αν κάνεις τρέξιμο ίσως σε ενοχλήσουν που χοροπηδάνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Looter είπε

7. ΔΕΝ είναι καλά για κλήσεις. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΚΛΗΣΕΙΣ. Εσυ θα ακούς τέλεια αλλά σε χώρους με φασαρία θα σου κάνουν παράπονα για το μικρόφωνο.

Πάνω που έλεγα ότι σε αυτό το price range ίσως να είναι αξιοπρεπή για κλήσεις με τσάκισες.
Συνεχίζω το ψάξιμο λοιπόν για value for money αγορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Innersense είπε

Πάνω που έλεγα ότι σε αυτό το price range ίσως να είναι αξιοπρεπή για κλήσεις με τσάκισες.
Συνεχίζω το ψάξιμο λοιπόν για value for money αγορά...

Τα ίδια και γω. Ψάχνω να βρω ακουστικά με τίμια μικρόφωνα σε αυτή την τιμή αλλά τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

they aren't recommended for watching videos or gaming, as their latency is very high.

Αυτο οπως και το μικροφωνο φαινεται να ειναι τα κυριως αρνητικα τους,εξου και η χαμηλη τιμη.

Περαν τουτου για ολα τα υπολοιπα φαινεται να ειναι η καλυτερη επιλογη σε bluetooth ακουστικα κατω απο 50ευρω,και με σοβαρη εγγυηση κιολας,εαν καποιον τον ενδιαφερει κυριως η μουσικη.

Οντως μεγαλο θετικο το οτι ειναι και αδιαβροχα.

Αλλιως αν καποιος εχει παραπανω απαιτησεις πηγαινε στα ακριβοτερα Liberty. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...